Internet firmy Ynet w Rzekuniu

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
MrSimple
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2014, 21:17
Lokalizacja: Rzekuń

Internet firmy Ynet w Rzekuniu

Post autor: MrSimple »

Witam,

Proszę o informację od użytkowników firmy Ynet w Rzekuniu. Jak działa internet , jakie można osiągnąć prędkości i w jaki sposób montowana jest instalacja (jeżeli w ogóle jest możliwość) :) Poszukuję internetu bez limitów i szukam alternatyw do Neostrady. , tylko potrzebuję opinii :) Jeżeli ma ktoś jakieś informacje, proszę o wpis ew. link gdzie mogę podpatrzeć cennik, oraz mapkę zasięgu. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Marq111
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 cze 2013, 10:29

Re: INTERNET Ynet-u W Rzekuniu.

Post autor: Marq111 »

Ja też się chętnie dowiem, neostrada działała dobrze do prędkości 2 mb, a teraz gdy mam od 1 do 10 mb czasem tak zamula że nic nie można przeglądać,technicy przyjeżdżają i nic, dalej tak samo,niby linia jest dobra ale wiem że inni z okolic Rzekunia też mają takie problemy.
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Re: Internet firmy Ynet w Rzekuniu

Post autor: bronek33 »

Jesli macie juz Państwo dostep i mozliwosc podlaczenia sie do ynetu to polecam pozadna firma a jesli chodzi o sciaganie i wogle o mozliwosci to jest wiele opcji i konfiguracji w zaleznosci co panstwu potrzebne od telewizji po telefon i internet a a w stosunku co do ceny a jakie maja oferty to naprawde tanio serwis bez problemu mam ynet od poczatku jak powstal i jeszcze ani razu nie mialem problemu a jak wystapil z powodow to bez wzgledu czy moichczy ichpozadzwonieniu zjawial sieserwisant aod znajomych zawsze slysze na inne firmy ze cos nie tak ze nie laczy ze rutery cos tam wiecznie
sveika
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 08 cze 2008, 20:25

Re: Internet firmy Ynet w Rzekuniu

Post autor: sveika »

A może wiecie czy Ynet oferuje swoje usługi w Dzbeninie?
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Internet firmy Ynet w Rzekuniu

Post autor: morus »

Witam, generalnie w Dzbeninie mamy zasięg lecz nie wszędzie. Ktoś od nas musiałby podjechać i sprawdzić
ODPOWIEDZ