Praca w kebabie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Praca w kebabie

Post autor: monika12 »

miałam okazje pracować w 2 Ostrołęckich kebabach, jestem zszokowana postępowaniem "właścicieli" myślą ze mając lipnego kebaba pozjadali wszystkie rozumy, nie dość ze płacą tyle co kot napłakał to jeszcze wymagania nie z tej ziemii, dla mnie temat rzeka
co wy o tym sadzicie?? jakie doświadczenia?
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Praca KEBAB

Post autor: skutekk »

jakie miasto tacy biznesmeni co tu wiecej pisac, wszedzie tutaj szukaja murzyna na 1/2 3/4 etatu, daja grosze a mobing na calego
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Praca w kebabie

Post autor: monika12 »

oj mobbing ogromny, szkoda slow...... ale nie rozumiem jak mozna tak ludzi traktowac
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Praca w kebabie

Post autor: Qrzysio »

Jaki mobbing i jakie grosze? Podajcie konkretne przykłady, zamiast rzucać ogólnikami jak to jest źle.
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Praca w kebabie

Post autor: monika12 »

przyklad: DONER przyjmuja na kilka dni tzw:okres probny- zwalniaja i nie wyplacaja pieniedzy
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Praca w kebabie

Post autor: Infom »

sie nie dziwie że zwalniają.
Jak zamawiam telefonicznie kebaba to cięzko się dogadac z paniami z donera, odbierają telefon przez przedstawienia się, nie wiadomo gdzie sie dodzowniłem czy już mogę skladać zamówienie ahh tragedia.
Domyślam się ze praca nie fajan i za marne grosze, ale przed zatrudnieniem szef/szefowa przedstawiła za jakie pieniądze bedzie sie pracowało i wtedy podejmujemy decyzje czy chcemy czy nie chcemy a później narzekamy ze wypłata mała.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Praca w kebabie

Post autor: skutekk »

zwracanie sie w nie kulturalny sposob do pracownika, uzywanie wulgarnych slow pod jego adresem, zastraszanie, wysmiewanie... to wystarczy na mobing? spokojnie.
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Praca w kebabie

Post autor: monika12 »

kultura tam napewno bylaby inna gdyby atmosfera tam odpowiednia, pracownik jest zastraszony..... ciagle obserwowany na kamerach..... i podsłuch..... tak pracodawca informuje o zarobkach.... tylko szkoda ze nie informuje o ilosci obowiązków czlowiek robi tam za barmana, kucharza, sprzątaczkę, ksiegowa ..... poprostu szczerze NIE POLECAM!!!! WREDNA STARA SZEFOWA I JEJ CORECZKA JESZCZE GORSZA!!!! NIE WYPLACALNA!!!
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Praca w kebabie

Post autor: mIcHaLos »

Widzę że co niektórzy mało wiedzą o życiu. Proszę mi wskazać pracę gdzie zostajesz zatrudniony/na na dane stanowisko i tylko się tym zajmujesz ? Nic innego nie robisz.... ?

OK - podejmując prace pracodawca przedstawia Ci warunki pracy.
Twoim zadaniem na takiej rozmowie jest zapytanie pracodawcy co jeszcze będzie należało do Twoich obowiązków, jeżeli tego nie zrobisz to nie mniej do nikogo pretensji. (są to czynności również związane z Twoją pracą)

Ja pracuje w dużej międzynarodowej firmie... odpowiadam za wynik jak również za grupę podległych mi pracowników (+ rekrutacja).
Każdy oprócz wykonywania obowiązków na swoim stanowisku - generalnie robi wszystko - aby dobrze rzutowało to na wynik zespołu, firmy... itp...
Infom pisze:Domyślam się ze praca nie fajan i za marne grosze, ale przed zatrudnieniem szef/szefowa przedstawiła za jakie pieniądze bedzie sie pracowało i wtedy podejmujemy decyzje czy chcemy czy nie chcemy a później narzekamy ze wypłata mała.
Nic dodać, nic ująć - prawda !
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Praca w kebabie

Post autor: mIcHaLos »

monika12 pisze:kultura tam napewno bylaby inna gdyby atmosfera tam odpowiednia, pracownik jest zastraszony..... ciagle obserwowany na kamerach..... i podsłuch.....
W dzisiejszych czasach praktyka z kamerami w zakładach pracy, gps w samochodach służbowych jest na porządku dziennym.
Więc jeżeli nie masz nic do ukrycia, pracujesz - rzetelnie podchodzisz do wykonywania swoich obowiązków w żaden sposób nie powinno Ci to przeszkadzać.

No chyba że jest inaczej - te rzeczy zaczynają Cię po prostu "wkurzać" :)
Awatar użytkownika
adam00
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2014, 11:35

Re: Praca w kebabie

Post autor: adam00 »

Śmieszą mnie tacy restauratorzy od kebabów się im często wydaje, że jakąś restauracje prowadzą. Czasami strach pomyśleć z czego to jest robione.
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Praca w kebabie

Post autor: PIq5 »

mIcHaLos pisze:
monika12 pisze:kultura tam napewno bylaby inna gdyby atmosfera tam odpowiednia, pracownik jest zastraszony..... ciagle obserwowany na kamerach..... i podsłuch.....
W dzisiejszych czasach praktyka z kamerami w zakładach pracy, gps w samochodach służbowych jest na porządku dziennym.
Więc jeżeli nie masz nic do ukrycia, pracujesz - rzetelnie podchodzisz do wykonywania swoich obowiązków w żaden sposób nie powinno Ci to przeszkadzać.

No chyba że jest inaczej - te rzeczy zaczynają Cię po prostu "wkurzać" :)

a nie sądzisz, że wspomniane gps i kamery nie byłby potrzebne gdyby pracodawca płacił uczciwie? Ilu w Ostrołęce jest takich cwaniaków co to ciągle płaczą, że nie ma ci jak więcej płacić, że musisz zaczekać na wypłatę bo on nie ma, a za tydzień przyjeżdża nowym autem albo jedzie sobie na wycieczkę na Kanary. Chłopie jak ktoś wymaga rzetelności u uczciwości to niech też sam od siebie to daje, to symbioza a nie pasożytnictwo, gdzie tylko jedna strona ma dobrze.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Praca w kebabie

Post autor: malykazio »

PIq5 pisze:a nie sądzisz, że wspomniane gps i kamery nie byłby potrzebne gdyby pracodawca płacił uczciwie?
Nie byłyby potrzebne gdyby pracownicy podchodzili uczciwie do pracy. Tymczasem niektórym zawsze mało, zawsze myślą, że coś sobie na boku ukręcą. To, że niektórzy pracodawcy na to nie reagują nie oznacza, że są ślepi i głusi.
Alaska
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2014, 17:47

Re: Praca w kebabie

Post autor: Alaska »

Witam. Jak adekwatnie do tematu - jak oceniacie pracę w kebabie Sahara ?
ODPOWIEDZ