Dni Ostrołęki 2014

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
narew
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 13 gru 2012, 9:04

Re: Dni Ostrołeki

Post autor: narew »

Zastanów się co ty wypisujesz .
Porównujesz jedną z najbogatszych w Polsce gmin do Ostrołęki .
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Dni Ostrołeki

Post autor: Infom »

Te pieniądze co mają zostać wydane na dni Ostrołęki wolałbym przeznaczyć na inne rzeczy związane z upiększeniem miasta, lepsza by to była wizytówka niż występ np. Dody.
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Dni Ostrołeki

Post autor: TRUE »

U nas najważniejsze są "tradycyjne" obchody, czyli msza na rozpoczęcie, msza na zakończenie i kilka mszy w trakcie.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
markpil

Re: Dni Ostrołeki

Post autor: markpil »

maryjan pisze:A Ty idź i dalej głosuj na katechetę...
a co to ma do Dni Ostrołęki
Awatar użytkownika
maryjan
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2013, 14:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dni Ostrołeki

Post autor: maryjan »

A kto te eventy (czytaj "Msze św.") organizuje? Ja? Ty? Czy prezydent i jego ekipa?

Kilkanaście lat temu było sto razy więcej imprez/koncertów etc... niż jest teraz! Czy naprawdę młodsi ludzi już teraz nie zasługują na nic? Nie każdy chce spędzać dni Ostrołęki w muzeum, oglądać bitwę na fortach czy iść piąty raz do kościoła... Co to miasto robi dla ludzi, żeby ich tu zatrzymać albo zwabić przyjezdnych?

PS: Od kilku lat moje podatki już płyną do innego miasta, gdzie jedyną imprezą nie jest uroczysta Msza św... Dzięki Bogu :twisted: Tylko mam już co raz mniej argumentów do odwiedzania starych kątów...
pawelmat33
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2014, 11:17

Re: Dni Ostrołeki

Post autor: pawelmat33 »

Zgodzę się z roku na rok dni Ostrołęki wyglądają coraz gorzej.
Władze powinny przeznaczyć więcej pieniędzy, żeby zrobić coś ciekawego. Ja już od dawna nie przychodzę.
natalia kam
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2014, 16:37

Re: Dni Ostrołęki 2014

Post autor: natalia kam »

Oj, to wszystko zależy od samorządowców. Będą wybory - to pokażcie swoje zdanie. A gwiazdy też swoje wymagania płacowe mają - z roku na rok coraz większe. Z tymi kilkoma mszami - rozumiem, że to ironia?
ODPOWIEDZ