Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
ostroleka2009
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 28 wrz 2011, 17:15

Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: ostroleka2009 »

Zapraszam do dodawania opinii o naszej nowej Galerii i jej sklepach, co warto zmienić, poprawić, czy się rozczarowaliście, czy wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że przeczytają to gospodarze obiektu i wszelkie wasze propozycje zmian i uwag zostaną uwzględnione.
Oto na początek moje uwagi:
1. Wyjątkowo mało miejsc parkingowych dla rowerów a przy wejściu od strony ul. Goworowskiej całkiem ich nie ma. Ludzie swoje rowery zostawiają byle gdzie, np. wiążąc do znaków drogowych. Nie wygląda to zbyt dobrze.
2. Brak jest ławek w korytarzach aby przysiąść na chwilę.
3. Tesco mnie też trochę rozczarowało cenami. Mało promocji a ceny niezbyt konkurencyjne w porównaniu do już istniejących sklepów. Wiele podobnych artykułów można taniej kupić w Polo albo w biedronce.
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: nusiaczek »

Dokładnie, mało miejsc dla rowerów, dziwne, że nie ma zbyt wielu ławek, żeby usiąść i odpocząć po zakupach, do tego w sinsay strasznie śmierdzi na wejściu, jakąś chińszczyzną, ogólnie żadna rewelacja, dużo szumu o nic. Z jogurtami fajny pomysł, wcześniej z czymś takim się nie spotkałam i sałatka mi smakowała. :)
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: kris4724 »

Galeria fajna. Jak na to miasto dość duża. Mnie osobiście brakuje kilku marek: coś z obuwia ECCO, WOJAS, odzież ESPRIT. I tak uważam żeby coś takiego otworzyć w takiej lokalizacji to trzeba mieć jaja ze stali. Myślę że będzie to strzał w dziesiątkę. Reasumując przydałoby się kilka bardziej ekskluzywnych marek
pozdr
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: skutekk »

nie sadze zeby ktos z urzedasow lub innych wplywowych ludzi mial czas i w ogole czytal takie posty :lol: ja bym raczej zmienil tytul na "co sadzicie o ludziach w galerii" i mam tu na mysli glownie klientow. Osobiscie jeszcze tam nie bylem i mysle ze pujde za jakis miesiac az holota sie znudzi, ale slyszalem od znajomych kilka historyjek i trudno mi uwierzyc ze w 21wieku jeszcze taki brak kultury panuje :shock: :shock:
Barteek
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 02 sty 2008, 23:04

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: Barteek »

skutekk pisze:pujde
Co Ty wiesz o kulturze...
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: PIq5 »

Dla mnie słabo, mam wrażenie, że nie wykorzystano potencjału tego miejsca i lokalizacji. Do tego straszą te puste lokale poobklejane plakatami. To gadanie o rozbudowie w przyszłości to chyba dobra mina do złej gry, skoro w momencie startu nie udało się wypełnić całej powierzchni galerii to jak przyciągnąć potencjalnych najemców? Poza tym odnoszę wrażenie, że z zapowiadanych wcześniej sklepów część jednak nie będzie się lokować w Bursztynowej.
Kolejnym minusem jest, według mnie brak miejsc siedzących, przyadałby się również jakaś fontanna na środku tego koła, uatrakcyjniłaby ona wnętrze. Serio ludzie wydają ogrom kasy na tą inwestycję a końcowym efektem jest stodoła obłożona ceramicznymi płytami.
Jednak najbardziej rozśmieszyło mnie zamieszanie z parkowaniem i poruszaniem się po wyznaczonych drogach, kurde jedno skrzyżowanie i już trzeba ludzi, żeby kierowali ruchem.
Mam wrażenie, że łomżyńska Veneda została lepiej zaprojektowana, a przestrzeń na jakiej ją wybudowano wykorzystano zdecydowanie lepiej.
markpil

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: markpil »

najpierw zapewnijcie dojazdy - nie po pół ronda , korki i idiotyczne swiatła a dopiero potem otwierajcie galerie
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: oleandra »

Potraficie tylko narzekać.Może warto w końcu drodzy rodacy zmenić stosunek do życia. Niektórym to nawet gdyby warszawską Arkadię postawili pod nosem to i tak byłoby narzekanie. Takie nastawienie do życia na pewno nie przyniesie nic dobrego.
Ja osobiście byłam w wielu galeriach w Polsce i uważam, że Bursztynowa, jak na nasze miejskie warunki, jest naprawdę na poziomie. Oczywiscie są problemy z komunikacją miejską w okolicach tego obiektu, ale trochę cierpliwości i wszystko dojdzie do ładu.
Jezeli chodzi o ofertę sklepową, według mnie brakuje jakiejś drogerii typu Sephora czy Douglas, no i jak już wiele osób wspominało-KFC :) Jezeli chodzi o odzież, mógłby sie pojawić sklep Bershka i Zara.To już byłby wypas ;D
Rzeczywiście przydałoby sie kilka miejsc siedzących na pasażach.

Ostrołęczanie, cieszcie sie rozwojem naszego miasta! Z negatywnym nastawieniem do wszystkiego, Wasze życie będzie szare i przykre, a jest przecież tyle powodów do radości.
Pozdrawiam !!!!
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: skutekk »

Barteek pisze:
skutekk pisze:pujde
Co Ty wiesz o kulturze...
oceniaj wypowiedzi i ludzi po takich bledach a dalej nie bedziesz mali nic do powiedzenia. spam off
ostroleka2009
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 28 wrz 2011, 17:15

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: ostroleka2009 »

oleandra pisze:Potraficie tylko narzekać.Może warto w końcu drodzy rodacy zmenić stosunek do życia.
Narzekanie to jedno a wyrażenie swojej opinii z myślą, że ktoś to przeczyta i coś zmieni to drugie. Wrzuciłem ten temat bo będąc parę razy w Galerii nie miałem gdzie postawić roweru. Trochę to było irytujące szukać miejsca na rower kilkadziesiąt metrów dalej od wejścia. Gdy ochroniarzowi powiedziałem, że przydałyby się miejsca na rowery to usłyszałem, że on tu tylko sprząta i go to nie interesuje. Zawsze jest nadzieja, że jednak ktoś to z galerii przeczyta, a jak nie, to może Moja Ostrołęka zrobi z waszych uwag i opinii jakiś artykuł powiedzmy na "miesięcznicę" otwarcia galerii :-) a portal ten czyta większość mieszkańców Ostrołęki, w tym kierownictwo galerii.

I jeszcze jedna uwaga na deser. Wczoraj spotkałem kumpla, który z galerii wrócił z rozbitą głową. Okazało się, że idąc na zewnątrz wzdłuż galerii rozbił głowę na jednej z reklam, które wiszą na metalowych rusztowaniach na ścianach. I faktycznie, łatwo na nie wpaść bo sporo odstają od ściany na chodnik.
tomcio
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2014, 23:06

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: tomcio »

żenada w całej galerii nie ma żadnej ławki żeby usiąść dziwne a może to celowy zabieg pod lokale gastronomiczne?
tadb
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2011, 8:41

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: tadb »

Hurrrra!!! :D Prosiliście i już pierwsze siedzenia w pasażach są. Będzie gdzie odpocząć po udanych zakupach. Przydały by się też ławki na zewnątrz no i oczywiście miejsca na rowery, których jest zamało. A jak jeszcze tylko zrobią ulice dojazdowe to już będzie super. Czy ktoś wie co będzie w pustych lokalach? Przydałaby się poczta.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: samanta »

Ja bym jeszcze dorzuciła więcej miejsc parkingowych dla samochodów, np. na łące od strony Goworowskiej. W niedzielę był okropny tłok i samochody były i tak tam kierowane, więc czemu nie zrobiono od razu porządnego parkingu? Co do rowerów, to przypinane były bardzo kreatywnie, dzięki czemu idąc na spacer z dzieckiem szłam slalomem po chodniku, próbując ominąć wózkiem wszystko, co przytwierdzone do znaków i słupów :)
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: marbac »

tomcio pisze:w całej galerii nie ma żadnej ławki żeby usiąść
Ja byłem w sobotę i ławki były, może mało uważnie się rozglądałeś? ;-)
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: Modzel »

A ja bylem dzisiaj i ŁAWEK - JAK NA LEKARSTWO - jak się skręci w lewo -w aleję przy Croppie to ławki-pufy są natomiast w dalszych częściach galerii próżno ich szukać na alejach , nastałem się przy każdym sklepie po pół godziny , w alei gdzie jest Mohito spędziłem chyba z dobrą godzinę stojąc i czekając na żonę ,której oświadczyłem ,że dopóki nie będzie więcej do siedzenia miejsc to mnie tam na zakupy nie zaciągnie , a nie interesuje mnie siedzenie np.w kebabie czy innej cukierni... jak nie mam ochoty coś zjeść ;-) a kartę do bankomatu trzymam ja :-), a nie żona - także może niech ktoś lepiej pomyśli o większej ilości miejsc do siedzenia dla takich facetów ,bo teraz to porażka z tymi miejscami do spoczynku.
brzoza
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2014, 19:33

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: brzoza »

W TESCO jest fajny dzial z ksiazkami.Dobre ceny i co ciekawe dużo tansze niz w ksiegarni znajdującej w Bursztynowej.Książka w ksiegarni kosztowala 49 a w TESCO 29 :D
ostroleka2009
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 28 wrz 2011, 17:15

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: ostroleka2009 »

Dlaczego budowa dwóch rond przy Galerii jest w tym samym czasie. W godzinach szczytu stoi się długo i nie ma jak objechać
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: sKaLpeL »

ostroleka2009 pisze:Dlaczego budowa dwóch rond przy Galerii jest w tym samym czasie. W godzinach szczytu stoi się długo i nie ma jak objechać
Bo w urzędzie miasta wydali na to pozwolenia, powinno się iść i obrzucić jajami albo pomidorami cały ten urząd za te ich głupie decyzje :crazy: :crazy: :crazy:
wodzuoka
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 lut 2014, 23:09

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: wodzuoka »

Nie myślcie,że hejtuje ale galerię oceniam na 3+/6
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: Mies »

Witam, co się znajdzie w tej niezagospodarowanej jeszcze części między OBI a Tesco? Widać drzwi i okna, ale chyba pusto w środku?
tadb
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2011, 8:41

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: tadb »

Dlaczego w jednym ze sklepów w Bursztynowej ( z litości nie podam nazwy) nie mogłem wymienić wadliwego towaru (skurczył się w praniu) tylko dlatego, że był używany. Czy mi ktoś poradzi czy to jest wada produktu, czy prania (tak jak mi próbowano wmówić - a piorę nie pierwszy raz)????? Dodatkowym argumentem było to, że jeszcze nikt się nie skarżył...
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Opinie o Galerii Bursztynowej i jej sklepach

Post autor: marbac »

tadb pisze:Czy mi ktoś poradzi czy to jest wada produktu, czy prania
To zależy czy zastosowałeś się do informacji na metce dotyczących maksymalnej temperatury.
ODPOWIEDZ