Strona 1 z 1

Petycja o budowę Skatepark'u przy ul. Bursztynowej

: 15 cze 2014, 10:43
autor: masterb
Witam. Razem z grupą ludzi jeżdżących na BMX'ach, rolkach i deskorolkach chcielibyśmy poprosić o podpisanie internetowej petycji w sprawie budowy nowego skatepark'u w Ostrołęce.
Pewnie większość już słyszała o stanie starego przy MOSiR i o tym, że nowy skatepark w parku jest przeznaczony głównie dla deskorolek, a nie dla rowerów. Dlatego wnosimy o wpisanie w budżet nowego skatepark'u z prawdziwego zdarzenia: przeznaczonego dla wszystkich. Takiego, na który zjeżdżaliby się ludzie z innych miast. To na pewno ciekawa inicjatywa dla młodych.

LINK DO PETYCJI:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.ph ... jeid=10525

Dzięki!

Re: Petycja o budowę Skatepark'u przy ul. Bursztynowej

: 15 cze 2014, 13:21
autor: palipies
jak dla mnie świetny pomysł, młodzież chce rozwijać pasję, dzięki takiemu miejscu kilka osób może złapać bakcyla na sport i zamiast pić piwo na murku rozwinie się sportowo

Re: Petycja o budowę Skatepark'u przy ul. Bursztynowej

: 15 cze 2014, 18:52
autor: mcaron07
Zagłosowałem za bo to świetny pomysł, niestety może się nie spełnić bo w naszym pisowskim ciemnogrodzie pieniądze są tylko na kościół lub ewentualnie na ulice przy których mieszkają radni...

Re: Petycja o budowę Skatepark'u przy ul. Bursztynowej

: 15 cze 2014, 22:01
autor: palipies
Masz rację z tym pisowskim ciemnogrodem, nic się nie dzieje w Ostrołęce, jak byłem młodszy było więcej możliwości, co prawda teraz jest kilka orlików, ale tylko kilka, nowy basen to w sumie też żadna zasługa bo i co z tego, siłownie pod chmurką również są beznadziejne, taki głupi tani pomysł dla biedoty, tak głupi, że i inne miasta zaczęły je wstawiać, ale to są sprawy drugorzędne bo od 7 lat rządzi postępowa platforma, nieskazitelna, jedyna i wspaniała.
Od kiedy oni są u władzy, takie rzeczy, jak brak czegoś w jednym mieście mnie nie martwią bo po prostu zarabiam tyle pieniędzy, że kupuje bilet lotniczy i lecę sobie, gdzie chce, do tego nie ma żadnych afer, ta taśmowa to wypadek przy pracy, z resztą żadna to afera. Stefan Niesiołowski doskonale określił to nagranie, tak wygląda polityka od kuchni, no i czci się wielkich Polaków, wielkich patriotów jak jaruzelski, także naprawdę dobrze, że na szczeblu centralnym rządzi postępowa platforma, a nie pisowski ciemnogród.

Re: Petycja o budowę Skatepark'u przy ul. Bursztynowej

: 16 cze 2014, 22:46
autor: mcaron07
o ile wiem jesteśmy na stronie moja-ostroleka więc chyba powinniśmy dyskutować tu o sprawach lokalnych. a jeśli chodzi o te wspaniałe 'dokonania' naszych rządzących to pragnę przypomnieć słynną reklamówkę pana kotowskiego, muzeum żołnierzy wyklętych którego nie chce 80% mieszkańców a za pieniądze na nie przeznaczone można by zbudować wiele lepszych atrakcji (tu zastanawia mnie dlaczego nie możemy zrobić referendum, tak jak zrobili w Krakowie, kiedy miasto chciało organizować igrzyska. jednak o ile wiem nasi włodarze są zbyt zapatrzeni na siebie żeby zainteresować się zdaniem innych, innymi słowy mają swój własny świat), a z ostatnich wydarzeń huczne obchody 25 lat odzyskania przez Polskę wolności (jeśli ktoś jest nie w temacie to niech wie że miasto nie zorganizowało NIC - może to dlatego że mają swój własny świat i myślą że nadal jesteśmy pod okupacją, tylko że zamiast zsrr jest ue). tyle ode mnie. jeśli ktoś jest mądry to wie na kogo NIE głosować w najbliższych wyborach

Re: Petycja o budowę Skatepark'u przy ul. Bursztynowej

: 18 cze 2014, 8:16
autor: palipies
Poczytaj o okrągłym stole i może będziesz wiedział na kogo nie głosować, a jeżeli chodzi o mnie nie jestem fanatykiem, ba fanem Kotowskiego i popełnia dużo błędów.

Re: Petycja o budowę Skatepark'u przy ul. Bursztynowej

: 19 cze 2014, 19:07
autor: end
Również popieram. Mój głos już macie.

Re: Petycja o budowę Skatepark'u przy ul. Bursztynowej

: 30 cze 2014, 16:19
autor: patrykpatrykpatryk
i jak się sprawa potoczyła?