Działka Ogrodowa

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
erOs
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 15 wrz 2007, 16:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Działka Ogrodowa

Post autor: erOs »

Witam , chce kupic dzialke ogrodowa za stadionem lub na bemowie. Problem w tym , ze nie wiem ile sa warte takie dzialki. Chcialbym sie dowiedziec abym nie przeplacil. Interesuja mnie dzialki z domkiem i bez.
Prosze o pomoc ludzi obeznanych.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Działka Ogrodowa

Post autor: skutekk »

tez ostatio szukam ale na mazurach, z tego co zauwazylem ceny podobne. Znajomi kupili 3ary w ostrolece z domkiem za jakies 3tys no i juz dzialka ogarnieta. Wiec pewnie tutaj w przedziale 2-5tys to bedzie spory wybor. Ja osobiscie bym wolal zadbana i bez domku bo jak przeszedlem sie po dzialkach to lepiej sobie cos ladnego postawic niz kupic takie lepianki z kadym oknem innym;)
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Działka Ogrodowa

Post autor: grs »

jak kolega wyżej pisał do 3 tys kupisz już w dobrym stanie działkę, aczkolwiek jak chcesz popracować warto udać się do PZD jest za "wieżyczką" i spytać się czy nie mają na sprzedaż zaniedbanej. Czasami oddają za przysłowiową flaszkę ze względu na "chaszcze", moja znajoma tak kupiła działke.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Działka Ogrodowa

Post autor: sKaLpeL »

takie działki w tej chwili od 3 do 5 tys. zależy co znajduje się na danej działce, często są rzeczy warte kilkaset złotych, które nie rzucają się w oczy, np. pompa do wody w studni
erOs
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 15 wrz 2007, 16:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Działka Ogrodowa

Post autor: erOs »

Dzieki wielke za pomoc. Piwo dla was :D
ODPOWIEDZ