Internet LTE opinie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
stonefree
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 26 paź 2006, 18:31
Lokalizacja: Południowa prowansja ;)

Internet LTE opinie

Post autor: stonefree »

Interesuje mnie Wasza opinia na temat internetu LTE z sieci komórkowych. Jeżeli kto korzysta to proszę, napiszcie jak się to sprawdza i jak ocieniacie.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet LTE opinie

Post autor: Qrpiana »

DO tej pory korzystałam ze smartfona kupionego w sieci PLAY i o LTE mogłam zapomnieć. Kilka dni temu kupiłam telefon brandowany przez T-mobile, przełożyłam posiadaną kartę z Play`a i od razu pojawiło się LTE. Faktycznie net na telefonie śmiga super. Mało tego, do tej pory jak wyjeżdżałam poza Olszewo - Borki to słabo było z zasięgiem. W tej chwili nawet w lesie mam w najgorszym wypadku 3G. Może to dzięki nowszej generacji telefonu a może brandowania przez T-mobile.
Awatar użytkownika
marek7001
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 22 lis 2008, 18:38

Re: Internet LTE opinie

Post autor: marek7001 »

Qrpiana pisze:DO tej pory korzystałam ze smartfona kupionego w sieci PLAY i o LTE mogłam zapomnieć. Kilka dni temu kupiłam telefon brandowany przez T-mobile, przełożyłam posiadaną kartę z Play`a i od razu pojawiło się LTE. Faktycznie net na telefonie śmiga super. Mało tego, do tej pory jak wyjeżdżałam poza Olszewo - Borki to słabo było z zasięgiem. W tej chwili nawet w lesie mam w najgorszym wypadku 3G. Może to dzięki nowszej generacji telefonu a może brandowania przez T-mobile.
Witam. W Play jest już także LTE
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Internet LTE opinie

Post autor: malykazio »

stonefree pisze:Interesuje mnie Wasza opinia na temat internetu LTE z sieci komórkowych
Zależy do czego jest to potrzebne. Czy faktycznie chodzi o internet żeby podłączyć komputer, czy o internet w telefonie. Z tego co widzę LTE z Plus działa w mieście i najbliższych okolicach, chociaż nie widzę w codziennej eksploatacji różnicy pomiędzy LTE a nie-LTE. Różnica jest czysto teoretyczna w speedtestach.
Awatar użytkownika
marek7001
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 22 lis 2008, 18:38

Re: Internet LTE opinie

Post autor: marek7001 »

malykazio pisze:
stonefree pisze:Interesuje mnie Wasza opinia na temat internetu LTE z sieci komórkowych
Zależy do czego jest to potrzebne. Czy faktycznie chodzi o internet żeby podłączyć komputer, czy o internet w telefonie. Z tego co widzę LTE z Plus działa w mieście i najbliższych okolicach, chociaż nie widzę w codziennej eksploatacji różnicy pomiędzy LTE a nie-LTE. Różnica jest czysto teoretyczna w speedtestach.
I tu się zgodzę [WINKING FACE]
kjboss
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2007, 8:31

Re: Internet LTE opinie

Post autor: kjboss »

Czy ktoś może testował Plusa lub Cyfrowego Polsatu LTE na terenie osiedla kwiatowego? Nie moge podlaczyc Internetu w domu (orange nie podlaczy linii, ynet nie podlaczy linii), a radiowo jak mam juz brac, to wole LTE bez limitow od Plusa lub Cyfrowego Polsatu. Oczywiscie chce dzielic Internet przez router dla wszystkich w domu.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet LTE opinie

Post autor: Qrzysio »

Chyba można wziąć na testy LTE w Cyfrowym Polsacie i/lub Play. Podejrzewam, że zasięgu LTE wewnątrz budynku nie będziesz miał. Ja nie mam (Play). Po podłączeniu dodatkowej anteny pewnie będzie działać, ale lepiej dobrze to przetestuj w domku jednorodzinnym - w każdym kącie może być inny zasięg.
stonefree
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 26 paź 2006, 18:31
Lokalizacja: Południowa prowansja ;)

Re: Internet LTE opinie

Post autor: stonefree »

Chciałbym odświeżyć temat. Czy coś się polepszyło w temacie LTE w Ostrołęce?
jocker102
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2011, 17:32

Re: Internet LTE opinie

Post autor: jocker102 »

Witam orientuje się ktoś jak jest z zasięgiem lte z plusa w Przytułach Starych?(10km od Ostrołęki)
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Internet LTE opinie

Post autor: morus »

Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Internet LTE opinie

Post autor: Qrzysio »

malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Internet LTE opinie

Post autor: malykazio »

Limity jak tam limity. Gorzej, że sam internet potrafi w Plusie pojawiać się i znikać w odstępach losowych. Prędkości również nie mogę uznać za stabilnej (centrum miasta)
ODPOWIEDZ