Najszybszy i najtańszy internet w Espricie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kjboss
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2007, 8:31

Re: Najszybszy i najtańszy internet w Espricie

Post autor: kjboss »

No chciałbym mieć taką opcję, bo nikt kablowo nie może dostarczyć na osiedlu kwiatowym, a radiówka oraz LTE to tragedia.
rasta_bogdan
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2006, 20:51

Re: Najszybszy i najtańszy internet w Espricie

Post autor: rasta_bogdan »

Naprawdę nikt tam nie ma kabli? Miejsce fajne bo mimo, że to zabudowa jednorodzinna to jednak wszystko blisko. Prosty metroJET i chulaj dusza. Ewentualnie dogadać się z energetyką i AERO tam puścić. Że też jeszcze nikt tam nie wyniuchał interesu. Idealne miejsce pod GPON (np Dasanowski ;) )
tremendes
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 gru 2012, 20:53

Re: Najszybszy i najtańszy internet w Espricie

Post autor: tremendes »

Miałem okazję trochę pokorzystać :D deklarowane połączenie 10mbit/s możliwe do osiągnięcia tylko z szybkiego serwera, przeciętnie jest to usługa na poziomie 4-7 mbit/s. Miejmy nadzieje że pierwsze śliwki robaczywki i w przyszłości będzie lepiej.
tremendes
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 gru 2012, 20:53

Re: Najszybszy i najtańszy internet w Espricie

Post autor: tremendes »

mam porównanie bo siedziałem u konkurencji na dobrym połączeniu o deklarowanej prędkości 10mbit/s, tam osiągałem bez problemu download rzędu 1300 kb/s
taki_ktos
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2014, 18:35

Re: Najszybszy i najtańszy internet w Espricie

Post autor: taki_ktos »

Witam, witam,
mam pytanie: czy jeszcze ktoś korzysta z usług espritu odnośnie internetu? Jak on się na tą chwilę sprawuje? Prędkość, połączenie, możliwe awarię itp.?
Awatar użytkownika
morus
starszy kapral
Posty: 192
Rejestracja: 04 mar 2006, 23:52

Re: Najszybszy i najtańszy internet w Espricie

Post autor: morus »

rasta_bogdan pisze:Naprawdę nikt tam nie ma kabli? Miejsce fajne bo mimo, że to zabudowa jednorodzinna to jednak wszystko blisko. Prosty metroJET i chulaj dusza. Ewentualnie dogadać się z energetyką i AERO tam puścić. Że też jeszcze nikt tam nie wyniuchał interesu. Idealne miejsce pod GPON (np Dasanowski ;) )
My mamy tam Gpon. Na razie tylko główna ulica czyli Kwiatowa, mamy też Chabrową, Irysową oraz Astrową. Sukcesywnie odpalamy kolejne ulice.

pozdr
Michal93
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 26 sie 2008, 21:23

Re: Najszybszy i najtańszy internet w Espricie

Post autor: Michal93 »

Czy pożar mostu w Warszawie ma jakiś związek z brakiem Internetu i połowy kanałów na kablówce?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najszybszy i najtańszy internet w Espricie

Post autor: Qrzysio »

Przez most idzie wiązka światłowodów. Ma to ogromny związek.
ODPOWIEDZ