Malowanie mieszkania

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
bachi
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:10

Malowanie mieszkania

Post autor: bachi »

Witam.
Proszę o informację na temat jakie są ceny za malowanie mieszkań w Ostrołęce i jej okolicach. Ile biorą za m2 malowanej powierzchni , czy powierzchni całej mieszkania osoby tym zajmujące się. Ewentualne namiary do solidnych osób tym się zajmujących się.
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Malowanie mieszkania

Post autor: netespl »

Dołączam się do pytania :)
marti40
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2011, 14:09

Re: Malowanie mieszkania

Post autor: marti40 »

Ludzie sami sobie pomalujcie.Przecież do tego nie trzeba fachowców tylko trochę myślenia i fizycznej pracy.Wyjdzie o połowę taniej..no chyba,że pan hrabia rączęta sobie pędzelkiem zarysuje to przepraszam,że się wtrącam.
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Malowanie mieszkania

Post autor: netespl »

marti40 pisze:Ludzie sami sobie pomalujcie.Przecież do tego nie trzeba fachowców tylko trochę myślenia i fizycznej pracy.Wyjdzie o połowę taniej..no chyba,że pan hrabia rączęta sobie pędzelkiem zarysuje to przepraszam,że się wtrącam.
Jak ja kocham odpowiedzi takich "mędrców"... Bardzo chętnie bym sobie sam wyrównał, zagruntował i pomalował ściany, ale wyobraź sobie, że niektórzy mogą nie mieć na to czasu, bo mają mnóstwo innych obowiązków. Nie każdy siedzi na dupie i nic nie robi, poza tym widać z niewieloma ścianami miałeś do czynienia skoro twierdzisz, że do tego nie trzeba fachowców - czasami naprawdę się przydają.

PS. A jak Ci się nudzi to zapraszam, o ile zagwarantujesz mi, że będzie to zrobione solidnie i szybko, do tego w środku tygodnia i w godzinach między 10, a 16. Oczywiście płacę niewiele, bo do tego przecież nie trzeba fachowca, więc nie ceń się zbyt wysoko...
bachi
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:10

Re: Malowanie mieszkania

Post autor: bachi »

Ludzie sami sobie pomalujcie.Przecież do tego nie trzeba fachowców tylko trochę myślenia i fizycznej pracy.Wyjdzie o połowę taniej..no chyba,że pan hrabia rączęta sobie pędzelkiem zarysuje to przepraszam,że się wtrącam.


marti, błaźnie , nie masz nic mądrego do dodania to się nie wtrącaj, i nie mam zamiary błazna przepraszać.
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Malowanie mieszkania

Post autor: Akkarin »

akurat ja biore 4zł za metr jednokrotnego malowania w kolorze a biała 2.5 za jednokrotne malowanie
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
Awatar użytkownika
jakubs
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2014, 21:13

Re: Malowanie mieszkania

Post autor: jakubs »

bachi pisze:Witam.
Proszę o informację na temat jakie są ceny za malowanie mieszkań w Ostrołęce i jej okolicach. Ile biorą za m2 malowanej powierzchni , czy powierzchni całej mieszkania osoby tym zajmujące się. Ewentualne namiary do solidnych osób tym się zajmujących się.
Nastaw się rzeczywiście na solidnych. Swego czasu zlecałem pomalowanie mieszkania. Zostawiłem faceta samego. Przyjeżdżam po pracy, a facet w stanie odmiennej świadomości :shock: . Pomalował (na szczęście nie musiał malować pasków - pewnie wyszłyby pijane szlaczki :-) ). W wiadrach po farbie miałem surowce wtórne. Aluminiowe puszki po piwie i trochę szkła :D
ambitna32
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 wrz 2014, 0:02

Re: Malowanie mieszkania

Post autor: ambitna32 »

to nie ciekawa sytuacja, ja również przyłączam się ile biorą wykonawcy za malowanie na biało? ile za kolor?
ODPOWIEDZ