Nocne palenie gumy!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Nocne palenie gumy!

Post autor: Infom »

Wczoraj na witosa koło północy chyba jakiś pseudo drifter popisał się swoimi umiejętnościami i wylądował na barierce.
Jeżeli ktoś wie kto to, napiszcie osobiście mu pogratuluje głupoty.
Nic bardziej mnie nie wkurza jak codzienne nocne rajdy pseudo drifterów naszymi ulicami.
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Nocne palenie gumy!

Post autor: _RAMZESEK_ »

Idz być hejterem gdzie indziej...
Wlecial w barierki to wlecial, grunt ze sie mu nic nie stało...

Nie rozumiem ludzi piszących takie posty...
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nocne palenie gumy!

Post autor: Qrzysio »

Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nocne palenie gumy!

Post autor: Infom »

jak byś miał dziecko małe w domu to byś zrozumiał tego typu posty i skargi, a że jesteś na razie dzieckiem gimbazy to nie zrozumiesz, uwierz!

P.S. tak jeszcze dla sprostowania napisze, że do tego typu jazdy nic nie mam, bo sam bym chciał tak pośmigać, ale nie o 24 w nocy gdzie każdy śpi, bo musi wstać do pracy i nie ma wakacji tak jak te gimbusy.
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Nocne palenie gumy!

Post autor: _RAMZESEK_ »

dziecko gimbazy? Infom oleje twoje teksty w moją strone, bo wyroslem ze szczekania sprzed monitora :P

Jezeli juz tak bardzo zapragnąłeś pogratulować kierowcy to mogłes wczoraj to uczynić , a nie wylewać żale na publicznym forum...
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nocne palenie gumy!

Post autor: Infom »

uwierz jak bym był w pobliżu, podszedłbym i pogratulował głupoty.
Pisze na forum, bo być może ktoś to zobaczy i poprze moją skargę i policja może bardziej zainteresuje się nocną jazdą osób z małym ilorazem inteligencji i tym będą sobie podnosić statystyki w zabraniu prawa jazdy:)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Nocne palenie gumy!

Post autor: elfik »

Ja się w 100% zgadzam z Infom! No kurde ludzie, patrzcie poza czubek własnego nosa!

Jest duchota i nawet okna otworzyć nie można w nocy, bo znajdzie się taki pajac, który testuje obok wytrzymałość opon! Słów brak po prostu. Zero szacunku dla innych ludzi. Egoista.

Ja rozumiem, każdy był młody, młodość ma swoje prawa, ale bawcie się tak żeby nie przeszkadzać innym.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nocne palenie gumy!

Post autor: Infom »

ha i podobno zabrali mu prawko, brawo Policja brawo ! :) można? można...
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Nocne palenie gumy!

Post autor: malykazio »

Zgadzam się. Głupoli na ulicach nie brakuje. Zaczynają późnym wieczorem i co chwile słychać piski albo ryk silnika. Co jakiś czas słychać też radosnego posiadacza ledwo zipiącego skutera. Nie słyszałem żeby Policja się tym interesowała. Wystarczy stanąć na Kopernika, Gorbatowa, Witosa, 11 Listopada czy Jana Pawła by nałapać pełno półgłówków. Bodajże w ubiegły weekend jakiś ćwierćinteligent w środku nocy na którymś parkingu kręcił kółka a pisk na pół miasta szedł. Po prostu jesteśmy durnym, zacofanym i egoistycznym społeczeństwem.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nocne palenie gumy!

Post autor: Infom »

widać, że są jeszcze ludzie którzy myślą głową!
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nocne palenie gumy!

Post autor: steward »

Infom pozwól się toczyć procesowi selekcji naturalnej! Nie wpływaj na niego! Przecież ta banda półgłówków tylko czeka na wysokie odznaczenia w nagrodach Darwina. Im szybciej to zrobią tym mniej przekażą swoich genów dalej (uff). :) Takimi apelami możesz zaburzyć naturalny proces wymierania osobników uboższych intelektualnie.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Nocne palenie gumy!

Post autor: palipies »

Wszystko ok z tą selekcją, ale też nie do końca.Niekoniecznie kobieta zabita przez Dariusza K. była osobą uboższą intelektualnie, więc niestety nie tylko ci debile giną, a bardzo często wyrządzają krzywdę innym, zbyt mało rygorystyczne przepisy w ruchu drogowym w dużej mierze do tego się przyczyniają, dodając do tego ułańską fantazję i jazdę po pijaku mamy efekty w postaci 15 osób żegnających się z życiem dziennie w Polsce w wyniku wypadków drogowych i na pewno cała 15 nie jest debilami.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nocne palenie gumy!

Post autor: steward »

palipies :arrow: no niestety, btw i tak jest nas za dużo http://www.worldometers.info/
ODPOWIEDZ