ZSZ nr. 1 profil elektroniczny

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
peter507
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2006, 16:01

ZSZ nr. 1 profil elektroniczny

Post autor: peter507 »

Mam pytanie. Czy wybiera się ktoś od przyszłego roku szkolnego do ZSZ nr.1 na profil elektronik. Ale pod takim względem zeby po szkole średniej iśc na studia a nie zostac z tytułem technika, lub kto się bedzie chciał uczyć, bo jak mam być jedny w klasie kto się bedzie chciał nauczyć czegoś to sie niczego nie naucze :? Proszę pisać !!
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

To jest technikum czy zawodówa ?? Ja myśle albo o czymś takim albo mechanik i potem studia albo LO na profil informatyczno-matematyczno-fizyczny... Ale chyba raczej LO...
peter507
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2006, 16:01

Post autor: peter507 »

To jest normalne technikum, tyle że elektronicze a nie mechaniczne no i pójde tam jeśli ktoś ze mną bedzie tam chodzil kto bedzie chciał się tego uczyć

[ Dodano: 22:18, 29.12.2006 ]
Ale wiesz jak by było nas dwóch to byśmy się czegoś napenwo nauczyli a moze ktos jeszcze by do nas doszedł. A no i dużo łatwiej potem jest na studiach (przynajmniej elektronicznych) po technikum bo masz juz sporo i to dobrych podstaw.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Niby i tak... ale... mój szwager był w takim technikum i poszedł na studia na robotyke i automatyke i mowił mi ze wiele łatwiej na pierwszych 3 latach mieli ludzie po LO bo to była teoria... jakieś wzory obliczenia i ci po tech mieli cięzej... A dopiero na dwóch ostatnich latach była praktyka i to było coś dla ludzi po technikum... I dlatego sie zastanawiam nad LO bo ja też chce iść potem na jakieś studia związane z komputerami itd... Jakaś programistyka czy coś w tym stylu. I po LO może być łatwiej na studiach bo jak już sie te 3 lata zaliczy to z tego co mówi mój szwager to potem już dasz sobie rade ... A w ogóle to na jakie ty chcesz potem iść studia ??
peter507
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2006, 16:01

Post autor: peter507 »

ja chce iśc na elektronike i wiem od znajmoego że przez pierwsze 3 semestry sie nic nie robi bo wszytsko sie z technikum wie, a potem pogłębia się to co juz sie w technikum robiło. Tak napewno jest w elektronice.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Nie wiem... narazie jeszcze czas. Będzie sie po szkołach jeździło na prezentacje to sie zobaczy...
peter507
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2006, 16:01

Post autor: peter507 »

nom. sie zobaczy
vojteq
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2005, 20:09
Lokalizacja: Myszyniec

Post autor: vojteq »

nie idz do zadnego technikum tylko do liceum czlowieku! wystarczy ze zdasz mature z matmy i fizyki i z palcem w pupie dostaniesz sie na polibude, wat i inne uczelnie techniczne na elektrotechnike, elektronike (z tym moze byc ciezej) czy inne takie bo malo osob chce zdawac fizyke na maturze i jest niz demograficzny, a tam uczysz sie wszystkiego od podstaw. w liceum nie bedziesz przynajmniej siedzial z samymi chlopami :P jeszcze na studiach bedziesz mial tego dosyc, ciesz sie z zycia :)
peter507
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 wrz 2006, 16:01

Post autor: peter507 »

Jest ktoś jeszcze chętny do technikum ??
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Tak wracając do tematu...
w liceum nie bedziesz przynajmniej siedzial z samymi chlopami Razz
Kolega jest w III LO na profilu informatyczno-matematyczno-fizycznym i 30 chłopa w klasie i żadnej dziewczyny :lol:

Ale po technikum ma się jakieś pojęcie...praktyke a nie tylko teorie... można iść zaocznie studiowac i pracować już gdzieś w warsztacie czy gdzieś... niektórzy nie chcą dziennie studiować...
ODPOWIEDZ