Uwaga na lokatora z os. Dzieci Polskich

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
pysia47
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2014, 21:24

Uwaga na lokatora z os. Dzieci Polskich

Post autor: pysia47 »

Witam.
Chciałabym wszystkich ostrzec przed pewnym wysokim Panem spacerującym z yorkiem zamieszkałym blok nr. 7 na Dzieci Polskich. Ten otóż Facet niszczy samochody zaparkowane na osiedlu Dzieci Polskich, szczególnie pod blokiem nr.7. Już wcześniej doszły do mnie słuchy, że rysuje samochody i łamie wycieraczki, dziś na własne oczy widziałam jak obsypał srebrne audi piachem albo czymś innym (dokładnie się nie przyglądałam). Jestem zła na siebie ale nie mogłam zareagować od razu. Właściciel tego auta jeśli będzie chciał coś zrobić w tej sprawie, chętnie poświadczę i pomogę w ukaraniu winnego. Sądzę, że temu Panu w końcu przyda się jakaś kara, najlepiej finansowa za zniszczenie mienia.
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: UWAGA NA LOKATORA z os. Dzieci Polskich blok 7-

Post autor: Mawashi »

Miałam podobnego sąsiada kiedy mieszkałam w bloku, tyle, że miał coś około 30 lat, a zamiast yorka rower. Miał zboczenie rysowania aut, ale skończyło się to jak przykukałam, że rysuje moje, a przechodziłam akurat z facetem pod blokiem... Dodam, że przestał rysować :faja: Psycholi i złośliwców nie brakuje. Dobrze, że piszesz tu o tym, może właściciel auta się odezwie.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
Jojo_2007
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2011, 22:42

Re: Uwaga na lokatora z os. Dzieci Polskich - blok nr 7

Post autor: Jojo_2007 »

Takiemu to przydałby się solidny wp.....l . Może oduczyłby się tych głupich praktyk. Trzeba być niesamowicie nienormalnym, by niszczyć cudze mienie.
markpil

Re: Uwaga na lokatora z os. Dzieci Polskich - blok nr 7

Post autor: markpil »

i niech zwróci z własnej kieszeni za naprawy- to go zaboli
justusz
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Uwaga na lokatora z os. Dzieci Polskich - blok nr 7

Post autor: justusz »

Dzieci Polskich 7...?
To może to jest rodzina emerytowanej nauczycielki Jadwigi N..?
asterix
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 16 lis 2009, 19:48

Re: Uwaga na lokatora z os. Dzieci Polskich - blok nr 7

Post autor: asterix »

To już wiem kto mi lampe załatwił.
ODPOWIEDZ