Strona 1 z 1

Problem z telewizją Ynet

: 15 paź 2014, 20:08
autor: miley
Witam mieszkam na osiedlu centrum , mam problem z telewizją ynet a mianowicie o kilku dni telewizja strasznie przerywa , spowalnia obraz , zacina sie nie słychać głosu tylko jakby stękanie i to tak na każdym kanale.Dzieje się tak kilka razy dziennie. Czy ktoś ma podobny problem ?

Re: Problem z telewizją ynet

: 15 paź 2014, 21:20
autor: Infom
pocieszyłeś mnie, ja tak mam od paru ładnych tygodni myślałem ze to wina starego tv, który zamierzam zmienić :), ale wychodzi na to że to wina YNET, to dobrze wiedzieć jeżeli dziś, jutro zauważę ten problem, skontaktuję się związku z tym z firmą YNET.
Daj znać jak u Ciebie jakoś się polepszy

Re: Problem z telewizją Ynet

: 16 paź 2014, 6:39
autor: Szmeru
Mam tak od 2-3 tyg.... :(

Re: Problem z telewizją Ynet

: 16 paź 2014, 7:42
autor: morus
Witam, od 2 dni mamy problem z operatorem który dostarcza nam transmisje sygnału TV, mam nadzieje że dziś to jakoś ogarną. Jeśli chodzi o te 2-3 tyg problemy to nie wiem, proszę o podanie na PM danych, muszę sprawdzić czy to wina jednego modelu dekoderów, poinstalować na Waszych blokach jakieś sondy które dostarczą informacje o tym co może się dziać

Pozdrawiam

Re: Problem z telewizją Ynet

: 16 paź 2014, 19:29
autor: Soul
Ja mam taką sytuację właśnie od dwóch dni. Tak myślałam, że coś tam robicie.:)

Re: Problem z telewizją Ynet

: 17 paź 2014, 17:03
autor: morus
Soul pisze:Ja mam taką sytuację właśnie od dwóch dni. Tak myślałam, że coś tam robicie.:)
Takich rzeczy w biały dzień to my nie robimy:) Jakieś prace planowane które mają wpływ na działanie usługi odbywają się w nocy.
Te 2 dniowe problemy to po prostu awaria operatora od którego mamy transmisje. Wczoraj dostałem info że jest już ok, i faktycznie nic się nie działo

Pozdrawiam

Re: Problem z telewizją Ynet

: 18 paź 2014, 22:52
autor: rasta_bogdan
Morus pytanie z innej beczki. Prawda to, że działacie na GPONie na chińskim Huaweiu? Jeżeli tak to realny szacunek z mojej strony za stosowanie nowych technologii.

Re: Problem z telewizją Ynet

: 24 paź 2014, 16:43
autor: morus
rasta_bogdan pisze:Morus pytanie z innej beczki. Prawda to, że działacie na GPONie na chińskim Huaweiu? Jeżeli tak to realny szacunek z mojej strony za stosowanie nowych technologii.
Tak. Dajemy dokładnie te końcówki abonenckie dla klienta.

http://www.cdr.pl/p3603,echo-life-hg824 ... -wlan.html

Nie ma terminali nie chińskich:)

A tak to działa, przy uruchomionych 2 dekoderach - kanały HD

http://www.speedtest.net/my-result/3865454238

Re: Problem z telewizją Ynet

: 14 lut 2015, 18:26
autor: Soul
Niestety ostatnio mamy problemy zarówno z tv jak i internetem. Działa wolniej niż powinien, a na programach TV4 i Polsat przez kilka dni nie ma dźwięku.. tylko na HD. Dzisiaj włączyło nam się że jest problem z połączeniem i nie ma sygnału...i tak jest od godziny.

Re: Problem z telewizją Ynet

: 15 lut 2015, 18:37
autor: morus
Witam, mamy problem ze spalonym kable na moście łazienkowskim w Warszawie. W tej chwili działamy na 2 innych transmisjach lecz może to skutkować przycinaniem kanałów. Do jutra, do wieczora powinno wszystko działać jak należy.