Strona 1 z 1

Re: Internet w miejscowości Ławy.

: 16 paź 2014, 23:53
autor: PIq5
Z własnego doświadczenia powiem CI tak, omijaj LTE w Plusie, ping niezły, prędkości duże ale do momentu ściągnięcia jakiś 40 GB danych. Potem lejek z prędkością 0,5 mb/s i wkurzasz się, że podpisałeś umowę na takie dziadostwo.

Re: Internet w miejscowości Ławy

: 17 paź 2014, 7:39
autor: cichy117
Ale odkrycia dokonałeś. Mowa jest o necie przewodowym

Re: Internet w miejscowości Ławy

: 18 paź 2014, 0:59
autor: PIq5
cichy117 pisze:Ale odkrycia dokonałeś. Mowa jest o necie przewodowym

Wolałem uprzedzić kolegę, rozumiem że ty wolałbyś aby ktoś go na minę wprowadził odradzając net przewodowy? Pytanie retoryczne w sumie.

Re: Internet w miejscowości Ławy

: 18 paź 2014, 14:13
autor: PIq5
Barteeg pisze:A ten by się nadał? Internet Power LTE 30 GB, po wykorzystaniu 30 GB stała prędkość do 20 MB z Cyfrowego Polsatu. Łapcie linka: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/inte ... erType=ODU Pomocy :!:

Właśnie o tym internecie napisałem. Cyfrowy Polsat i Plus to ta sama firma, której właścicielem jest Solorz. To co Ci obiecują to bzdura. Osobiście mam "przyjemność" korzystać z tego pseudo internetu. O ile przez pierwszy tydzień testów i pierwszy okres rozliczeniowy wszystko było ok o tyle w drugim okresie dostałem lejek 0,5 mb/s downloadu po ściągnięciu około 75 GB danych. Przy czym ja miałem jeszcze szczęście bo oberwałem w miarę późno, natomiast jest wiele osób, które pobierając niewiele powyżej pakietu podstawowego dostają lejki takie jak ja.
Jak chcesz korzystać z LTE za małą kasę z innej sieci odezwij się na PW powiem co i jak. Z tym, że ostrzegam, że w tym momencie ten internet na pewno będzie działał do 31.XII.2014 r. LTE od CP i Plusa unikaj jak ognia, to najgorsze co może Ci się trafić. Ja osobiście walczę z nimi o rozwiązanie umowy z winy operatora, pisałem również skargę do UKE na ich działania, teraz czekam na odpowiedź.

Re: Internet w miejscowości Ławy

: 20 paź 2014, 9:16
autor: Bart3kk
Ja na ul. Składowej mam Neostradę ,śmiga mi normalnie, ale max transfer to 7 mb, nie wiem jak w innej części Ław innym ludziom śmiga :D