Czego brakuje w Ostrołęce?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
mieszkanka ostroleki
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2014, 11:48

Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: mieszkanka ostroleki »

Jaki sklep widzielibyście w Ostrołęce?
markpil

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: markpil »

sklepów jest za dużo - pracy brakuje
mieszkanka ostroleki
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2014, 11:48

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: mieszkanka ostroleki »

A jakbyś miał wybrać sklep jaki brakuje ? To jaki byś wybrał ? Bo jeśli powstanie sklep to i praca powstanie?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: Infom »

Tak jak powstanie sklep to i powstanie jedno miejsce pracy po zyskane jeszcze z urzędu pracy jako osoba stażysta, a przy dobrych wiatrach umowa zlecenie za 4,50 zł.
Jeżeli chodzi o miejsca pracy, żeby dać pracę większej ilości osób musi to być fabryka czyli jakiś zakład produkcyjny :)

Jeżeli chodzi o sklepy to praktycznie jest wszystko, a to czego nie ma jest nie uzależnione od młodego przedsiębiorcy, a od wymagań firmy z którą np. chcielibyśmy współpracować.
mieszkanka ostroleki
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2014, 11:48

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: mieszkanka ostroleki »

Chcialaby otworzyć sklep z chemią niemiecka, z wielkiej brytanii prosto z importu w niskich cenach co wy na to
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: imaginacja »

Sklepu Orsay brakuje.
cieniu88
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2014, 20:14

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: cieniu88 »

Możesz otworzyć nawet warzywniak, wszystko zależy od tego jaki będziesz mieć towar i czy cena będzie relatywna do jakości. Każdy sklep, w którym cena za jakość jest "okazyjna" utrzyma się w mieście. O ile jest zapotrzebowanie na danego rodzaju towar.

Jak to powiedział kiedyś mój kumpel a pod czym się podpisuje ... dobry, duży sklep z butami, oryginalnymi które przy cenie 200 - 300 złotych nie rozpadną się po roku jak to ma miejsce z towarem podobno oryginalnym w małej galerii w sklepie z butami sportowymi.
sveika
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 08 cze 2008, 20:25

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: sveika »

Może i w większym mieście taki sklep utrzymałby się ale nie w Ostrołęce. Moja kuzynka ma 3 takie sklepy i te w dużych miastach jakoś tam przędą, a jeden w mieście troszkę większym niż o-ka zamknęła po roku bo same straty :(
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: niepodporzadkowana »

cieniu88 pisze:Jak to powiedział kiedyś mój kumpel a pod czym się podpisuje ... dobry, duży sklep z butami, oryginalnymi które przy cenie 200 - 300 złotych nie rozpadną się po roku jak to ma miejsce z towarem podobno oryginalnym w małej galerii w sklepie z butami sportowymi.
No ja na przykład wolę mieć 20 par różnych butów po 30zł, na różne okazje, które będę zakładać czasami i mieć je bardzo długo, niż kupić jedne za 300zł i patrzeć na nie, a wręcz czekać kiedy się rozlecą, bo szkoda wyrzucić. No ale to taki kobiecy punkt widzenia :)

Co do tematu - ja tam żadnym lumpeksem nie pogardzę ;)
mieszkanka ostroleki
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2014, 11:48

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: mieszkanka ostroleki »

No ja na przykład wolę mieć 20 par różnych butów po 30zł, na różne okazje, które będę zakładać czasami i mieć je bardzo długo, niż kupić jedne za 300zł i patrzeć na nie, a wręcz czekać kiedy się rozlecą, bo szkoda wyrzucić. No ale to taki kobiecy punkt widzenia :)

Co do tematu - ja tam żadnym lumpeksem nie pogardzę ;)[/quote]


CHODZIŁO MI DOKŁADNIE SKLEP Z CHEMIĄ NIEMIECKA, Z WIELKIEJ BRYTANII, ANGLII ITP
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: malykazio »

Przecież jest sklep z chemią niemiecką w Handlowcu. Sklepów mamy pod dostatkiem, bo już było pisane.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: skutekk »

Sklepy sa, brakuje pracy i kultury do drugiego czlowieka
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: Kartofelek »

Jak dla mnie w Ostrołęce brakuje w szpitalu mammografu i stacjonarnego oddziału rehabilitacji. To wstyd dla rządzących w Ostrołęce, żeby w XXI wieku skazywać kobiety do badania piersi we wrakach mammobusach. Chyba nie po to budowano szpital prawie pół wieku, żeby Ostrołęczanki musiały się badać w szpitalach sąsiednich miast. Niech rządzący swoje pisanki badają w mammobusach bo my, kobiety, chcemy badać się w cywilizowanych warunkach.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: hcuj »

brakuje nocnych z alkoholem
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: grs »

jak dla mnie brakuje tylko KFC :jupi: :jupi:
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: sKaLpeL »

hcuj pisze:brakuje nocnych z alkoholem
masz delikatesy na poznańskiej, i tesco w bursztynowej, do tego masz czynne stacje benzynowe 24h na których można kupić alko, także myślę że wcale tego nie brakuje
dodatkowo jeszcze taksówkarze mogą Ci kupić alkohol i przywieźć pod wskazany adres
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: kormoran »

Czego brakuje w Ostrołęce?. Według mnie wielu ludziom brakuje jaj, uśmiechów, życzliwości. Ale prawdopodobnie ktoś, kto u nas otworzyłby interes z takim towarem zbankrutowałby. Raczej jesteśmy egoistycznymi ponurakami i materialistami. Reszta jest mało ważna lub w ogóle nie istotna. Szkoda.
Grzybu
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2014, 9:32

Re: Czego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: Grzybu »

Mi brakuje przede wszystkim empiku:) niby 2 galerie mamy, a w żadnej nie pomyśleli, przydało by się trochę kultury u nas:)
ODPOWIEDZ