Zaliczka za salę .

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
JaMajka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 paź 2006, 17:39

Zaliczka za salę .

Post autor: JaMajka »

Jakie zasady panują w Oce ? W jakiej wysokości i kiedy wpłaca się zaliczkę / zadatek za salę np w przypadku wesela ? Czy restauratorzy chętnie podpisują umowę ?
grzeniu
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2006, 15:26

Post autor: grzeniu »

Z tego co się orientuje to jeśli tylko termin bedzie sie zgadzał to nie ma problemu z żadną salą.... Koszt takiej rezerwacji to od 500 do 1000zł w zależności od sali i płaci się go podczas spisywania umowy... Myśle że jeśli planujesz wesele jeszcze w tym roku to raczej w O-ce wszystkie lepsze/renomowane sale są już zajęte.... ALe lepiej sprawdzić....


ps. (Nie polecam Olimpii)
Awatar użytkownika
JaMajka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 paź 2006, 17:39

Post autor: JaMajka »

Hala sportowa Olimpii mnie nie interesowała :wink: Mam wstępnie umówiony termin ale właściciel chce 30 % zaliczki 9 miesięcy przed imprezą . Stąd moje pytania .
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

ja mam w pazdzierniku a juz musze dac zaliczke za zespol 300 zlotych i wynajecie sali 1000 zlotych takie u nas panuje prawo :)
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
JaMajka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 paź 2006, 17:39

Post autor: JaMajka »

ok justek ale 1000 pln to napewno nie jest 30 % z całości
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

powinnas mu powiedziec ze ciut przy duzo sobie zyczy chociaz powiem ci ze jak moja kolezanka tez zamawiala sale i zapytala sie czy mozna by bylo mniej dac to jej powiedzial ze on od niej uzalezniony nie jest jesli nie ona to zawsze ktos inny naprawde strasznie dziwny sa ci ludzie :(
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
maniek290
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2005, 19:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: maniek290 »

a ja mam wesele 2007wrzesien i wplacilem zaliczke 500zł za sale i 500zl za zespol.
Awatar użytkownika
JaMajka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 paź 2006, 17:39

Post autor: JaMajka »

Po kolejnej rozmowie z właścicielami chyba dojdziemy do porozumnienia . Myślę że wpłacę 500 - 1000 pln . Justek i maniek290 czy podpisywaliście umowę ? Znam z własnego doświadczenia sytuacje że restauratorzy czują się bardzo pewnie na swojej pozycji bo wiedzą że i tak ktoś salę wynajmie .
ODPOWIEDZ