Królestwo "Milandia"

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
www
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:07

Post autor: www »

MlecznaKrówka pisze:Wydaje mi się, że dalsze wymiany postów między Wami nie mają sensu..
W pełni się zgadzam. Przez takie utarczki główny temat zszedł na bok.
Przepraszam uczestników forum. Postaram się poprawić (co przy Tłustym Czwartku będzie łatwe :lol: )
Czekam na szczegóły metamorfozy naczelnego
Pozdrawiam wszystkich i miłego odchudzania :lol:
Boże spraw by mi się chciało
tak jak mi się nie chce...
Awatar użytkownika
MlecznaKrówka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 14 sty 2007, 17:37

Post autor: MlecznaKrówka »

:wink:
Pozdrawiam.
Żartyyy :-D
milka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2007, 14:34

Post autor: milka »

Co do trudnej sytuacji finansowej, może właśnie poszukać funduszy wśród kierownictwa? Pani Zofia B. jako kierownik posiada wsparcie innych osób, ktore wyręczają ją w wielu obowiązkach. Pensje biorą hojne (np. Karolina Ś.), ale przynajmniej są to osoby wykształcone. Pani Anna M. natomiast wykształcenia nie ma żadnego, ma zaś stanowisko zupełnie zbędne, z-cy kierownika, a pensja równie wysoka. Jedyne co pani M. umie robić, to wyzyskiwać i mieszać z błotem pracowników.
Czy prezes o tym wie? I co, też jest bezradny? A może przez nie zastraszony?
Laboratorium, panie B.Z. i A.M.,traktują jako prywatne. Nawet afera z p. Potasiem niczego ich nie nauczyła.
www
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:07

Post autor: www »

milka pisze:Pani Anna M. natomiast wykształcenia nie ma żadnego
Ale za to pani Ania M jest inteligentna. Tzn. inteligentna inaczej... :wink:
inka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2007, 8:06

Post autor: inka »

Prezes się nie zainteresuje-sytuacja w LBS-ie dopóki nie przeczyta w tygodniku o mobingustosowanym przez panią ANNĘ M. Póki co jest wygodnie udawać, że się o nivczym nie wie.Wracając do Pani ANNY M i tego co się dzieje w LBS to dobrze by było gdyby Pan Prezes wreszcie coś z tym zrobił . Wygodnie jest milczec i udawac, że się o niczym nie wie , prawda? Myslę, że bardzo by się Pan zdziwił gdyby Pan zobaczył jak tam traktowani są pracownicy przez panią Annę M. "Mieszanie z błotem" to bardzo grzecznie powiedziane. Pani Annie brak wykształcenia , nie radzi sobie z obowiązkami i brak jej kompetencji a swoją frustarację wyładowuje na ludziach.Ta osoba utrudnia
prawidłowe funkcjonowanie laboratorium . A ludzie są tam zwyczajnie zastraszeni.
mleczko
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2007, 17:49

Post autor: mleczko »

I znowu to samo.Ludzie te forum staje się nudne :( Myślicie ze w ten sposób przemówicie władzom naszego zakładu do rozumu. Założe się ze NIE!! Tak wiec weźcie się w końcu za robotę i przestańcie pier... glupoty. A prawda o naszych pracownikach jest taka (oczywiście nie o wszystkich) że jak się czegoś paluchem nie pokarze to biedaczyna się niczego nie domysli a już napewno nic konkretnego nie zrobi!Tak więc najlepiej mówić ze się jest wykorzystywanym,mieszanym z błotem.A najłatwiej mówić tak o osobie która od ciebie czegoś wymaga!!A ty nie jestes w stanie sprostac tym zadaniom!!Drogie Panie laborantki(bo widze ze u was jest z tym największy problem)pracujecie w jednym z najlepeij prosperujących działów na naszym zakladzie i cieszcie się z tego.Bo siedzicie w cieplutkich pokoikach przy swoich nowych mebelkach w czyściutkich pachnących ubarnkach i jeszcze wam żle?? Przeniescie się np na produkcję na jakikolwiek dział i wtedy dopiero zobaczycie co to jest ciężka praca i czego się tam od ludzi wymaga!!!! A mieszanie z błotem jest tam na porządku dziennym!! Chętnie zamieniłbym się z którąś z was!! I jeszcze raz:Jak ci nie pasuje to się zwolnij!! W budach na rynku jest sporo miejsca!!
www
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:07

Post autor: www »

Tak się zastanawiam drogi "mleczko" czy byłeś kiedyś w laboratorium?
Wyobraż sobie, że ja nie jestem laborantką. Jestem natomiast prawie codziennie w laboratorium. Zdziwiłbyś się jak mają "słodko".
mleczko pisze:w czyściutkich pachnących ubarnkach
To na jakim dziale mozna być brudnym i śmierdzącym?
"Jak ci nie pasuje to się zwolnij!!"???? Wiesz o czym mówisz? Módl się lepiej, żeby nikt tak nie zrobił i się jednak nie zwolnił. Ciekawe co takiej pani by wtedy zależało iść np. do PIP? Chciaż z niektórymi sprawami to raczej do organów ścigania. Przynajmniej jeśli ja, albo mnie zwolnią to się nie zawacham. Wtedy się okaże jak to jest super w naszym zakładzie.
,,Anonimowi bohaterzy''- to pozostawię bez komentarza, chyba że się przedstawisz...
Zresztą bardzo trafnie, zwięźle i na temat przedstawił to "Ścigany"
mleczko
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2007, 17:49

Post autor: mleczko »

Wiecie co?Macie rację dam sobie spokój z tym całym forum. Bo wy tak samo jak ja,jutro czy pojutrze bedziecie musieli iść do pracy i robić swoje. A sytuacja zakładu jest jaka jest.Tyle lat się nic nie zmieniło to i teraz się nie zmieni!! I wy tak samo jaki i ja dobrze o tym wiecie!! A co do PIP-u to podobno były jakies kontrole na zakładzie i jakoś żadnych nieprawidłowości nie wykazały.Tak więc powodzenia w walce o lepszą przyszłość w tym zakladzie. Przepraszam wszystkich których moje posty uraziły lub w jakis sosób zniesmaczyły! Pozdrawiam!
seiken
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2007, 8:02

KONKURS

Post autor: seiken »

Zróbmy sobie mały konkursik.Czyje to wypowiedzi? :
"czego tu chciał?", "po co przylazł?", "niech nie stoi! wchodzi", Kto mnie tak kiedys witał?" Podpowiedź: typujcie wśród kierownictwa!!! :D
MIA
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2007, 8:05

Post autor: MIA »

Zastanawiam się czemu nie nakręcicie ukrytą kamerą tego jak jesteście traktowani, czemu nie nagracie na dyktafon waszych rozmów z kierownictwem??? Nie zdajecie sobie chyba sprawy jaką siłę mają media!!!! Nakręcony filmik, wysłany do uwagi tvn - u, czy jakiejkolwiek innej stacji rozwiązałby wasz problem!!!!!! Media są dziś władzą w naszym kraju, wiec myślę, że warto. Życzę powodzenia.
www
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:07

Post autor: www »

Nagrywanie to jest bardzo dobry pomysł. Kamerą jest problem, ale z dyktafonem jest sprawa dosyć prosta. Tylko jestem prawie pewien, że nikomu z pracowników nie zależy na tym żeby mieszać w to TVN. Z jednego prostego powodu. Nikomu nie zależy żeby nasz zakład płacił kary, tylko żeby nasze szefostwo w końcu zrozumiało że niewolnictwo już minęło. Że pracownicy są też ludźmi. Może za dużo wymagam, ale żyję nadzieją, że się uda. Między innymi dzięki temu forum.
milka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2007, 14:34

Post autor: milka »

Pozdrowienia dla pana Marka F. Na tym zakończe, bo trzeba by było użyć słów powszechnie uważanych za obraźliwe... Może by tak się zająć swoimi podwładnymi, a od reszty się od... Ale broda super :wink:
Ścigany
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2007, 7:46

Post autor: Ścigany »

Witam i pozdrawiam wszystkich zainteresowanych, a śledzących temat niecierpliwych informuję, że pracownicy i bezpośrednio związani z SML -em są chwilowo zajęci świętowaniem po czwartkowym odwołaniu największego szkodnika tej firmy. Cierpliwości -komentarze pojawią się niebawem :wink:
Ps. Ja na ten cel postanowiłem przeznaczyć całą swoją 5 %-ową premię
www
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:07

Post autor: www »

Dokładam swoje 5%. Jakoś może przeżyję... Co prawda, jeśli nie dostaniemy zwrotu z Unii, to i tak nie będzie to miało znaczenia. Ale lepiej późno niż wcale. No i kto będzie teraz naszym głównym patentowcem? Może pan Marek F. Kierownik od spraw wszelakich...
Boże spraw by mi się chciało
tak jak mi się nie chce...
dostawca
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2007, 9:45

Post autor: dostawca »

Przeczytałem o zwolnieniu prezesa.
Dziękuje bardzo za mądrość i decyzje Rady Nadzorczej, lepiej późno niż wcale. I zakupiłem za was 3 msze dziękczynne w Rzekuniu , Ostrołęce i Myszyńcu :D . Ja ze swojej strony wybieram się z wodą święconą bo jak słyszę ten diabeł chodzi jeszcze po zakładzie.
P.S chodzą słuchy , że załoga wyszykowała już odprawę w postaci wycofanych trzech maszyn do produkcji masła "tego medalowego" a na dokładke dołoży protokoły strat kilkudziesięciu ton masła i serków spieprzonych na "próbe" tylko dlaczego te próby ciągną się miesiącami i końca nie widać.
www
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 07 lut 2007, 22:07

Post autor: www »

Cieszę się, że dostawcy zauważają co się dzieje. Sml to jest Wasza własność, prezesi to są pracownicy. Za te wszystkie "próby" i straty płacicie Wy. Załoga też, ale przede wszystkim Wy udziałowcy. Jedno jest pewne, nie płaci za to prezes. Do tej pory jest tak, że jeśli się szfostwu uda jakiś "patent" to jest dla nich premia, jeśli nie uda... to trudno. Może najwyższy czs coś w tym zmienić. Może i oni powinni ponośić konsekwencje swoich decyzji. Rolnicy, TO JEST WASZ ZAKŁAD!!!! TO SĄ WASZE PIENIADZE!!! Tylko jest pytanie jak dlugo jest jeszcze Wasz. Bo jeśli dalej będą odchodzić takie przekręty, jak przy budowie nowego zakładu, to raczej już niedługo...
Boże spraw by mi się chciało
tak jak mi się nie chce...
Awatar użytkownika
MlecznaKrówka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 14 sty 2007, 17:37

Post autor: MlecznaKrówka »

A czy to prawda, że Pan SS przebywa aktualnie na zwolnieniu lekarskim, a mimo to nadal od świtu jak mróweczka pracuje ? Jak mozna pozwolić, aby człowiek, który powinien się leczyć tak się poświęcał ??? :wink: :lol:
Żartyyy :-D
vvv.
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:35

Post autor: vvv. »

Witam wszystkich nadmienić bym chciał o tych z kierownictwa,którzy to w kościele w pierwszych rzędach przebywają,a w pracy to sobie podległych bardziej niż z błotem mieszają kiedy to racji nie mają.Gdzie ich wiara gorliwie pokazywana chyba tylko w kościele....... :oops:
detektyw
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Post autor: detektyw »

Zapraszam do zabawy jakiej na tym forum jeszcze nie było. Jestem pewien, że każdy z odwiedzających stronę zastanawiał się kto jest założycielem tematu, jednocześnie żałując braku swojej bezradności w ustaleniu tożsamości tajemniczego freestyllera.
Nie zrozumiem nigdy tych co piszą co myślą ale myślą, że nikt nie wie kto pisze - przecież wszystko można ustalić jak się ma możliwość, a wszyscy wiemy, że takie możliwości isnieją.
Wierni widzowie przedstawienia - zupełnie za darmo zostanie odsłonięty akt ukazujący założyciela - kto by się domyślił, że to cichutko pracujący na produkcji Pan Piotr R...
Kolejnym powodem do rozmyślań z pewnością były spekulacje kto z najwyżej postawionych pokusił się o przedstawienie na publicznym forum swoich myśli. Tu was zaskoczę bo o dyrekcji napewno nie myśleliście - skoro Prezes powtarza by przestać wypisywac na forum o sprawach Spółdzielni - najpierw drogi Prezesie proszę się trochę rozejrzeć w "swoich szeregach" a póżniej apelować najniżej.
"Ścigany", "www" czyli Tomasz K. regularnie się udziela (może gdyby wysiłek który wkłada w udział na forum skierowałby w odniesieniu do sprzedaży wyrobów zakładowych to premia wynosiłaby więcej niż 5%)
Dalszy ciąg wkrótce...
Eli
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2006, 21:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Eli »

Oj drogi przedmówco najpierw sprawdz dobrze nim napiszesz takie idiotyzmy!!!!! Jestem zoną wymienionego Piotra R i też pracuję w mleczarni. Nie napisalismy na tym forum ani jednego słowa !!!!( choć regularnie czytamy). Jak mogłes napisać coś takiego ? Widac, że jedynie probujesz się domyślac gdyż nie wytypowales prawidłowo.
Jeżeli typujesz nazwiskami to udowodnij to!
Jest mi bardzo przykro.

Detektywie skoro jesteś pewien swoich słów dlaczego piszesz anonimowo?
Awatar użytkownika
MlecznaKrówka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 14 sty 2007, 17:37

Post autor: MlecznaKrówka »

detektyw pisze:Zapraszam do zabawy jakiej na tym forum jeszcze nie było. Jestem pewien, że każdy z odwiedzających stronę zastanawiał się kto jest założycielem tematu, jednocześnie żałując braku swojej bezradności w ustaleniu tożsamości tajemniczego freestyllera
Ciekawość ludzka nie zna granic nic więc dziwnego, że prawie każdy zastanawia się nad tym kto wpadł na pomysł założenia forum. Moim zdaniem jednak samo założenie forum nie jest niczym złym, o ile wypowiedzi są zgodne z prawdą, to każdy sposób jest dobry, by eliminować patologie w relacjach między pracownikami i zarządem. Jak wiadomo Ci pierwsi zawsze mają trudniej wyrazić własne zdanie, z obawy o utratę pracy (to jasne). Dlaczego więc Detektywa dziwi, że ludzie piszą? To akurat chyba oczywiste ! Mają taką potrzebę, bo są niezadowoleni.. bo razi ich rozpasanie kierownictwa, brak skrupułów.. i zwykła głupota, która akceptowana „po znajomości”szkodzi dobru zakładu.
Prymitywna próba typowania panie Detektywie, czyżby coś zabolało? A może ja zaproponuję inną zabawę i załoga chętniej się w nią zabawi.

KTO JEST DETEKTYWEM NA FORUM?
1. PREZES N (ale ja w to wątpię, jest zbyt zajęty kreowaniem swojego wizerunku w mediach- NARCYZEK ;-) hihihi :lol: )
2. PAN SS
3. JEGO NIUNIA
4. Przyszły szef kontrwywiadu mleczarskiego (czyt. „Szwagier No 1”)
5. Przyszły szef działu handlu ( czyt. „Szwagier No 2”)
6. Inny podopieczny Pana SS ?

Zabawa przednia… Nieprawdaż? Tylko, że ja dostrzegam inny cel w tym „pisaniu”, nie tylko taką zabawę.

A Ty droga Eli niepotrzebnie poddajesz się emocjom, zdaję sobie sprawę, że może nie fajnie jest mieć przypisane czyjeś słowa. Ale czy warto tłumaczyć się komuś kto i tak swoje wie. Pewnie nawet teorię Darwina byłby w stanie podważyć – bo znalazłby na to „pseudo dowody”. Trzymaj się kobieto i nie daj zastraszyć, swoją droga szkoda, że jako żona pracownika tego zakładu nie miałaś nic do powiedzenia wcześniej. :roll:
Jak wiadomo wszystko powinno mieć swoje granice i w każdej sprawie wskazane jest umiarkowanie. O tym niestety często będąc na stanowisku zdarza się zapomnieć, a Anioł Stróż niestety nie pouczy nikogo, że się zagalopował. Dzięki normalności, której jeszcze (niektórzy) nie zatraciliśmy i wolności słowa- dzięki nowoczesnym mediom, nasza 1/3 życia może wyglądać lepiej.
Pozdrawiam, otwarta na krytykę. Wasza Mleczna Krówka 8) .
Żartyyy :-D
detektyw
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Post autor: detektyw »

Szanowna "Eli" po pierwsze nie zamierzam niczego udowadniać, po drugie nie zła z Ciebie kłamczuszka - jeszcze nie zdążyłem Cię przedstawić, a Ty już się tłumaczysz, że nie napisałaś ani jednego słowa. Pomalutku dojdziemy do wszystkiego, nie wszystko na raz, nie psujmy zabawy. Panie z działu laboratorium zabierające głos w tym wątku forum miały być przedstawione w akcie trzecim (zgodnie z moim planem) jakaś kolejność musi obowiązywać. Specjalnie dla Ciebie zmienię kolejność. Otórz oprócz Ciebie malutka kłamczuszko w roli głównej Pani Wiesława O. I tu poraz drugi zmienię zasady , które wcześniej zaplanowałem i poproszę Was o przypisanie pseudonimów do postaci kłamczuszki i Wiesławy O. Dodam dla ułatwienia, iż kłamczuszka jeden raz się wypowiedziała narzekając na swój los, a jej koleżanka bierze czynny udział w forum.
Długo czekałem na to, że akcja się trochę bardziej rozkręci i powiem Wam narazie w sekrecie, iż uczestników wątku "Królestwo Milandia"jest tylko garstka i zadziwiająca jest wola tych osób by czytelnicy uważali ich za grono dość liczne (w jakim celu to pragnienie, kto to robi i w jaki sposób, na te pytania odpowiedż w czasie póżniejszym). Śledztwo prawie dobiegło końca więc zabawa może się na dobre rozpocząć.
Jeszcze jedno do "MlecznejKrówki" wstydż się - a za co to powinnaś wiedzieć twój temat jest pewnego rodzaju deserem więc czekaj cierpliwie do końca zabawy. A tak na marginesie to nie jestem Prezesem, nie jestem Jego Niunią, nie jestem też niczyim szwagrem. Błędne rozumowanie, nawet się nie próbuj domyślać tożsamości mojej osoby, bo z całą pewnością mogę stwierdzić, że nikt nie jest w stanie się domyślić. Jak myślicie skąd to moje przkonanie. HA HA HA

Dodam jeszcze, że nie zamierzam komentować żadnych przedstawionych do dnia dzisiejszego postów, moja rola w tej zabawie ma zupełnie inne znaczenie. Niektórym z Was przyznałbym nawet rację w tym co piszecie ale jak mówiłem to nie moja rola i aby być w porządku wobec tych którzy i tak zostaną przedstawieni musiałbym się sam przedstawić, więc odbierzcie mój udział w innym znaczeniu niż kogoś wyrażającego poglądy, bo poglądów nie będzie.
Awatar użytkownika
MlecznaKrówka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 14 sty 2007, 17:37

Post autor: MlecznaKrówka »

PONAWIAM

Jak wiadomo wszystko powinno mieć swoje granice i w każdej sprawie wskazane jest umiarkowanie. O tym niestety często będąc na stanowisku zdarza się zapomnieć, a Anioł Stróż niestety nie pouczy nikogo, że się zagalopował. Dzięki normalności, której jeszcze (niektórzy) nie zatraciliśmy i wolności słowa- dzięki nowoczesnym mediom, nasza 1/3 życia może wyglądać lepiej.

Niestety Kochani moi, niektórzy tych granic nie znają i zdaje im się, że są samym Panem Bogiem. Mogą zrobić wszystko ze wszystkimi. Oj to dopiero rozpasanie. Mnie "niestety" ;-) zastraszyć się nie da, bo ja zwyczajnie nie mam się czego wstydzić i nie mam nieczystego sumienia.. w przeciwieństwie do Pana, a raczej Pani Detektyw ;-). Nie zamierzam kontynuować tej żałosnej wymiany postów, ponadto.. jakiego to rozkręcenia oczekiwał Detektyw? Opluwania.. rzucania „mięsem”, wypowiedzi tego właśnie typu, zionące jadem i nienawiścią? Oj pokory nam trzeba, pokory.. Tylko pogratulować poziomu Pseudo Detektywie, od razu widać, że jesteś jednym z tych pasożytów, których czas w zakładzie „Milandii” powinien jak najszybciej dobiec końca. Na to co napiszesz reagować już nie zamierzam, pisz ile chcesz.. w końcu to forum jest dla wszystkich, takich typków również. Osobiście potraktuję to jako spam. :ble: Pozdrawiam :) [/b]
Żartyyy :-D
detektyw
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Post autor: detektyw »

@Mleczna Krówko

"w przeciwieństwie do Pana, a raczej Pani Detektyw”

Jeżeli można to, Panie detektywie. Są pewne różnice między kobietą a mężczyzną, na podstawie powyższych różnic, nauka kwalifikuje mnie do tych drugich.

"Mnie "niestety" zastraszyć się nie da, bo ja zwyczajnie nie mam się czego wstydzić i nie mam nieczystego sumienia.. "

Nie o zastraszanie tu chodzi.

"Ponadto.. jakiego to rozkręcenia oczekiwał Detektyw? Opluwania..
rzucania „mięsem”, wypowiedzi tego właśnie typu, zionące jadem i nienawiścią? Oj pokory nam trzeba, pokory.. "

A po cóż ten wątek został rozpoczęty? Jak myślisz? Ja nie wieżę, że do wyrażania opinii. Większość postów, Twoich także, to właśnie to, co opisałeś. Pokora się kłania...

"jesteś jednym z tych pasożytów, których czas w zakładzie „Milandii” powinien jak najszybciej dobiec końca”

Sama "słodycz", "zrozumienie" i "miłość bliźniego", łatwo się poucza Mleczna Krówko.

Do udzielających się:
Zrozumcie wszyscy, iż to co tu wypisujemy działa tylko na szkodę naszego zakładu, te opinie tu pozostaną, nawet jak zarząd się zmieni, kierownictwo, brygadziści itp. Zawsze ktoś będzie "odświeżał" to co tu jest napisane. Także, nawet po wyeliminowaniu tych "pasożytów", nie uniknie się tego typu opinii.

Do Pana Prezesa.
Podpowiem, że informatyk w firmie, łatwo może sprawdzić kto się czym w godzinach pracy na służbowym komputerze zajmuje. Takie mechanizmy są stosowane w większości zakładów pracy, gdzie komputery są podpięte do sieci. Polecam rozważeniu.
Pozdrowienia
Serwatka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2007, 11:32
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Serwatka »

detektyw pisze: Do udzielających się:
Zrozumcie wszyscy, iż to co tu wypisujemy działa tylko na szkodę naszego zakładu, te opinie tu pozostaną, nawet jak zarząd się zmieni, kierownictwo, brygadziści itp. Zawsze ktoś będzie "odświeżał" to co tu jest napisane. Także, nawet po wyeliminowaniu tych "pasożytów", nie uniknie się tego typu opinii.
Zamartwiających się o "dobro zakładu" ( jaaasne :> ) informuję, że autor w ciągu paru sekund może usunąć każdy z zamieszczonych przez siebie postów (wypowiedzi). Jest tu taka funkcja tylko nasz Sherlock Holmes chyba jeszcze do tego "nie doszedł". :wink:

Ortografii się czepiać nie będę.. bo rozumiem, że to tak z rozpędu "byczek" się wkradł. :lol:
Mleczareczka
ODPOWIEDZ