Zjazd przy E.Leclerc - Skierkowskiego

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
wujekk
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2012, 12:37

Zjazd przy E.Leclerc - Skierkowskiego

Post autor: wujekk »

Witam, czy ktoś coś wie odnośnie płyt betonowych przy leclercu (wjazd w Skierkowskiego z al. Jana Pawła)? Przecież to jest jakaś kpina .... osiedle naprawdę ładne, a płyty pewnie pamiętają komunę. Przejeżdżając ostatnio zwróciłem uwagę na to, że płyty się zapadają. Czy prezydent musi zamieszkać na Skierkowskiego lub Krzywickiego żeby coś z tym zrobiono?
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zjazd przy E.Leclerc - Skierkowskiego

Post autor: Mawashi »

Zapraszam na osiedle przy ul. Nadziei. Stwierdzisz, że te płyty betonowe na Skierkowskiego są całkiem ok.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
wujekk
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2012, 12:37

Re: Zjazd przy E.Leclerc - Skierkowskiego

Post autor: wujekk »

Dlaczego z tym się nic nie robi? Przecież na dobrą sprawę to zagraża bezpieczeństwu, to jest chore ...
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zjazd przy E.Leclerc - Skierkowskiego

Post autor: Mawashi »

Dlatego, że akurat w przypadku mojej ulicy musi być utworzony komitet społeczny, pójść wniosek do UM, mieszkańcy jeszcze muszą tę drogę dofinansować - i to nie mało - i tak dalej i tak dalej... I dopiero zrobienie tej drogi będzie w budżecie na 2016 rok. Może będzie. Ale tego, że jak jadę przez nią 1km/h i dalej mi łeb odskakuje w samochodzie, nikogo to nie interesuje, a już na pewno nie PM. Raz na jakiś czas sypną piachem, którego jest już ponad dolny poziom mojego ogrodzenia. Debilizm w czystej postaci, ale nic na to nie poradzę. Możemy te betoniaki ze Skierkowskiego przenieść na moją ulicę. Będę bardzo zadowolona, dopóki nie zrobią normalnej ulicy u mnie :faja:
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zjazd przy E.Leclerc - Skierkowskiego

Post autor: sKaLpeL »

Bardzo proszę tutaj masz odpowiedź na swoje pytanie
http://www.archiwum.moja-ostroleka.pl/s ... 798,2.html
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Zjazd przy E.Leclerc - Skierkowskiego

Post autor: Infom »

takie rozmowy trwają latami :)
Tak więc sobie poczekamy chyba, że zaproponujecie postawienie tam pomnika to droga się zrobi szybko :)
wujekk
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2012, 12:37

Re: Zjazd przy E.Leclerc - Skierkowskiego

Post autor: wujekk »

Przejazd tymczasowy. Ten "tymczasowy" trwa już lata. Nadal nie ma chętnego żeby się tym zająć.
xomar
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 18 mar 2006, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zjazd przy E.Leclerc - Skierkowskiego

Post autor: xomar »

Ten wjazd powinien być w innym miejscu - na przeciwko uliczki do le'Clerca. Tylko przez chodnik trzeba się "przebić". Ale dla śpiących kotów to jak tunel stąd do Koszalina. Obrazili się na mieszkańców za II rundę w wyborach i wszystko z budżetu zdjęli.
Dla kontrastu Łomża (ze Współczesnej):
"We wtorek 31 marca br. zostały otwarte oferty w przetargach ogłoszonych na realizację zadań w ramach czwartego etapu projektu „Usprawnienie drogowych połączeń regionalnych w granicach Łomży” - poinformował nas Łukasz Czech z łomżyńskiego ratusza. Na realizację rozbudowy i budowy ulicy Zawadzkiej w Łomży - na odcinku od skrzyżowania z Al. Piłsudskiego do skrzyżowania z ulicą Szosa do Mężenina wpłynęło 6 ofert. Najtańsza, złożona przez Unibep S.A z Bielska Podlaskiego, opiewa na kwotę 11.406.666,78 zł (gwarancja 120 miesięcy)"!!!!!!!!!!!
Tak to i nasza "obwodnica" byłaby jeszcze na gwarancji :lol:
Awatar użytkownika
janek84
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 mar 2015, 9:58
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zjazd przy E.Leclerc - Skierkowskiego

Post autor: janek84 »

ziemia moich sąsiadów też "przeszkadzała w budowie drogi..." więc ich wywłaszczyli... od tamtej pory do usypania piaskowej drogi, która wygląda bardziej jak piaskownica... minęło jakieś 20-pare lat :)
ODPOWIEDZ