Opinie o AZ Color

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
PiotrekXYZ
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2015, 9:40

Opinie o AZ Color

Post autor: PiotrekXYZ »

Witam wszystkich,

Słyszałem, że w drukarni AZ Color w Antoniach zwolniło się niedawno stanowisko przedstawiciela handlowego. Szukam pracy w takim charakterze. Mam 4 lata doświadczenia na takim stanowisku, ale moja obecna firma mieści się na Śląsku. Średnio uśmiecha mi się tam jeździć kilka razy w miesiącu więc pomyślałem o drukarni.

Czy ktoś kto tam pracuje bądź pracował może napisać coś o tej firmie? Opinii nie ma zbyt wiele. Znalazłem jedynie coś takiego http://www.moja-ostroleka.pl/opinie_firma,1289903,0

Dało mi to do myślenia, ale może ktoś tak napisał w ramach złości? Może konkurencja pisze tego typu rzeczy? Jak to jest z tą firmą?
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Opinie o AZ Color

Post autor: mIcHaLos »

Praca Przedstawiciela ma właśnie taki charakter.
Trzeba się liczyć oczywiście z wyjazdami i nie ma w tym nic dziwnego i nadzwyczajnego. To nie jest praca stacjonarna.

Sądząc po Twojej wypowiedzi - nasuwa się jedno, to że masz 4 lata doświadczenia moim zdaniem to stanowisko nie jest dla Ciebie...

Co do samej firmy AZ - nic nie słyszałem - z resztą nie moja branża
PiotrekXYZ
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2015, 9:40

Re: Opinie o AZ Color

Post autor: PiotrekXYZ »

Źle się zrozumieliśmy. Wiem na czym polega praca przedstawiciela, bo pracuję w takim charakterze od 4 lat. Chodzi mi tylko o opinie o tej drukarni bo szukam jakiejś firmy, która mieści się bliżej niż mój obecny pracodawca.

A zapytać zawsze można bo nie chciałbym się wpier... w bagno.
Awatar użytkownika
QRP
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:05
Lokalizacja: from high mountain

Re: Opinie o AZ Color

Post autor: QRP »

Jak to sam nazwałeś jak się nie chcesz wpier..... w bagno to sobie odpuść.
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Opinie o AZ Color

Post autor: Tanatos »

Skoro masz cztery lata doświadczenia to wiesz ile się płaci przedstawicielom.

U Zecerów dostaniesz połowę tego co się zarabia, więc lepiej nadal dojeżdżać na Śląsk i nie denerwować się dziesiątego każdego miesiąca. Lub szukać czegoś bliżej ale AZ Kolor nie bierz pod uwagę. Zarobisz tam ciut więcej niż poszedłbyś na kasę do Biedry.

Pozdro!
ODPOWIEDZ