Błoto w kranie w gminie Goworowo

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
goworowiak
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2015, 17:38

Błoto w kranie w gminie Goworowo

Post autor: goworowiak »

Od kilku tygodni w naszych kranach (mamy podłączenie z wodociągu) gmina Goworowo zamiast wody albo leci brudna woda, by nie powiedzieć błoto, albo tej wody wcale nie ma. Dziś np. na zmianę brak wody i woda z piaskiem, porażka. Ludzie płacimy duże pieniądze za wodę a co dostajemy?? brud.. jak w tym wykąpać się, dzieci, ba... wypicie tej wody może grozić rozstrojem żołądkowym. Czekaliśmy długo, ale to przechodzi wszelkie pojęcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gdzie szukać pomocy??????????????
maczeta
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 04 wrz 2011, 19:24

Re: Błoto w kranie w gminie Goworowo

Post autor: maczeta »

Sam osobiście dodam, że w czasie największych upałów wody nie ma jak za średniowiecza.

Rano jedynie szansa, żeby cokolwiek zrobić, bo po obiedzie zaczyna się dramat z wodą.

Ale przecież w prognozie nic nie mówili, cały kraj trzeszczał, że się zbliżają upały ponad miarę, a tutaj co w Goworowie i okolicy brak radia i telewizji, że osoby odpowiedzialne tego nie przewidziały ? Jak dla mnie, to czyjaś kariera właśnie powinna się kończyć...
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Błoto w kranie w gminie Goworowo

Post autor: PIq5 »

Wody brakuje nie dlatego, że jest jej za mało a dlatego, że ludzie za dużo jej zużywają w danym momencie. Pompy mają ograniczone możliwość przez co nie nadążają tłoczyć wody. Przestańcie lać wodę na swoje trawniki to jej nie zabraknie.
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Błoto w kranie w gminie Goworowo

Post autor: Andrzej1 »

Witajcie
Niestety muszę zgodzić się (po raz kolejny niestety) z kolegą/koleżanką PIq5. To samo jest w mojej gminie. Ja mam swoją studnię do podlewania (woda słabo nadaje się do użytku domowego, głębokość 58 metrów, zażelaziona). Natomiast w obecnej chwili, aby napuścić wody do wanny - woda z sieci (w celach higienicznych) trzeba się naczekać... Dlaczego tak jest napisał zacny poprzednik... trzeba myśleć, potem wyciągać wnioski i konsekwencje.

Pozdrowienia
Andrzej.
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Błoto w kranie w gminie Goworowo

Post autor: mondeo »

Ostatnio pisalo o uruchomienu szaletu w gooorowiee mowie rury pomylili
goworowiak
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2015, 17:38

Re: Błoto w kranie w gminie Goworowo

Post autor: goworowiak »

cały czas bez zmian, albo brak wody albo błoto. może warto by sanepid tym się zainteresował.....
bachi
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:10

Re: Błoto w kranie w gminie Goworowo

Post autor: bachi »

PIq5,, co ty człowieku piszesz zobacz kto podlewa jak piszesz ,trawnik w dzień w takie upały, a wody i tak nie ma , pleciesz bzdury. Jak jesteś pracownikiem Gminy Goworowo, i bronisz swojej d... , to weź się w końcu za robotę za to masz płacone, z moich podatków. Przejedź się po gminie i zobacz kto podlewa te trawniki. Chyba że buraki, mam nadzieję że rozumiesz o co chodzi.
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Błoto w kranie w gminie Goworowo

Post autor: PIq5 »

Nie trafiłeś chłopie, nie jestem pracownikiem gminy, ba nawet w niej nie mieszkam. Jeśli spragniony jesteś wiedzy na temat kim jestem to zapraszam na priv, udostępnię swoje dane. Kto podlewa trawniki? Burżuje, którym się od dobrobytu we łbach poprzewracało, tak samo było w mojej gminie, dopóki nie ogarnięto tematu, od kilku lat jest spokój.
A co do mojej wypowiedzi, odnoszę się do tego co wiem od pracowników pracujących przy wodociągach, mój brat się tym zajmuje. Myślę, że mimo wszystko ma on nieco większą wiedzę niż Ty na ten temat.
Według mnie jedynym sposobem na rozwiązanie tego problemu, jest wybicie kolejnej studni i założenie pomp, które będą gonić więcej wody. W innym wypadku będziecie odczuwać skutki nadmiernego podlewania zawsze.
bachi
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:10

Re: Błoto w kranie w gminie Goworowo

Post autor: bachi »

Burżuje, którym się od dobrobytu we łbach poprzewracało, ale porównanie. Tak bo tylko burżuje się używają wody . A to świadczy o twoim poziomie.
A że coś tak wiesz od pracowników wodociągów, jest doprawdy bardzo wiarygodne. Nie mieszkasz w tej gminie , więc nie dyskutuj na sprawy które cię nie dotyczą. Władze gminy Goworowo niech się zajmą problemem braku wody, a nie chowaniem głowy w piasek.
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Błoto w kranie w gminie Goworowo

Post autor: marbac »

bachi pisze:Burżuje, którym się od dobrobytu we łbach poprzewracało, ale porównanie. Tak bo tylko burżuje się używają wody . A to świadczy o twoim poziomie.
A że coś tak wiesz od pracowników wodociągów, jest doprawdy bardzo wiarygodne. Nie mieszkasz w tej gminie , więc nie dyskutuj na sprawy które cię nie dotyczą. Władze gminy Goworowo niech się zajmą problemem braku wody, a nie chowaniem głowy w piasek.
Skoro Ty mieszkasz w tej gminie, to dyskutuj sobie z mieszkańcami gminy. Nie rozumiem czego szukasz na forum, skoro PIq5 udziela rzeczowej odpowiedzi, a Tobie ciągle coś nie pasuje...
A poza tym problem najlepiej zgłosić do dostawcy wody. Masz podpisaną umowę? Czy dostawca wywiązuje się z umowy?
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Błoto w kranie w gminie Goworowo

Post autor: PIq5 »

bachi pisze:Burżuje, którym się od dobrobytu we łbach poprzewracało, ale porównanie. Tak bo tylko burżuje się używają wody . A to świadczy o twoim poziomie.
A że coś tak wiesz od pracowników wodociągów, jest doprawdy bardzo wiarygodne. Nie mieszkasz w tej gminie , więc nie dyskutuj na sprawy które cię nie dotyczą. Władze gminy Goworowo niech się zajmą problemem braku wody, a nie chowaniem głowy w piasek.

A nie burżuje? Jak miał własną studnię kiedyś na zewnątrz i musiał sam wyciągnąć kilkadziesiąt wiader wody to mu się odechciało i nie lał na trawę. Nawet jak miał własną studnię z hydroforem to już nie za bardzo chciał podlewać bo trzeba płacić tyle za prąd. a teraz wygoda, odkręca kran i leje się z węża aż na trawie kałuże.
Moje słowa są niestety dla ciebie bardziej wiarygodne niż Twoje, a jeśli masz do kogoś pretensje to należałoby udać się do gminy a nie jęczeć na forum MO.
ODPOWIEDZ