Autobusy Pasieki - Goworowo

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
laczor
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 20 lut 2007, 17:19
Lokalizacja: Warszawa

Autobusy Pasieki - Goworowo

Post autor: laczor »

Witam, poszukuję szczegółowych informacji na temat połączeń autobusowych na trasie Pasieki - Goworowo (rynek).
(Potrzebuję dostać się ze stacji kolejowej do Goworowa).
Na e-podróżniku wyszukuje tylko 8 połączeń na dobę, w dodatku autobusy te nie są w żaden sposób zgrane z przyjeżdżającymi pociągami.
Czy kursuje na tej trasie jakiś inny przewoźnik od PKS-u (może jakiś prywatny?) który wykonuje kursy częściej a jego rozkład jazdy nie jest uwzględniony w internecie?
Być może lepiej wysiąść z pociągu w Goworowie i podejść do szosy, jeżdżą przez Pokrzywnicę autobusy firmy Pradox, zdaje się mają trochę lepszy rozkład.
Z góry dzięki za info.
Pozdr.
Awatar użytkownika
zWiatrem
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:26

Re: Autobusy Pasieki - Goworowo

Post autor: zWiatrem »

Witaj
Często zaglądam na stronę, którą masz w podpisie.
Co do połączeń autobusowych nic ci nie jestem wstanie podpowiedzieć.

Jak nie będziesz miał dużego bagażu, to proponuję inne rozwiązanie. Rower w KM przewodzisz za darmo. Odległość od stacji Goworowo do rynku w Goworowie nie będzie duża, ale na tyle duża że lepszy rower niż wędrówka pieszo. Może rozważysz taką alternatywę ?
--
laczor
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 20 lut 2007, 17:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Autobusy Pasieki - Goworowo

Post autor: laczor »

Dzięki za odpowiedź.
Logicznym i najlepszym wyjściem byłaby podróż od samej Warszawy autobusem, ale ze względów finansowych nie opłaci mi się to (przepłaciłbym chyba kilkanaście razy). Zwłaszcza że czasowo pociąg / autobus nie jest jakaś kolosalna różnica. Godzina w tę czy w tę mnie nie zbawia.
Dlatego też wolę takie kombinatorstwo jak koń pod górę :). Rower zawsze był wyjściem idealnym i przeze mnie stosowanym, ale akurat tym razem jest to niemożliwe.
Kilka autobusów Pradoxa jest w miarę "skomunikowanych" z pociągami ze stacji Goworowo, więc spróbuje się ratować w ten sposób.
Swoją drogą szkoda, że nie ma nic z Pasiek, tylko marne kilka kursów na dobę - w dodatku w bylejakich godzinach dla osób podróżujących pociągami... Kiedyś z tego co pamiętam jeździło tego więcej, teraz jakby na odwrót - pociągów więcej za to PKSy na podjazd spotyka się coraz rzadziej :(
ODPOWIEDZ