Galeria artystyczna

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
n_marta
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2007, 16:55

Galeria artystyczna

Post autor: n_marta »

Od niedawna zajmuję się tworzeniem biżuteri. Szukam sklepu lub galerii artystycznej gdzie mogłabym kupić np. drut jubilerski, kamienie półszlachetne i inne tego typu atrybuty. Czy ktoś może mi pomóc?
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

nie wiem czy znajdziesz takie rzeczy w o-ce, raczej tylko warszawa, no ale mozesz sprobowac zapytac u jubilera w kupcu 2 pietro w jednym z tych dwoch korytarzy lokal nr. 37 jezeli cos to tylko tam a jak nie to only warsaw
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

Polecam zajęcia u pani Agaty Sakowskiej w OCK. Robi świetne rzeczy z kamieni półszlachetnych elementów ze szkła i metalu. Ma sporą wiedzę i ogromną kulturę plastyczną , którymi chętnie się dzieli. Na zajęciach , jeśli tylko się chce można się dużo nauczyć np projektowania. Spod jej skrzydeł wyszło wielu póżniejszych absolwentó uczelni artystycznych .
blade lico
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 20 mar 2006, 8:31

Post autor: blade lico »

Zajęcia w OCK u pani Sakowskiej sa naprawdę warte polecenia, moja przyjaciółka tam chodzi i robi piekne rzeczy, ponadto jest tam jeszcze pani Kasia bodajże Dziekońska i ona robi przepiękne batiki oraz oczywiście uczy jak je robić, naprwdę warto spróbować. piękne rzeczy.
ODPOWIEDZ