Remont mieszkania , propozycja współpracy, dorobienia.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
nowa20015
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2015, 11:51

Remont mieszkania , propozycja współpracy, dorobienia.

Post autor: nowa20015 »

Witam
potrzebuję wskazówek , porady osób znających się na rzeczy .
Mam do odnowienia - wyremontowania mieszkanie 3 pokoje ok 60 mkw , nie mam pojęcia jak kształtują się ceny (w przypadku fachowej ekipy ) , trzeba wyrównać ściany i sufity , gładź czy tynki , czy jak to fachowo będzie , w każdym bądź razie są nierówne i chropowate , do zrobienia na biało . Mam do dyspozycji 1 sztukę mężczyzny ale bardzo mało czasu .
Poszukuję pana , panów którzy pomogą i jak to wygląda cenowo . Czas mnie nagli , termin od przyszłego tygodnia .

kontakt 792721980
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Remont mieszkania , propozycja współpracy, dorobienia.

Post autor: Infom »

hm jak bez sufitów podwieszanych, a tylko wyrównanie to szacuje koszt robocizny od 3 do 5 tyś.
Coś podobnego sam musiałem zapłacić przy remoncie 62m2, tylko u mnie dochodziły podwieszane sufity,zrywanie podłogi, burzenie ścian, zrywanie płytek no i oczywiście cena była wyższa niż podałem wyżej szacunkowo.
Anonimus
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 sty 2010, 11:32

Re: Remont mieszkania , propozycja współpracy, dorobienia.

Post autor: Anonimus »

Jakiś czas temu przechodziłem spory remont, niestety poza Ostrołęką.

Ceny za m2 gładzi gipsowej nie powinny przekroczyć 27zł m2 stawka warszawska, w przemyślu m2 z materiałem koszuje 15 zł/m2.
Gruntowanie i malowanie 2 razy max 8 zł/m2 wspomniany powyżej przemyśl 4zł/m2. Malowania oczywiście Twoją farbą.

Policzcie sobie powierzchnie ścian, zajmie wam to nie więcej niż 30 minut a pozwoli przeliczyć mniej więcej koszty i "pomyłek" w m2 8)

Jeśli chodzi o firmy to najlepiej przepytać znajomych, ponieważ każdą nową firmę niestety trzeba kontrolować i pod względem jakości wykonywanej pracy jak i przy rozliczeniach.
Wiem co mówię, a nie mówię co wiem.
ODPOWIEDZ