Czego brakuje w Ostrołęce? Pomysł na nowe miejsce, restaurację lub sklep

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
blabla
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2015, 13:09

Czego brakuje w Ostrołęce? Pomysł na nowe miejsce, restaurację lub sklep

Post autor: blabla »

Tak jak w temacie ;) macie jakieś ciekawe pomysły na to co można otworzyć w Ostrołęce, czego brakuje ? W zasadzie wydaje się ,że wszystko jest a może jednak są jakieś ciekawe pomysły ;)
Pozdrawiam :)
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: PIq5 »

W Ostrołęce nie brakuje niczego, w końcu Bóg obdarował nas samorządem z PiS-u a teraz jeszcze dorzucił prezydenta kraju wychodzącego z tej partii. Jak wiadomo PiS=dobrobyt, dlatego też nie masz szans na otwarcie czegoś nowego bo Ostrołęczanie tego nie potrzebują.

A tak całkiem poważnie to chyba nigdy nie znajdzie się tutaj restauracja pokroju Sphinx czy Sioux a przyznam szczerze, że według mnie to całkiem fajne lokale.
snoopek
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 06 wrz 2012, 19:38

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: snoopek »

Mi na przykład brakuje restauracji z meksykańskim jedzeniem, chińszczyzną, prawdziwego baru mlecznego. Poza tym przydałaby się drogeria kosmetyczna w stylu Sephory lub Douglasa.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: Sarcev »

A mi brakuje HEBE
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: AZB666 »

Niedzielne, ciepłe, słoneczne, wakacyjne, weekendowe popołudnie :)
Co tu robić?
Wziąłem Narzeczoną i pojechaliśmy do Szczytna.
A tam rowerki do wynajęcia - około dwóch godzin przyjemnej jazdy po ŚCIEŻKACH ROWEROWYCH w około jezior i po mieście.
Możliwość również rowerków wodnych, rejsu statkiem. Przy jednym z jezior fajna restauracja z hotelikiem, gdzie można zjeść na świeżym powietrzu przy parku. Jednak my wybraliśmy świetną i nie drogą naleśnikarnię.
Po wszystkim jeszcze miłe dokarmianie kaczek... i na koniec taka myśl w głowie - "Czemu nie można tak w Ostrołęce?"
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: Infom »

brakuje zagospodarowania drugiej strony Narwi od strony ulicy Warszawskiej :)
Tak po za tym praktycznie wszystko jest!
SPHINX jeszcze większego gów... nie jadłem ... wole ciapatego dorobić, niż jeść kurczaka z talerzem gorącym od podgrzewania żarcia w mikrofali!
Otwórz coś co by przyciągnęło ludzi z "zewnątrz"
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: palipies »

Na pewno brakuje kebaba, pizzerii i agencji bankowej. No i sklepu z używaną odzieżą!
kambal
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:48

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: kambal »

Ciekawym pomysłem był by lokal dla zmotoryzowanych. Miejsce z bezpiecznym parkingiem dla motocykli, samochodów. Klimatyczne miejsce gdzie miłośnicy aut, motocykli i wszystkiego co związane z motoryzacją mogli by się spotkać po pracy, w weekend. Gdzie mogły by się spotkać całe rodziny, gdzie nie było by barier wiekowych, klasowych czy też grupowych.
Szmeru
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 23 sie 2013, 20:21

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: Szmeru »

Brakuje Kina w którym grali by wszystkie filmy bez cenzury PiS.

Na os. Centrum lokalu z szybkim żarciem. Kilka razy chciałem coś wrzucić na ruszt - najbliżej teraz Galeria...
Na os. Centrum nie ma gdzie spotkać się na kawę, piwo - jakaś Kawiarnia, lodziarnia, lokal z klimatem.
kambal
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:48

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: kambal »

Z Centrum to już na miasto blisko. Ale na Stacji brak jest punku gastronomicznego, jakieś lokalu z kawą, lodami, piwem. Niby jest As w Rzekuniu, ale to nie Stacja. Duże osiedle, a nie ma gdzie się spotkać ze znajomymi.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: hcuj »

PIq5 pisze:W Ostrołęce nie brakuje niczego, w końcu Bóg obdarował nas samorządem z PiS-u a teraz jeszcze dorzucił prezydenta kraju wychodzącego z tej partii. Jak wiadomo PiS=dobrobyt, dlatego też nie masz szans na otwarcie czegoś nowego bo Ostrołęczanie tego nie potrzebują.

A tak całkiem poważnie to chyba nigdy nie znajdzie się tutaj restauracja pokroju Sphinx czy Sioux a przyznam szczerze, że według mnie to całkiem fajne lokale.
no tak, bo w sfinskie jest takie dobre i światowe jedzenie :D
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: grs »

KFC ...
krcfuks
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:40

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: krcfuks »

W ostrołęce brakuje czystego, świeżego powietrza..
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: PIq5 »

hcuj pisze:
PIq5 pisze:W Ostrołęce nie brakuje niczego, w końcu Bóg obdarował nas samorządem z PiS-u a teraz jeszcze dorzucił prezydenta kraju wychodzącego z tej partii. Jak wiadomo PiS=dobrobyt, dlatego też nie masz szans na otwarcie czegoś nowego bo Ostrołęczanie tego nie potrzebują.

A tak całkiem poważnie to chyba nigdy nie znajdzie się tutaj restauracja pokroju Sphinx czy Sioux a przyznam szczerze, że według mnie to całkiem fajne lokale.
no tak, bo w sfinskie jest takie dobre i światowe jedzenie :D

A czy ja napisałem, że jest tam światowe żarcie? Jadłem kilka razy w olsztyńskim jak i warszawskim oddziale tej restauracji i nie było źle. Zdecydowanie lepsze takie jedzenie niż chociażby to co można spotkać w ostrołęckich lokalach. Mnie osobiście bardziej chodzi o kulturę danego lokalu, w naszym mieście brak takiego miejsca jak Sphinx i tyle, a kwestie smaku pozostawiam bez komentarza, bo jeden lubi kaszankę a drugi podwawelską.
mini505
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 03 sty 2013, 9:42

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: mini505 »

Popieram na Stacji brakuje lokalu gastronomicznego.
dziś przejdę obok Ciebie już bez emocji z dumnie podniesioną głową do góry...
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: hcuj »

PIq5 pisze:
hcuj pisze:
PIq5 pisze:W Ostrołęce nie brakuje niczego, w końcu Bóg obdarował nas samorządem z PiS-u a teraz jeszcze dorzucił prezydenta kraju wychodzącego z tej partii. Jak wiadomo PiS=dobrobyt, dlatego też nie masz szans na otwarcie czegoś nowego bo Ostrołęczanie tego nie potrzebują.

A tak całkiem poważnie to chyba nigdy nie znajdzie się tutaj restauracja pokroju Sphinx czy Sioux a przyznam szczerze, że według mnie to całkiem fajne lokale.
no tak, bo w sfinskie jest takie dobre i światowe jedzenie :D

A czy ja napisałem, że jest tam światowe żarcie? Jadłem kilka razy w olsztyńskim jak i warszawskim oddziale tej restauracji i nie było źle. Zdecydowanie lepsze takie jedzenie niż chociażby to co można spotkać w ostrołęckich lokalach. Mnie osobiście bardziej chodzi o kulturę danego lokalu, w naszym mieście brak takiego miejsca jak Sphinx i tyle, a kwestie smaku pozostawiam bez komentarza, bo jeden lubi kaszankę a drugi podwawelską.
może nie trafiłeś na odgrzane jedzenie w jednym z w/w lokali ;)
a może jak platforma by rządziła w ostrołęce to by wreszcie powstał taki lokal :D
wszak w każdej miejscowości, gdzie rządzi można zjeść na poziomie, nie to co w pisowskim zaścianku Polski B
na dobry początek przydałoby się ostatecznie rozwiązać kwestię baru mlecznego, jak to zrobiła u siebie hgw
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: Andrzej1 »

Witam
Blabla, szkoda, że nie odezwałeś się pośród tego zgiełku. Nie możesz brać pod uwagę opinii kilku osób, zacnie wypowiadających w temacie. Taka liczba o niczym nie świadczy.
Mi osobiście brakuje dobrego polskiego żarcia (jestem polakiem i mam na to papier). Dla mnie wzorem jest Kugiel - tam zawsze zapraszam gości spoza Ostrołęki na właśnie kugla... może coś w tę stronę ???
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: satek15 »

Brakuje domowych obiadów po 10 zł oraz dobrego włoskiego jedzenia - mam na myśli makarony, nie pizzę!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czego brakuje w Ostrołęce / Pomysł na nowe miejsce/restaurację/sklep

Post autor: Qrzysio »

Domowe obiady po 10 zł są Smakoszu. Nieco droższe zestawy znajdziesz w Augustyniaku, Elbie Bis, Nikko Sushi czy Truck Driver. Wybór jest spory. Wszystkie lokale znajdziesz w dziale Smacznego: http://www.smacznego.moja-ostroleka.pl
kornfan
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2007, 20:46

Re: Czego brakuje w Ostrołęce? Pomysł na nowe miejsce, restaurację lub sklep

Post autor: kornfan »

Mi w Ostrołęce brakuje miejsca na koncerty. Nawet powiedziałbym: kogoś, kto organizuje koncerty. Obecne kilka lokali ma miejsca na 50-100 osób, hala sportowa (jak sama nazwa wskazuje) nie nadaje się zupełnie do takich wydarzeń. W zamierzchłych czasach, Ostoja organizowała jamy/koncerty, ale jak wiadomo, zniknęła z mapy ostrołęckich lokali.
Jestem świadomy tego, że w Ostrołęce ciężko zorganizować koncert, który spodoba się ludziom, będzie duża frekwencja i nie będzie to disco-polo (chociaż takie koncerty najwidoczniej też są potrzebne), ale czemu nie spróbować zaprosić ludzi pokroju ś.p. Manzarka albo Fisha. Zorganizować koncert, którego pozazdrościliby nam nawet w stolicy ;)
marcin22
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 09 lut 2009, 16:22

Re: Czego brakuje w Ostrołęce? Pomysł na nowe miejsce, restaurację lub sklep

Post autor: marcin22 »

strzelnicy kurna brakuje w Ostrołęce!!!!!!!
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czego brakuje w Ostrołęce? Pomysł na nowe miejsce, restaurację lub sklep

Post autor: JanuszPL »

marcin22 pisze:strzelnicy kurna brakuje w Ostrołęce!!!!!!!
Jest w Troszynie i chyba w Kadzidle. No chyba że 15 km to jest za daleko.
tremendes
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 gru 2012, 20:53

Re: Czego brakuje w Ostrołęce? Pomysł na nowe miejsce, restaurację lub sklep

Post autor: tremendes »

W Ostrołęce brakuje wytyczonej trasy narciarstwa klasycznego, płaskiej z niewielkimi wzniesieniami, pewnie dałoby się to zrobić niewielkim kosztem? a później już tylko czekać na śnieg, bo jak spadnie to teraz obwodnica czy aleja JP2 nie za bardzo się do tego nadaje.
ODPOWIEDZ