"Nawiedzony dom"

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: hallerak »

ja bym sie wybral ale sam.....?;/
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
gosciak
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2009, 23:00

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: gosciak »

Hm...z tydzień temu rozmawiałem z kumplem , właśnie o tym domu.
Ja jestem chętny :)
Nie boję się . Mogę iść :P
agent_orange
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2009, 12:21

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: agent_orange »

Widze ze sprawa tego domu dotarla w koncu na forum. Rezczywiscie cos tam jest nie tak. Na poczatku ekipa budowlana polozyla tam tynk i byli niezle zdziwieni kiedy ow tynk odpadl na drugi dzien :) Slyszalem rowniez od mieszkanca Olszewa Borek ze przemieszczaja sie tam przedmioty etc.
Cos w tym jest choc na pewno ciezko to logicznie wyjasnic. Bylem kiedys w nawiedzonym domu w Bielsku Podlaskim. Kilkanascie lat wczesniej wlasciciel poslizgnal sie i utopil sie w studni. Potem rodzina wynajela ten dom uczniakom ktorzy nastepnie skontaktowali sie z nami.
Powiem Wam szczerze ze niezle jaja dzialy sie w nocy, a ze interesuje sie tym tematem od lat bylem przygotowany na niespodzianki. Ja jeszcze bym zrozumial ze tylko mi cos sie wydawalo ale zbiorowa halucynacja 5 osob odpada.
Pozdrowka
Awatar użytkownika
grzyp1988
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 24 cze 2008, 17:36

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: grzyp1988 »

Widzę że kilka osób jest chętnych odwiedzić ten dom, ja już tam byłem i mam zdjęcia nawet. W takim razie podpisywać się kto chcę tam iść i zorganizujemy wycieczkę.

Obrazek
gosciak
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2009, 23:00

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: gosciak »

Ja chętnie pójdę :)))
To moje gg-308666 .
Można byłoby iść , póki jeszcze nie ma śniegu i jest w miarę ciepło :P
hallerak
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 20 sie 2007, 23:46
Lokalizacja: WO .....

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: hallerak »

hehe i nawet nieustraszony kojot tam był:)
Czas sie nie liczy i nieważne jest miejsce
lui18
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2009, 0:25

Re: Wycieczka do strasznego Domu na ulicy Warszawskiej

Post autor: lui18 »

Jestem chętny na tą wycieczkę :wink: Założyciel zna moje GG ale podam 7281208
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: Incognitus »

Coś mi nie gra z datą na zdjęciu. Pewnie duchy przestawiły. :twisted: To było w zeszłym roku. Bajki i tyle. Żadne duchy nie istnieją, a już na pewno nie w tym domu. Byłem tam z czystej ciekawości jak ten słynny dom wygląda. :faja:
agent_orange pisze:...ekipa budowlana polozyla tam tynk i byli niezle zdziwieni kiedy ow tynk odpadl na drugi dzien...
Fachowcy, nie ma co. :lol:
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: Soul »

Incognitus pisze:Coś mi nie gra z datą na zdjęciu. Pewnie duchy przestawiły. :twisted:

Co jest takiego dziwnego niby w tej dacie? bo ja nic nie widzę .W aparatach można przestawiać sobie datę w sposób w jaki się podoba .Nie musi być dzień,miesiąc,rok ,może być inaczej.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
opat
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 gru 2009, 20:30

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: opat »

ZNAM HISTORIE TEGO DOMU A MIANOWICIE KIEDY TEN DOM ZACZYNAŁ POWSTAWAĆ KOPANE BYŁY DOŁY POD FUNDAMENTY I ZOSTAŁY WYKOPANE KOŚCI KTÓRE PRAWDOPODOBNIE BYŁY W ZIEMI BO KIEDYŚ NA TYCH TERENACH BYŁO CMENTARZYSKO. KŚCI TE NIE ZOSTAŁY USUNIĘTE ANI ZGŁOSZONE NIGDZIE TYLKO WBETONOWANE W FUNDAMENTY.A JAKBY TEGO BYŁO MAŁO GDY DOM PRAWIE STAŁ POMAGAŁ PRZY BUDOWIE BRAT BRATU .PANOWIE SIĘ POPILI I JEDEN DRUGIEGO PCHNOŁ Z NIZBEZPIECZONYCH SCHODÓW I TEN WPADŁ NA METALOWE PRĘTY KTÓRE GO PRZEBIŁY I OD TAMTEJ PORY ZACZEŁO W DOMU TYM STRASZYĆ.DLATEGO W DOMU TYM NIGDY TEN DRUGI BRAT NIEZAMIESZKAŁ,ANI NIKT INNY.
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: DziQ »

Co do cmentarza to "podobno" był i dlatego "niby straszy" ale np gimnazjum nr2, dom dziecka niby tez jest na cmentarzu i tam też straszy ?? mi się wydaje że na to "straszenie" jest inne rozwiązanie bardziej fachowe ale tym zajął by się geodeta albo fachowiec od kanalizacji :P
tasia170
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 03 kwie 2009, 12:11

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: tasia170 »

Witam wszystkich:) Przeczytalam wszystkie posty i doszlam do wniosku,ze poki nikt nie pobiera zadnej kaucji za zwiedzanie tego domu to trzeba korzystac i sie tam wybrac:) Ahh... :wink:
LemiChaell
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 22 lut 2011, 19:14

Nawiedzony dom w Olszewo-Borkach za Ostrołęką

Post autor: LemiChaell »

Witam :))
Ostatnio zainteresowałem się "Nawiedzonym domem" w Olszewo borkach w ,ktorym podobno straszy... Gdy tylko śnieg stopnieje wybieram się tam z kolegami. Mógłby mi ktoś dokłanie opisać ten dom, jak tam dojść. I ten kto tam był niech mi powiem jak tam było.
materix
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:49

Re: NAWIEDZONY DOM NA WARSZAWSKIEJ (OLSZEWO-BORKI) za Ostroł

Post autor: materix »

Oj żebyś wiedział ile tematów było na forum na ten temat, a ile śmiałków miało tam wbić to już w ogóle. :) Ja byłem z dwoma kolegami, ale w dzień, weszliśmy na posesję, a do domu to tylko przez te kraty lookaliśmy bo jednak wydygani byliśmy. : D A no i ten dom nie jest w Olszewo Borkach tylko w Kordowie. ;)
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: NAWIEDZONY DOM NA WARSZAWSKIEJ (OLSZEWO-BORKI) za Ostroł

Post autor: rybka1991 »

Byłem z kumplami w nocy i bez lipy pusta chata.
:D rybki lubią pływać :D
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: NAWIEDZONY DOM NA WARSZAWSKIEJ (OLSZEWO-BORKI) za Ostroł

Post autor: trampella »

Jesteś pwien,że pusta? A może nie widziałeś dobrze- trzeci wymiar nie zawsze można dostrzec?Podobno byli tam egzorcyści ,czy ktoś coś o tym wie?
LemiChaell
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 22 lut 2011, 19:14

Re: NAWIEDZONY DOM NA WARSZAWSKIEJ (OLSZEWO-BORKI) za Ostroł

Post autor: LemiChaell »

A może ktoś, kto był ma jakieś zdjęcia, filmy ? ... i mógłby je udostępnić ? był bym bardzo wdzięczny :>
LemiChaell
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 22 lut 2011, 19:14

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: LemiChaell »

ma ktoś jakieś zdjęcia, filmy i mogłby je udostępnić ? z wyprawy do tego domku ? :]
rybka1991
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:38

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: rybka1991 »

Masz wszystko teraz w tym temacie admin dobrze przeniósł.
:D rybki lubią pływać :D
wera
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2013, 12:29

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: wera »

ZiBi i co kupujesz ten dom?
PanHunter
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2019, 23:00

Re: "Nawiedzony dom"

Post autor: PanHunter »

Pojawił się jakiś materiał z tego domu:
https://www.youtube.com/watch?v=VOLFGmLrlmU&t=3s
ODPOWIEDZ