Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Arché
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2015, 8:49

Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: Arché »

Tak jak w tytule. Organizowane jest jakieś spotkanie, manifestacja, odśpiewanie Roty, cokolwiek w Ostrołęce, w związku ze sprzeciwem, odnośnie przyjęcia do Polski uchodźców? Do Warszawy dziś się nie wybieram, a nie chcę muzułmańskich uchodźców w naszym kraju i Rotę na jakimś placu chętnie odśpiewam.
I nie jestem, jak to określił Michnik "nazistą", tylko obawiam się o przyszłość dzieci. Nie oglądam tv, więc nikt mnie jeszcze na swoją modłę nie urobił, a do tego, co czytam, podchodzę bardzo krytycznie, dlatego wiem, że sposób, w jaki przedstawiają uchodźców największe portale internetowe jest zafałszowany.
Niestety początkowy plan przyjęcia tylko 2 tys. chrześcijańskich uchodźców nie wypalił, więc obawiam się, że za 10, 15 lat będę musiała nosić burkę, bo normalne ubranie będzie obrażało czyjeś uczucia religijne.
Zanim zaczniecie mnie potępiać poczytajcie (ale z daleka od dzieci, nieocenzurowane zdjęcia):

https://forumdlazycia.wordpress.com/201 ... ch-18-lat/

http://www.prawica.net/960

https://forumemjot.wordpress.com/2014/0 ... ia-milcza/

eljot123
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2015, 22:42

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: eljot123 »

przerażające!!!róbmy wszystko aby u nas tak nie było!!zaczynam się bać o swoje dzieci.nie chcę uchodzców a islamiści są agresywni wiem o tym.dlaczego wśród uchodzców najwięcej jest mężczyzn w sile wieku potencjalnych terrorystów.dla nich znajdą się pieniądze a dla rodzin polskich brakuje!!!!!

kanalia
starszy szeregowy
Posty: 68
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: kanalia »

Nie wiem jak liczne macie potomstwo, ale dla mnie smutne jest to, że rodzice nie wierzą we własne dzieci.
Ja wierzę w siebie i swoje dzieci, jestem pewien, że sobie poradzą, nie obawiam się o ich przyszość.
Nie mam żadnych obaw, tym bardziej, że nadchodzą wspaniałe czasy dla polskiej rodziny.
Pan Prezydent Duda, i Pani Premier Szydło postawią polską rodzinę na piedestale.

Bolek21
starszy kapral
Posty: 194
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: Bolek21 »

Jeżeli Ty dzisiaj nic nie zrobisz z nadchodzącą falą tych fanatyków, to Twoje dzieci z nimi sobie na pewno nie poradzą.
Nie jestem na bieżąco z tym co się dzieje na świecie. Czasami coś usłyszę w radiu czy przejrzę w internecie.
To co zobaczyłem kilka minut temu przeglądając linki sprawiło, że już mam wyrobione zdanie na temat imigrantów.
Liczę na to, że my Polacy nie oddamy naszej ojczyzny tym dzikusom. Pomyśl, że na tych okropnych zdjęciach są Twoi bliscy. Twoja mama, żona, syn itp. Myślimy, że to nas nie dotyczy, a tamtych ludzi to dotknęło. I to jest okropne. Bo my dzisiaj oglądamy fotki i myślimy sobie: ojej, ojej, jakie to straszne. Nie zdając sobie sprawy z tego, że za kilka lat u nas może być identycznie i jeśli teraz nie zaczniemy z tym nic robić, to później może być za późno.
Jestem na tak wyjść i mówić "nie" fanatykom religijnym, mordercom i gwałcicielom.

Arché
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2015, 8:49

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: Arché »

Nie chcę, abyście myśleli, że po przyjęciu islamskich uchodźców Polskę czeka taka przyszłość, jak to, co zostało przedstawione na zdjęciach, bo tak okrutnie nie będzie. Może nas czekać jedynie los podobny do losu Szwedów, no chyba, że przyjmiemy prawo szariatu. Zdjęcia z linków powyżej obrazują "holokaust chrześcijan" coś, co trwa obecnie, ale w mediach się o tym nie mówi, z jakiegoś powodu nie można. I owszem, współcześni Polacy, czy też przyszli, dali by sobie radę z odmianą fanatycznego islamu, pod warunkiem, że charakteryzowałby się on jakimiś logicznymi regułami. A tak niestety nie jest. Ludzie ci bezmyślnie wierzą w słowa koranu i propagandę Immanów. Fragmenty koranu i wypowiedzi czołowych działaczy islamskich można znaleźć w Internecie. To nie jest religia pokoju, albo inaczej: "Pokój będzie wtedy, gdy wszyscy będą wyznawać Islam". To nie są nasi, zasymilowani Tatarzy!
Pokażę Wam, czego najbardziej się boję i dlaczego nie chcę islamskich uchodźców (za chrześcijańskimi jestem za) - zdjęcia z załączników (nie wiadomo, który z uchodźców ucieka przed wojną, a który został przerzucony przez ISSIS).

Trochę przesadzony i bardzo emocjonalny, ale bardzo ciekawy i mądry jest filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=aVSth73kdW4
Załączniki
aaaaaaaaaaa2.png
aaaaaaaaaaaa1.png

_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: _KanaR_ »

Dlaczego media milczą o przypadkach takich jak ten?

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/niemc ... ta-2015-09

Przecież oni są tacy "przyjacielscy" i "potrzebujący".

skubi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2014, 12:27

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: skubi »

Poniższy wpis pochodzi z bloga Iwony Koniecznej.Jest odpowiedzią na argumenty proimigracyjnej aktywistki.

"Mam rodzinę na wyspie Kos, w Atenach i na Peloponezie – jedna moja kuzynka jest żoną greckiego policjanta, a mąż drugiej pracuje w Urzędzie Miejskim (pracownik samorządowy). Mam także rodzinę w Rzymie.

Mnie kitu się nie da wepchać. Mam wiadomości z pierwszej ręki. Kuzynki mi opisują, co mają pod oknami.
Znam języki obce i umiem czytać ze zrozumieniem, także po polsku.

W takiej sytuacji nie dam się wziąć na zmanipulowane zdjęcia „uchodźców”, na których są głównie kobiety. Porażająca większość tych ludzi – w realu – to młodzi faceci, którzy zachowują się roszczeniowo oraz agresywnie.

W ich kulturze takie zachowanie jest przyjęte, a nawet pożądane – bo islam – czy w ogóle tamten rejon świata – tak kształtuje postawę męską. W zderzeniu z naszą kultura – może być tylko bum!

Jeżeli więc pani chce pomagać – to przecież może pani zaprosić na swój koszt z 10 syryjskich rodzin i się nimi zająć we własnym domu. Jest pani wolnym człowiekiem, wie pani co pani robi – proszę bardzo, śmiało, nasze prawo pozwala pani zapraszać gości z Afryki czy Bliskiego Wschodu i ich utrzymywać. Proszę ogłosić zbiórkę darów w internecie, mam dwa wolne koce, to wesprę pani inicjatywę.

A tak ogólnie: protestuję, ponieważ pani działalność jest niebezpieczna dla moich interesów. Nie życzę sobie nieopanowanych, poza kontrolą, przemian w moim otoczeniu – zwłaszcza że naszym problemem podstawowym jest Ukraina oraz Putin, który zaczął marsz na Zachód. Czego ani pani ani Europa nie życzycie sobie widzieć.

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem przyjęcia u nas tych ludzi, których pani nazywa „uchodźcami”.
Miałabym jednak znacznie mniej uwag na ten temat, gdyby zwolennicy przyjęcia tych uchodźców nie operowali kłamstwem historycznym np. na temat Iranu w 1942 (a może po prostu nie znacie historii waszego kraju, i opowiadacie te głodne kawałki w dobrej wierze?) – oraz nieprawdą na temat stanu polskiej gospodarki, a także nazywali rzeczy po imieniu: to są imigranci ekonomiczni a nie uchodźcy.

Nie należy szermować kłamstwem, tylko postawić sprawy jasno, uczciwie.
A w tej sprawie łgarstwo goni łgarstwo.
Za bardzo państwo się przyzwyczailiście do manipulacji. Albo działacie w dobrej wierze lecz w niewiedzy jak jest tzn. ktoś wami manipuluje.

Bez względu na powody, państwo nie szanujecie inteligencji oraz wiedzy i doświadczenia życiowego tych, z którymi rozmawiacie.

Dlaczego nie mówicie o akcji łączenia rodzin? – przecież prawodawstwo europejskie to zaleca – to jest obligatoryjne, co oznacza że jak przyjmiemy jednego człowieka – to on ma prawo ściągnąć rodzinę.
To jest dalszych 10 osób, takie rachunki są zrobione we Francji.

Jeżeli więc teraz zgodzimy się wziąć 20 tysięcy ludzi – to jest REALNA zgoda na 200 tysięcy ludzi. A z tego co słyszałam, mowa o 81 tysiącach wyjściowo.
Podobno uchodźców ma być co najmniej 2 x więcej niż już jest, a jest ich 800 (osiemset) tysięcy – z czego nasza kwota to ok. 5,6%.
Czyli po akcji łączenia rodzin mówmy o prawie milionie obcych, w większości muzułmanów w ciągu 3-5 lat (od razu ich przecież nie ściągną, trochę to zajmie, w przeciwieństwie do pani myślę dalekowzrocznie oraz systemowo tzn. umiem operować kilkoma wskaźnikami naraz).

Jak on się utrzymają w kraju, który jest w ekonomicznej zapaści, zadłużony na 3 biliony, nie ma na emerytury dla własnych obywateli, nie ma własnego majątku narodowego oprócz lasów – i po wyjeździe 3 milionów własnych emigrantów ma kilkanaście procent bezrobocia – w tym także strukturalnego (powyżej 20%). My NIE POTRZEBUJEMY PRZECIEŻ LUDZI DO PRACY. Niech jadą tam, gdzie jest praca.

No a przecież podstawowy problem z tą ludnością jest taki, że oni nie pracują. Nie pracują jako grupa społeczna (procentowo) w żadnym europejskim kraju, w którym mieszkają od lat. To nie jest inwestycja społeczna tylko rozsadnik przestępczości oraz klienci opieki społecznej – syndrom wyuczonej bezradności. Nasze wsie postpegierowskie nie zostały nauczone odpowiedzialności za własny los – w ciągu 26 lat – a pani chce socjalizować ludzi innej narodowości i religii, których zasady ZAKŁADAJĄ HERMETYCZNOŚĆ i NIEASYMILOWANIE? Chce pani być lepsza od Francuzów – z ich kolonialnymi doświadczeniami z Algierii i Senegalu? – czy od Brytyjczyków?

Jaki jest odsetek dzieci i młodych kobiet w tej grupie, która do nas jedzie, niech mi pani powie?
Bo w tej grupie, którą rzekomo pani Miriam wyrwała bohatersko spod kul (część tych ludzi już WRÓCIŁA DO SYRII czyli pod te straszne kule) – było 27 procent dzieci (osób poniżej 18 roku życia, małych dzieci było bardzo mało – to są dane oficjalne Straży Granicznej).

Dziwna sprawa jak na wielodzietne rodziny syryjskie – i uchodźców, którzy chronią co mają najważniejszego.

W Iranie – w 1942, jak już jesteśmy przy tym – były takie proporcje: 3 cywilów (gł. kobiety lub dzieci) na 1 faceta w wieku poborowym, zdolnego do noszenia broni.

Tak wyglądają prawdziwi uciekinierzy, proszę pani, zawsze i na całym świecie.

Ci nasi to nie byli uchodźcy tak nawiasem, tylko ludność cywilna sojusznika (rząd polski) przejęta przez Brytyjczyków od drugiego sojusznika (ZSRR) w ramach międzynarodowej umowy anglo-polsko-rosyjskiej.

Tak to formalnie wyglądało: nikt nie uciekał przez Morze Kaspijskie łódkami, zarzynając po drodze innych.
Arabowie, Persowie (czy Syryjczycy) nie byli stroną w sprawie.

Nic nie zawdzięczamy tamtemu światu czy rejonowi, innymi słowy. Nie mamy też żadnych rachunków z Afryką.

Brytyjczycy zrobili bardzo dobrą statystykę w Iranie – wręczyli nam zresztą za to rachunek – w 1945 roku. To nie była żadna pomoc humanitarna, tylko usługa.

I Polska dostała rachunek za koszta naszego rządu w Londynie oraz koszta armijne. Nie tylko krwią zapłaciła swoich żołnierzy oraz pilnowaniem pól roponośnych w Iranie ( – bo o to chodziło Brytyjczykom, którzy rządzili wtedy na 90% powierzchni Iranu, to był zdaje się nawet protektorat – tylko dlatego nas w ogóle wzięli z ZSRR, że od roku mieli bunt tubylców na pokładzie – i potrzebowali naszych mężczyzn pod broń – brakowało im sił, a Anders umiał się targować i wytargował, że żołnierze wyjdą z rodzinami – i tak uratował tysiące wojennych sierot oraz samotnych kobiet).

Polecam, żeby pani coś przeczytała na temat Iranu, zanim zacznie sadzić innym niedouczonym tę tanią propagandę o naszych zobowiązaniach wobec świata.

Proszę poczytać o tysiącach ludzi – kobiet i dzieci, które via Iran trafiły (tam ich Angole osiedliły) na terenach, gdzie szalała mucha tse-tse: nie było wody za to, chleba ani lekarstw – i na terenach byłego obozu koncentracyjnego dla Burów.

Chyba że pani się zgadza, żeby w identyczne warunki u nas trafili teraz ci Syryjczycy. Ale z kolei ja się na to nie zgadzam.

Nie zgadzam się na katastrofę humanitarną w Polsce.

Bo pani działania tym się właśnie skończą: katastrofą humanitarna – taki będzie pierwszy efekt. A potem będzie niechęć przyjezdnych do nas – i rozbuchana roszczeniowość. Tak działa ludzka psychologia.

W tej sprawie mieszają ludzie, którzy być może mają wielkie serce, ale mały rozum. Gdzie pani da mieszkanie – tylko tym 20 tysiącom ludzi? Przecież wielu Polaków nie stać na własne mieszkanie – wsadzi pani tych uchodźców do namiotów i da im łopatę do odśnieżania okolicy oraz walonki, czy jak?

A jak w zimę będziemy mieli mrozy po minus 25 stopni – to co pani zrobi z tymi ludźmi? – pójdzie im parzyć rumianek, jak dobra ciocia w tych ich blaszanych barakach, bo tylko favele można postawić na szybko? Będzie pani bronić dobrego imienia naszego kraju, gdy zaczną pisać o polskich obozach koncentracyjnych dla nieszczęsnych uchodźców? – będzie się pani poczuwać do obowiązku? – bo ja mam roboty po pachy z rozsupływaniem kłamstw dotyczących II wojny i komunistycznej okupacji.

Jak zapewni pani szkołę dzieciom?
Jak pani te dzieci chociaż nauczy polskiego? – ma pani program takiej nauki? – a dziewczynki będą się uczyć razem z chłopcami czy osobno? – skąd pani weźmie nauczycieli? Przecież PO zlikwidowała szkoły: samorządy nie mają pieniędzy. Sześciolatki mają naukę na ZMIANY – jak w latach 50-tych. Szkoły są przepełnione.

Jak pani uzupełni wykształcenie dorosłych? – które ich arabsko-afrykańskie umiejętności nam się przydadzą? Do czego wykorzystamy ten Kapitał Ludzki? Uruchomimy fabryki produkujące tam-tamy? – raczej nie, bo nie mamy know-how. A może kebaby? A może zaczniemy eksportować dżihad?
Bo co my poczniemy z 20 tysiącami ludzi bez kwalifikacji, przydatnych w Europie: zrobimy z nich zamiataczy ulic? – przecież u nas ulice zamiatają samochody-polewaczki. To może hodowców kóz? – fajny pomysł, tylko ziemie muszą kupić – a ziemia u nas droga. Jeszcze ma być podatek katastrastralny: ciekawe, czy na kozim serze da radę zarobić na podatki, ZUS-y i kataster?
Bo to będzie razem z 95% dochodów każdej małej firmy rodzinnej…

Skąd pani weźmie opiekę lekarską? – także specjalistyczną?
Przecież nasz system opieki medycznej jest niewystarczający dla nas samych (po wyjeździe 3 milionów ludzi!) – nikt nie marzy o poziomie europejskim w tym względzie dla własnych obywateli. Ludzie czekają na operacje po 2 lata – teraz mają czekać po 2,5 – bo pani jest młoda, zdrowa i ma dobre serduszko dla małych dzieci z Afryki?

Jak pani będzie zwalczać lokalne choroby, które ci ludzie ze sobą przywiozą? – na całym świecie z tym jest problem, o czym tacy dobrzy ludzie jak pani – nie informują, bo i po co.
A wie pani może, jak jest koszt leczenia amebozy – oraz koszt diety po amebozie? Bo ja wiem. I wiem, ilu lekarzy od takich chorób mamy w Polsce.

Aaaaa…. – a może to prawda, co słyszałam, że opiekę medyczną i filtr epidemiologiczny mają zbudować prywatne firmy, ludzi powiązanych z WSI, którzy mają już europejskie kontrakty medyczne na sumę rzędu 30 milionów złotych?! – to znaczy, że „litościwi ludzie martwiący się o uchodźców” to są płatne trolle, propagandyści i naganiacze?
To znaczy, że ci przyjezdni biedacy wszystko dostaną na tacy… Więcej niż polskie głodne dzieci, lepiej niż nasi starzy i chorzy kombatanci, Powstańcy Warszawscy, tak? A przez jaki czas będą na wykwintnym garnuszku Europy? – i co potem? – gdy już się przyzwyczają do dobrego życia? Co będzie POTEM?

Jak pani to zamierza zrobić?

Jak pani będzie zwalczać obrzezanie kobiet – zabójstwa honorowe – i przemoc wobec kobiet kobiet w tej kulturze?
Da im pani do poczytania „Wysokie obcasy”? Czy powachluje pani tych ludzi konwencja antyprzemocową? A może pozamiata pani temat poprawnością polityczną? – ograniczy mi pani wolność słowa – zamknie mnie pani a klucz wyrzuci w Śródziemne Morze?

Czy pani opiekowała się kiedyś chociaż psem ze schroniska? – czy pani wie ile zachodu kosztuje wyprowadzenie go na prostą? Ucywilizowanie?

Pani nie ogarnia realnych kosztów społecznych, nie mówię nawet o zwykłych materialnych – tej operacji. PRZECIEŻ TO SĄ LUDZIE.
Na Boga, to ludzie. Mają znacznie więcej sfer do wyprostowania niż półdziki pies, którego ktoś bił – pies który spędził życie przywiązany do budy.

To jest problem z wyobraźnią przestrzenną.
Ludzie to nie są kawałki papieru ani bity – te głupoty, które pani wypisuje nic nie kosztują, ale my mówimy o LUDZIACH, którym nie jesteśmy w stanie realnie zaoferować NAWET takich warunków pobytu, jakie ma u nas domowe bydło.

Ja szanuję ludzi, w przeciwieństwie do pani.
Wiem cokolwiek o ich potrzebach. Wiem co to jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ za drugiego człowieka.

Poza tym, jak mawiają Chińczycy, jeżeli komuś uratowałeś życie – jesteś do końca życia za niego odpowiedzialny. Tak właśnie jest w tym przypadku, przecież oni tu zostaną, bo w Afryce wojna jest CIĄGLE. Od lat 60-tych. I NARASTA. My nie mówimy o akcji humanitarnej typu zawieźć wodę i pampersy – my mówimy o implantowaniu setek tysięcy przyszłych obywateli.

Dlaczego pani oszukuje – choćby sama siebie – w tym względzie? Czas spojrzeć na fakty, zamiast snuć chore nieodpowiedzialne rojenia o uratowaniu Aryki, która musi to zrobić sama i na własny koszt. Takie jest życie proszę pani. Nam Polakom nikt nie pomagał.
NIGDY. Za wszystko płaciliśmy słone rachunki.

Pomiędzy tymi ludźmi są dżihadyści.
To nie bajka tylko fakt: to widać i na Peloponezie i na wyspie Kos. Jak ich pani chce wyłapać, jeżeli nie macie wspólnego języka? A wystarczy taki jeden, żeby się rozerwał w warszawskim metrze w imię Allaha, iżby zrobiło się pani bardzo przykro. To że pani zresztą się zrobi – to nie problem, ale moje dziecko i dziecko sąsiadów też jeździ metrem.

Ja nie chcę ponosić odpowiedzialności za cały głodny świat.
My mamy własne problemy geopolityczne: Europa się nie spieszy, żeby je rozwiązywać – wręcz odmawia nam pomocy, więc niech się problemami basenu Morza Śródziemnego – i swoim postkolonialnym rachunkiem zajmie sama.
Nie było uczciwości wobec Polski nawet w głupiej sprawie odszkodowań za skutki rosyjskich sankcji: dostaliśmy najmniej, a straciliśmy najwięcej. No a kwota energetyczna? Teraz zwrotnie mogę ogłosić brak zainteresowania dla problemów innej części Europy.

Polacy zawsze byli w porządku wobec uchodźców, których nikt im nie wciskał gwałtem, jak w tym przypadku.

Brytyjski Iran to był zresztą bodaj jedyny przypadek w naszej tysiącletniej historii tego rodzaju. Zawsze było odwrotnie np. przez ileś wieków uciekali do nas Żydzi – z całej Europy. To my mamy tradycje faktycznej tolerancji, także religijnej i obyczajowej – chyba szkoda, że zna pani bartoszewski wariant naszej historii, a nie ten prawdziwy.

W XX wieku przyjmowaliśmy Ormian, Greków, że rzucę spod palca – bo te historie znam najlepiej. Ostatnio przyjęliśmy jako społeczeństwo nieznaną, ale wielotysięczną, liczbę Ukraińców. Ach, sami sobie to załatwili – to dzielni ludzie – nie są uchodźcami formalnie, bo tyrają jak woły. Im nie przysługuje wsparcie ani zasiłek 3 tysiące na rodzinę czy osobę (w końcu nie wiadomo). Niemniej znaleźli u nas schronienie przed wojną.

Teraz NIE jesteśmy przygotowani do przyjęcia i obsługi takiej liczby ludzi jak 20 tysięcy – już nie mówię o 81 tysiącach, bo taka jest procentowo polska kwota, a tym bardziej o przyjęciu ich rodzin (czyli docelowo 200-800 tys.).

Nie ma nawet dostatecznej liczby TŁUMACZY, już nie mówię o asystentach kulturowych – żeby się zająć tymi analfabetami (to ważne, bo będą niesamodzielni), którzy swoje muzułmańskie porządki zaprowadzają wszędzie, gdzie trafią (polecam opowieści nieszczęsnych Ukraińców, którzy zostali zmuszeni w naszych ośrodkach dla uchodźców zamieszkać z Czeczenami – i to nie jest dowcip, że w krajach skandynawskich masywnie wzrosła liczba gwałtów: ci „uchodźcy”, jak ich puścić luzem – gwałcą – na wyspie Kos też gwałcą, nawet własne miłosierne opiekunki).

Proszę mi nie opowiadać, że przyjadą do nas Syryjczycy – i że to chrześcijanie. Bo nie pani o tym decyduje, kto gdzie pojedzie, tylko Europa.

Pani nam tutaj chce przehandlować Niderlandy + Inflanty; to są kocopoły i pani chciejstwo a nie realia.

A Europa hojnie obdziela czarnoskórymi muzułmanami. Bo, po pierwsze, ich jest przeważająca liczba – a po drugie: Syryjczyków którzy są najmniej kłopotliwi dostana lepsi od Polski. Tak samo lepsi jak byli lepsi przy podziale kasy za skutki sankcji: kraje skandynawskie, Niemcy oraz Francja.

Co jeszcze? – pani nie ma pojęcia zielonego na temat katolicyzmu – wyśmiewa pani religię albo zwalcza – a obecnie posługuje się nią pani instrumentalnie: uważa ją za łom do walenia mnie po głowie.

Nie okazuje pani szacunku katolikom, nie zadawszy sobie trudu, żeby sprawdzić, dlaczego ta paskudna ubeczka Krwawa Luna Brystygierowa (kumpelka z pracy mamy i taty byłej pani prezydentowej Komorowskiej tak nawiasem), nawróciła się na stare lata.

Mówi mi pani „kochaj bliźniego swego” – a ja przecież kocham moją rodzinę, moich rodaków i mój kraj – to jest mój podstawowy chrześcijański obowiązek, zadbać o ich potrzeby, wykonać swoje obowiązki. Poza tym regularnie płacę na misje, od lat, jak mnie stać.

Nie szermujcie katolicyzmem jako argumentem. Bo to śmieszne. Nie wiecie nawet co powiedział Jezus na temat prawa do samoobrony.

Mamy takie prawo. A kilkadziesiąt tysięcy ludzi – w większości młodych facetów, którzy stanowią forpocztę muzułmańskiej nawały w kraju, który na podstawie Układu Poczdamskiego jest właściwie jednonarodowy – wymaga samoobrony.

Przy samoobronie nikomu nie wolno przesadzić.
Najmniejszy koszt to zamknięcie granic i nie przyjęcie tych ludzi.

Jeżeli ich weźmiemy – to z Afryki runie lawina emigrantów. Tym pani pomoże, a tamtym – nie?

Przecież ten problem musi być rozwiązany lokalnie, naprawdę tego nie widać?

PS. Nie protestuję przeciwko wydaniu na to jakichś pieniędzy – pod warunkiem, ze projekt pomocy na miejscu będzie trzeźwy – i da gwarancję że 3/4 nie zostanie rozkradzione.

PS 2. Ci ludzie nie dorośli do demokracji – mają inny system – antydemokratyczny – ich kultura taka jest. Pani chyba naprawdę nic nie czytała – pani nie wie, co to społeczeństwo patriarchialno-feudalne, w dodatku zarządzane przez imamów i oparte na zasadach religijnych, które odrzucają tolerancję – i promują wojnę z niewiernymi.

Albo ich pani wynarodowi – JAK? (czy prawo europejskie pozwala polonizować obcych?) – i wtedy mogą być obywatelami demokratycznego państwa, albo oni zabiją pani kulturę – a co gorsza MOJĄ. Ja nie chcę takich problemów, dość mi kłopotów z pani niedojrzałym podejściem do naszej rzeczywistości oraz historii.

PS 3. 20 tysięcy Polaków mieszka w Kazachstanie. ONI MAJĄ PIERWSZEŃSTWO.
Pani nie obchodzi ich los, bo pani nie zna historii własnego kraju: to są potomkowie tych, których nie udało się Andersowi zabrać ze sobą do Iranu.
Dla mnie to są jedyni ludzie warci zainteresowania. REPATRIANCI.

A tak w ogóle, to najbardziej interesują mnie 3 miliony, w tym miliony wykształconej za moje pieniądze młodzieży, które wyjechały za chlebem. Ja ich chcę REPATRIOWAĆ, zamiast się szarpać z cywilizowaniem muzułmanów.
To droga zabawa i zbędna. I wcale nie zapobiegnie katastrofie demograficznej w naszym kraju – odwrotnie, akurat pogłębi problem – załamie nasz budżet, zmusi nas do walki szerokim frontem z problemami, których nie znamy – a z którymi cała Europa sobie nie radzi od wielu lat.

Polska miała problem z przyjęciem 100 (stu) uchodźców – Polaków z Donbasu. Premier Kopacz miała to w nosie, nie mieliśmy możliwości i pieniędzy. Gdyby prawica, która pani uważa za NIETOLERANCYJNĄ I NIEHUMANITARNĄ – nie narobiła rabanu pod niebiosa, to ci ludzie byliby sczeźli w Donbasie.

A teraz nagle astronomiczne wielkości nie wiadomo kogo, nie wiadomo skąd i po co? – za moje pieniądze? Pani chce być dobrą ciocią za moje pieniądze?

PS. 4 Ktoś zapytał, skąd wzięłam liczby, bo on słyszał że bierzemy tylko 2 tysiące uchodźców. Proste jak konstrukcja cepa.

W Europie JUŻ jest 800 tysięcy wniosków o azyl (a to początek).http://prawo.money.pl/…/uchodzcy-w-euro ... 0-tys-wnio
http://prawo.money.pl/…/uchodzcy-w-euro ... 0-tys-wnio

Polska kwota wynosi 5,65 procenta.
https://www.google.pl/search

Proszę wziąć kalkulator i obliczyć, czy to są 2 tysiące.
Bo mnie wychodzi, że 5% od 800 tysięcy to 40 tysięcy JUŻ TU I TERAZ, na wejściu.

Rząd pani Kopacz, a wcześniej Tuska – nie potrafił postawić się Europie w żadnej istotnej sprawie. Myśli pani, że teraz się skończy na 2 tysiącach? Wetkali im 2 tysiące – to wetkają cała kwotę. To jest prawo znane w negocjacjach – a nasz rząd już pękł: już zgodził się wziąć ileś tysięcy (są różne dane od wyjściowo 2 do 10 tysięcy, ludzi z Erytrei – proszę sobie sprawdzić na mapie, gdzie to jest).
Podjęto za mnie zobowiązanie, na które mnie – i nas jako państwo oraz naród – NIE STAĆ.

I niech mi pani nie wciska kitu o solidarności i humanitaryzmie; NIGDZIE TYCH PRZYBYSZY NIE CHCĄ. Bo mają coś w głowie, oprócz propagandy – a przede wszystkim wiedza, że koegzystencja kultury zachodniej i muzułmańskiej NIE JEST MOŻLIWA
http://http://wpolityce.pl/…/259953-uni ... odzcow-to-…-…

Na koniec – ktoś mi zarzucił w komentarzach filozofię Kalego.

A skąd, nie jestem Kali. Ja tylko wyrosłam z cierpienia za miliony, w przeciwieństwie do niego oraz pani. I nauczyłam się asertywności: to współczesna cnota. Dlaczego pani mnie wpycha w średniowiecze?

Kiedy Jan Karski prosił o bombardowanie torów do obozów koncentracyjnych – świat miał to głęboko. Kiedy płonęła Warszawa – świat miał to głęboko. Teraz ja z głębokim smutkiem popatrzę jak tonie Afryka, pociągając za sobą Europę – bo jestem mądrzejsza o miliony umarłych.

Proszę mi nie zawracać głowy humanitaryzmem.
To jest Idea, która polega na zawiezieniu wody i pampersów, a nie sprowadzaniu ludzi do siebie, na swoją zielona, zbankrutowaną wyspę i użeraniu się z muzułmanami na własnym gruncie.
Nie mam ochoty na Dzikie Pola na warszawskiej Ochocie ani na wsi pod Gdańskiem tj. na konsekwencje faktu, że pani nie potrafi przewidywać skutków własnego działania. Nie."

Arché
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2015, 8:49

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: Arché »

Czytałam już kiedyś ten tekst skubi. Niestety, tak to wygląda. Ludzie zazwyczaj nie zagłębiają się w problem. Nie obchodzi ich polityka, mają własne sprawy. Pracują od rana do wieczora, a w domu chcą po prostu odpocząć. Media to wykorzystują i naginają rzeczywistość, tak jak im wygodnie. Aby być bliżej prawdy, należy czytać relacje przypadkowych osób, jest mnóstwo wpisów na zagranicznych stronach, są one opatrzone zdjęciami i filmikami. Więcej można dowiedzieć się od przypadkowego świadka, niż od "niezależnego" dziennikarza.

np. https://www.youtube.com/watch?v=sYMc8vySVNI

Pytałam o protest przeciwko islamskim uchodźcom w Ostrołęce, bo wiem, że w większych miastach mały być dziś organizowane. Ale w mediach wspominają głownie, o jakichś wiecach, agitacjach na rzecz uchodźców. O głosach przeciwko imigrantom mówią niewiele. A protestów było znacznie więcej i były bardzo liczne.

Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: Instruktor_Marcin »

Przeczytałem powyższe wypowiedzi, w szczególności tą przytoczoną przez Skubiego i mam kilka uwag:
1. Zapominacie, że największy rozgłos mają zdarzenia negatywne. Przy 800 tysiącach emigrantów w ciagu ostatniego roku nie jest tych przypadków aż tak zatrważająco wiele. Za to większym problem jest syf jaki po sobie tak duże grupy niehlujnych ludzi pozostawiają w miejscach gdzie przeszli. Brak szacunku dla osób, które pozwalają im przejść przez swoje okolice jest dla mnie poważną obrazą i nie można się z tym godzić.

2. Co do bezrobicią w Polsce to tym razem zapominacie o fakcie, że od 2000 roku przybyło około 3 milionów miejsc pracy. Tyle, że od lat 90-tych więk przejścia na emeryturę był podnoszony co mniej więcej dekadę o 5 lat. Tak, już może wielu z was nie pamięta lub jesteście zbyt młodzi i tego nie wiedzieliście, ale na początku przemian postkomunistycznych na emeryturę lub rentę wysyłano ludzi już w wieku 55 lat i 50 lat, odpowienio mężczyźni i kobiety. To było właśnie ukryte bezrobocie.

3. Agresję imigrantów powodują często problemy z przekroczeniem granicy lub swobodnym poruszaniu się po kraju do którego dotarli. Dla nas taka postawa jest niedopuszczalna dla przybyszów z obcego kraju, ale niestety ci ludzie są najpewniej nastawieni roszczeniowo, bo przecież zostali pokrzywdzeni przez wojnę i widzą to inaczej.

I tutaj dochodzę do sedna sprawy. Pomino tego, że Niemcy wyznają zasadę "ordung must sein" (porządek musi być) to chyba do innych narodów stosują prawo kalego i powodują dla nich dodatkowe problemy oficjalnie zapraszając do swojego kraju uchodźców. Moim zdaniem jeżeli potrzebują nisko wykwalifikowanej siły roboczej to powinni zorganizować transport prosto z ośrodków dla uchodźców w Turcji, gdzie przebywa ich około 2 miliony i nie robić problemów innym.
Przecież nikt przy zdowych zmysłach nie powinien pozwalać na drwiny z obowiązującego w danym kraju prawa i przekraczania granicy jak się komu podoba. To, że nie można odesłać przybysza z kraju gdzie toczy się wojną trzeba raczej zmienić. Przecież nie cała Syria jest ogarnięta wojną z państwem islamskim. Tak samo jak wojna nie obejmuje całości poszczególnych krajów afrykańskich. A przecież całej Afryki do siebie nie przyjmniemy. Czy niehumanitarne jest odmówienie przez kapitana przyjęcia na statek o ładowności 4 tysięcy osób dodatkowych 2 tysięcy? Nie. Przecież to może grozić katastrofą dla wszystkich. Tak samo powinna być widziana sprawa uchodźców czy też raczej emigrantów. Zbyt dużo w szczególności w krótkim okresie czasu będzie dla Europy szkodliwe.

alf 78
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: alf 78 »

Hitlerowi jeszcze będą pomniki stawiać ,on takiego bałaganu i dzikusów to do granicy ale wegierskiej pozwolił dojść a dalej powrót

Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: Instruktor_Marcin »

@alf. Nie bluźnij człowieku, gdyż hitler to i Polaków miał za dzikusów (podludzi=untermenschen)

alf 78
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: alf 78 »

Gdzie widzisz bluźnierstwo ??

Instruktor_Marcin
plutonowy
Posty: 201
Rejestracja: 07 paź 2010, 18:55

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: Instruktor_Marcin »

Napisałeś o stawianiu pomników hitlerowi. Gdyby tak ktoś robił w Polsce to albo nie znałby historii, albo miał niepokolei w głowie.

alf 78
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: alf 78 »

niepokolei w głowie to ma ekipa w Brukseli, za 5-10 lat uchodźcy pokażą czym jest islam .
Dobrze że za sąsiada mamy Putina może on wyzwoli w Polsce mniejszość rosyjską z tego cyrku

Arché
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2015, 8:49

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: Arché »

Myślę, że większość wątpliwości związanych z imigrantami rozwieje sam muzułmanin. Poniżej pewien znany w Internecie cytat i wywiad z jego autorem. Naprawdę warto posłuchać. Rozmowa o imigrantach z Azji i Afryki oraz manipulacji medialnej.

"Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra(Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.
Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze?
Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy."
Michael Waldorf Kappersteen.


https://www.youtube.com/watch?v=z6bEHS8GX_U


Film trwa niemal godzinę, ale na pewno nie będzie to godzina stracona.

Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: Andrzej1 »

Witam
I jak myślicie, jaki wymierny skutek będą miały te nasze protesty ? Dla niewtajemniczonych - jest to pytanie retoryczne. Trzeba trzymać się naszej historii, uczyć nasze dzieci i wnuki obrony przed najeźdźcą - tak, nie bójmy się użyć tego słowa. Nie wiem, co mają w głowie nasi przywódcy. Jakich jeszcze przykładów potrzeba aby dowieść, że z muzułmanami nie ma żartów. Ja zaczynam uczyć moje dzieci walki o swoje, o nasze... o to, o co walczyli nasi dziadkowie - to jest święte !! Jeśli pozwolimy na wstąpienie do europy takie fali ludności, która nie ma zamiaru asymilować się, a tylko korzystać z jej dorobku - to już po nas. Nie dziś, nie jutro, ale za dwa pokolenia, to już nie będzie nasz porządek i ład, to będzie porządek i ład szariatu. Dlaczego nie potrafimy uczyć się na błędach ?? dlatego, że rządzą nami przypadkowi ludzie, którzy w nosie mają naszą przyszłość. Kończę na dziś. Ale nie kończę z walką o naszą zwyczajną Polskość.
Pozdrowienia
Andrzej

Arché
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2015, 8:49

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: Arché »

Andrzeju, myślę, że każdy protest, każde stanowcze "nie", ma jakieś znaczenie. Może ten rząd nas oleje, ale za miesiąc przecież będzie inny. Jak ktoś fajnie kiedyś zauważył: "może państwo istnieje teoretycznie, ale naród jest realny". O swoje trzeba walczyć.

Ciekawe linki:

Muzułmanie nie mają powodów do ucieczki z Syrii, bo to oni są tam oprawcami.
http://www4.rp.pl/Rozmowy-czwartkowe/30 ... iekac.html

Myślicie, że Niemcom podoba się polityka Angeli?
W mediach tego ie pokarzą:
https://www.youtube.com/watch?v=Rfrip_T3TzkA poniżej zdjęcie do wspominanej w poprzednim poście manipulacji medialnej.

http://www.polishexpress.co.uk/steruja- ... cenizacja/
Załączniki
comment_FsOlL6G3lgCYEUvNQu4uv2HHWSVWrSdv.jpg

Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3265
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: Qrzysio »


Awatar użytkownika
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: palipies »

I słusznie, lewackie gender jest bardzo podobne do schorowanych, bezbronnych "uchodźców" którzy, gdyby z taką zawziętością, jak na węgierskiej granicy walczyli o swój kraj może nie musieliby próbować wdzierać się do Europy.
Jedynie jedna rzecz nie daje mi spokoju, za to jak pomogły nam Francja i Anglia w 1939 i po wojnie jesteśmy bezgranicznie zobowiązani do przyjęcia uchodźców, którzy na podobieństwo polskiej emigracji z lat 70',80' umieją język państwa, do którego przybywają i przede wszystkim nie mają roszczeniowej postawy.
"Ważniej­sze od przet­rwa­nia jest zacho­wanie swo­jego człowieczeństwa" G. Orwell

skubi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2014, 12:27

Re: Czy dziś w Ostrołęce organizowane jest jakieś spotkanie "przeciw uchodźcom"?

Post autor: skubi »

Niestety komentarz pod artykułem ma ograniczoną liczbę znaków i nie można wstawić linków.


do AnkaPisanka

"Nie wpuszczać imigrantów, a który przedostanie się do Polski bez paszportu i wizy: do aresztu i deportacja..."

Tylko gdzie chcesz ich deportować, skoro jak sama piszesz nie mają dokumentów ?
To dlatego je niszczą.Zgoda rządu Kopacz ( nie przchodzi mi przez gardło napisanie polskiego) na przyjęcie uchodźców ociera się o zdradę.W najlepszym razie to głupota.
Tu małe sprostowanie.Według danych dostępncyh tu :
http://data.unhcr.org/mediterranean/regional.php
większość to Syryjczycy.Według tego źródła 18 % to dzieci 13 % kobiety.Z tego wynika ,że 69 %to mężczyźni.

Tu należy wziąć pod uwagę ,że dane dotyczące narodowości są niewiarygodne bo nie ma jak ich potwierdzić.Brak dokumentów oraz to ,że kraje z których ci imigranci pochodzą to w dużej części kraje upadłe , w których nie działają rządy oraz służby co skutkuje w praktyce brakiem możliwości weryfikacji.
Pomijam to ,że komplet dokumentów Syryjskich można nabyć za 2000 $
Udowodnił to reporter gazety DailyMail.
Artykuł można znaleźć tu :

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... ugees.html

Fragment z poniższego artykułu :

PASSPORT TO TERROR: MailOnline reporter buys Syrian papers being sold to ISIS fighters sneaking into Europe hidden among refugees

"Paszport do terroru.Reporter MailOnline kupił Syryjskie dokumenty , które są sprzedawane bojownikom ISIS ( Islamic State of Iraq and Sham - czyli po polsku Państwo Islamskie -dopisek mój) przekradający się do Europy ukryci wśród imigrantów.

Mieszkam w UK od wielu lat i niestety nie mogę brać udziału w marszu.Jednak namawiam wszystkich do czynnego odparcia tego zagrożenia.
I sam udział w marszu to jedno.Postarajcie się coś zmienić przy urnach.
Nie głosując na ludzi , którzy są obecnie u władzy.Nie wiem jak Wy.
Gdy będę umierał nie chcę aby ostatnimi słowami , które usłyszę było :
Allāhu Akbar.Nie łudźcie się.To nie będzie kilka tysięcy osób.I to nie są uchodźcy.
To w najlepszym razie imigranci - choć moim zdaniem to są najeźdźcy.
Poniżej macie link do artykułu z prasy austriackiej :

http://www.stopptdierechten.at/2015/09/ ... schengeld/

I fragment :

"Seit einigen Tagen verursacht eine neue Hetzbotschaft heftige Erregungswellen. Demnach befinden sich 20 Asylwerber in St.Kanzian am Klopeinersee in einem Hungerstreik, weil ihnen – so der FPÖ-Landesrat Ragger in einer Presseaussendung – keine Pässe ausgehändigt würden. Außerdem würden sie 2.000 Euro Taschengeld fordern. Eine Meldung ganz nach dem Geschmack blauer Hetzer. Natürlich ist Strache ganz vorne mit dabei."

Doszło do protestu "uchodźców" gdy dowiedzieli się ,że nie będą mieli austriackich paszportów i nie dostaną 2000 euro kieszonkowego.

Pod tym linkiem , który jest nagraniem z drona można zobaczyć , jak kulturowo ubogacą nas imigranci :

https://www.youtube.com/watch?v=_KY2VCUzwpE

I na koniec już.W większosci powyższa polemika jest oparta na fałszywej alternatywie.To perspektywa narzucona przez media głównego nurtu.
O co chodzi.Alternatywa albo ich przyjmujemy albo nie chcemy im pomóc jest fałszywa.Pomoc w Europie będzie 4-5 razy droższa niż pomoc na miejscu w krajach ich pochodzenia.Reasumując - NIE PRZYJĘCIE ICH W POLSCE TO NIE JEST ODMOWA POMOCY - to tylko troska o naszych obywateli , dzieci ,wnuki przyjaciół.
Skoro na miejscu w Syrii możemy pomóc pięciu imigrantom , a w Polsce tylko jednemu to jest logiczne ,że przyjmując ich w Poslce pomagamy im w mniejszym stopniu niż gdybyśmy ich odesłali.
Warunek jest jeden.USA musi zapalić zielone światło dla normalizacji sytuacji w Syrii
Dopóki rząd Obamy będzie destabilizował sytuację nie usunie się przyczyny , a wszelkie rozwiązanie będą li tylko leczeniem objawowym.

ODPOWIEDZ