Strona 1 z 1

Praca w Stora Enso przez agencję pracy

: 07 paź 2015, 14:44
autor: tomek22
w stora enso ? chodzi mi o prace poprzez work wonders lub serwice byłem w wondersie i szczerze mówiąc to płaca mnie nie powaliła ale na więcej sie nie nastawiałem. Ale jestem ciekaw jak sama praca wygląda czy te worki to serio takie zbiorowisko roboty dla murzynów ?

Re: Pracuje ktos ?

: 07 paź 2015, 18:11
autor: JanuszPL
Jeśli komuś odpowiada praca za mniej niż tysiąc pracując 176h miesięcznie czyli tak jak większość to spoko. Głównie same młodziaki tam pracują i zwykle to ich pierwsza praca tak na stałe po szkole. Dużą część pieniędzy "zabiera" agencja pracy bo przecież z tego się utrzymują, do tego podatek itd. więc większość tego co wypracujesz jest tobie zabierane. Co do murzynów to masz trochę rację patrząc na tą jałmużnę.

Re: Praca w Stora Enso przez agencję pracy

: 08 paź 2015, 1:10
autor: hcuj
śmieciówka i system czterobrygadowy, legalne to w ogóle jest?

Re: Praca w Stora Enso przez agencję pracy

: 08 paź 2015, 9:07
autor: tomek22
Ja z chęcią bym poszedł tam robic za tą marną stawkę ale ten system zmianowy mnie przeraża. Jesli ja mam robic na 3 zmiany za 7.50 to wole sie dwa razy zastanowic

Re: Praca w Stora Enso przez agencję pracy

: 08 paź 2015, 9:11
autor: tomek22
Ogólnie to chyba mają problem z pracownikami skoro stawki zwiększyli pamiętam że kiedys płacili 6 zł za godzinę

Re: Praca w Stora Enso przez agencję pracy

: 08 paź 2015, 16:03
autor: major
Stawki są dwie, w zależności od przepracowanych godzin. Stawka jest inna przy przepracowaniu "pełnego wymiaru pracy" ale jeżeli nie przerobisz całego miecha to stawka jest mniejsza...
A podnieśli nie ze względu na brak ludzi tylko na wymagania prawne
No i jezeli jesteś w miare bystry i ogarniesz jakaś maszyne jest szansa na prace bezpośrednio w SE. Praca jest warta uwagi pod kątem nauki, sam pracowałem wiec wiem co mówie ;)