Montaż kamer w lokalu

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
toja123
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2015, 16:54

Montaż kamer w lokalu

Post autor: toja123 »

Witam

chciałem w lokalu zamontować kamery ale nie mam pojęcia jakie firmy z naszego regionu coś takiego mogą solidnie zrobić a jednocześnie nie wycisnąć mnie jak cytrynę. chodzi o 6-8 kamer. Może macie jakieś doświadczenia lub namiary na firmy w promieniu 50 km.

Dziękuję za pomoc
Awatar użytkownika
QRP
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:05
Lokalizacja: from high mountain

Re: Montaż kamer w lokalu

Post autor: QRP »

Montaż nie jest skomplikowany jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o zarobieniu końcówki np. wtyczki sygnałowej do TV :)
Musisz kupić rejestrator 8-kanałowy i kamery. Jeśli chcesz mieć jakość HD to polecam wszystko w standardzie HD-CVI. Zaletą jest obraz bardzo dobrej jakości (max 1920x1080) i kabel koncentryk jako kabel sygnałowy z kamer do rejestratora. Do tego zasilanie do kamer, duży dysk do rejestratora i to wszystko.
Teraz właściwie każdy rejestrator umożliwia podgląd z kamer na żywo nawet na smartfonie (via ethernet i dalej wifi lub internet) i szukaj takiego.

Na allegro sprzedają całe gotowe zestawy wraz z kablami, centralkami zasilającymi kamery itd. Jak dobrze poszukasz to nawet będziesz miał pomoc przez telefon przy montażu :)

Zaoszczędzisz trochę grosza a jak sobie nie poradzisz to wtedy zadzwonisz po kogoś z okolicy :)
leon8107
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 25 paź 2005, 9:27

Re: Montaż kamer w lokalu

Post autor: leon8107 »

polecam firmę ANDREX tel 600-694-485
jestem zadowolony z ich usług i cena konkurencyjna
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Montaż kamer w lokalu

Post autor: _KanaR_ »

idomq.pl 660 693 740. W zakładce blog ma Pan przykładowe nagrania z kamer.
Awatar użytkownika
Evril
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 sie 2010, 16:50

Re: Montaż kamer w lokalu

Post autor: Evril »

Proszę wybrać się do Detektora na ul. Sienkiewicza w Ostrołęce. Tam zrobią Panu bezpłatną wycenę. Plusem tej firmy jest dalszy serwis. Jak się coś psuje to przyjeżdżają i naprawiają od ręki. Inne firmy tego nie ofertyą, a jak coś nie gra to umywają ręce.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Montaż kamer w lokalu

Post autor: _KanaR_ »

Każda szanująca się firma udziela gwarancji i z nich się wywiązuje. Wyceny także są bezpłatne. Nie te czasy proszę Pana :-)
ODPOWIEDZ