Nowe idzie... Oj, się będzie działo !!!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Nowe idzie... Oj, się będzie działo !!!

Post autor: Miś 2 »

Luty coraz bliżej . Wielkimi krokami zbliża się NOWE. W Tygodniku Ostrołęckim zamieszanie i niepewność ,trwają gorączkowe przygotowania do odparcia zmasowanego ataku. NOWE idzie ... Oj , się będzie działo!!!
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

czy chodzi o Kurier Ostrołęcki?
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

Jak TO się mówi w polityce : nie zaprzeczam i nie potwierdzam. Wyjaśnienie już za dwa tygodnie...
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

he wiem nawet gdzie bedzie mial siedzibe nowy kurier...ale tak naprawde wydaje mi sie ze za duzo tych gazet Ostrołęckich i tak w kazdej to samo bedzie...bla bla bla
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

Po tym jak tow Maciak zamknął się, znaczy Wiadomości Ostrołęckie przestały istnieć istnieje miejsce dla porządnego tygodnika. Styl i treść Tygodnika Ostrołęckiego nie każdemu odpowiadają. Miejmy nadzieję .że nowe bedzie lepsze od starego...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

stare ale jare... :twisted:

a nowe szybko zginie i tak samo zniknie jak i Wiadmosci O-kie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

Wiele lat temu miałem szczęście , że mogłem obserwować powstawanie Tygodnika Ostrołęckiego .Były to czasy kiedy skład robiło się ręcznie,wyliczając mozolnie tekst na arkuszach papieru . wtedy nikt nie słyszał o PC-tach a komputer zajmował cały pokój. Tworzenie makiety tygodnika trwało wiele tygodni i wszystko tworzyło się używając linijki i ołówka. Pamiętam jak wiele wysiłku , kosztowało przygotowanie okładki pierwszego numeru TO. Coś takiego mogło się powieść tylko dzięki wielkiej pasji i profesjonalizmowi Juliusza Fossa i jego przyjaciół. Podobno nie ma ludzi niezastąpionych. Podobno... Wiadomości Ostrołęckie powstały po to tylko aby wypromować lokalnych działaczy PiSu i umożliwić im zdobycie władzy. Cel został osiągnięty, gazeta zamknięta. Zaprzyjaźniona Pani ze sklepu w którym codziennie robię zakupy stwierdziła lakonicznie na wieść o ukazaniu się ostatniego numeru : A co mieli pluć na swojego Prezydenta... Wracając do tego, co ukazywało się w Wiadomościach , jakim językiem posługiwali się autorzy tekstów , zdumiewało mnie i wprawiało w potworne zakłopotanie to ,że ludzie " teoretycznie" blisko związani z kościołem mogą pisać takie rzeczy, Ale rok rządów PiSu pokazał nam wszystkim do czego są zdolni jego działacze i członkowie ...
Mam wielką nadzieję że NOWE dzieło kilkorga ostołęckich przyjaciół udowodni nam wszystkim, że możemy mieć w naszym mieście, dobrze redagowaną i wydawaną gazetę , której celem nie będzie tylko i wyłącznie zysk i pogoń za sensacją .
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

A jaki będzi nakład tej nowej gazety ??
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

Porównywalny do TO , ale jak zwykle czytelnicy zdecydują o nakładzie. Pierwszy numer będzie sporą niespodzianką...
ODPOWIEDZ