Uwaga pluskwy!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
UWAGA
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2016, 10:08

Uwaga pluskwy!

Post autor: UWAGA »

Witam,
Chciałam nagłośnić temat, jakim są pluskwy w blokach! Mieszkam przy ulicy Goworowskiej 17 i od dłuższego czasu borykam się z problemem pluskw w mieszkaniu. Po rozmowie z sąsiadami sprawa wygląda przerażająco! W wieżowcu przy ul. Goworowskiej 11 jest ich cała plaga, jednak w większości ludzie nie przyznają się do tego, że je mają, bo albo się wstydzą albo o tym nie wiedzą, albo po prostu się do ich posiadania nie przyznają. Zanim zauważy się pluskwy w mieszkaniu trwa to dość długo, a problem jest na tyle duży i przerażający, że praktycznie nie można wytępić tego paskudztwa! Pomimo walki z tymi robalami nic nie udało mi się zrobic, bo ludzie wystawiają na śmietniki praktycznie nowe meble, kanapy i inny sprzęt domowy, w którym to te pluskwy się zasiedliły, a inni sąsiedzi zabierają te rzeczy ze śmietników i sprawa ciągnie się w nieskończoność. Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych w tej sprawie o komentarz, na jakich ulicach jest jeszcze ten problem, bo z tego co się orientuje, to większa część miasta Ostrołęki jest zapluskwiona. Proszę o szybką odpowiedź!
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: UWAGA PLUSKWY!!!

Post autor: Michał »

11 Listopada 1 to samo. Na szczęście mam kontakt do Pana, który zna się na robocie i pomógł mi robale usunąć.
UWAGA
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2016, 10:08

Re: UWAGA PLUSKWY!!!

Post autor: UWAGA »

Ja już korzystałam z profesjonalnych usług dezynfekcji, ale sprawa jest na tyle skomplikowana, że za chwilę problem powraca. Szczególnie jak ma się sąsiadów, którzy udają, że nie mają tego problemu i robactwo przechodzi od mieszkania do mieszkania. Tragedia po prostu!
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: UWAGA PLUSKWY!!!

Post autor: Michał »

Trzeba zaszczelnić wszystkie dziury, którymi robale mogą się przedostać do mieszkania.
Monika80
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2016, 14:48

Re: Uwaga pluskwy!

Post autor: Monika80 »

Cała Powstańców, Goworowska i Konopnicka!!!
jagus1402
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:45

Re: Uwaga pluskwy!

Post autor: jagus1402 »

Hallera, Witosa, Modrzejewskiej, Jaracza,Powstańców. Atakujcie Spółdzielnię w tej sprawie. A także Sanepid. Chociaż spóldzielnia to olewa, bo na Sienkiewicza 3, gdzie jest administracja jest melina i siedlisko pluskiew, nic nie robią. A wiedzą o tym bardzo dobrze już ponad półtora roku.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: UWAGA PLUSKWY!!!

Post autor: steward »

Michał pisze:Trzeba zaszczelnić wszystkie dziury, którymi robale mogą się przedostać do mieszkania.

Zaszczelnij wszystkie kanały wentylacyjne, zgnije ci całe mieszkanie. Gratuluję pomyślunku. :lol:
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: UWAGA PLUSKWY!!!

Post autor: Michał »

steward pisze:
Michał pisze:Trzeba zaszczelnić wszystkie dziury, którymi robale mogą się przedostać do mieszkania.

Zaszczelnij wszystkie kanały wentylacyjne, zgnije ci całe mieszkanie. Gratuluję pomyślunku. :lol:
Uważasz że zabłysnąłeś swoją wypowiedzią? Na kanały wentylacyjne jest inny sposób, np. rajstopa na każdą kratkę... U mnie to działa a ty najlepiej idź się wymądrzać w innym temacie bo patrząc na twoje wypowiedzi na forum tylko to potrafisz :)
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Uwaga pluskwy!

Post autor: skutekk »

Dokladnie jak sa dziury wszedzie to co sie dziwic, posledz gdzie uciekaja sie schowac. Na kratki sa rozne siatki o roznych oczkach, wiec jak nie masz 2 lewych rąk to po problemie.
A mądralom radze przeczyscic uszy bo mózg gnije
megixxx
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2016, 22:17

Re: Uwaga pluskwy!

Post autor: megixxx »

Orzeszkowa również.
Spółdzielnie nic sobie z tym nie robią bo było zgłoszone.
A nie da się z tym żyć.
sqnix
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 29 wrz 2015, 12:05

Re: Uwaga pluskwy!

Post autor: sqnix »

na Witosa ostatnio truli heh i co z tego jak nie weszli do kazdego lokalu :) U mnie w klatce np. facet wyjechał nie ma go pare lat ,a straszny z niego brudas,karaluchy chodzu u niego po drzwiach,wiec podejrzewam ze cale siedliska, gniazda pluskiew,karaluchów sa u niego,od niego rozchodza sie na calą klatkę.I karaluszki jak były tak są,zresztą na Witosa zawsze były od 92 roku odkąd tu mieszkam na tym pekinie NR.2 w Ostrołęce.
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Uwaga pluskwy!

Post autor: baja bongo »

Który blok przy Orzeszkowej?
megixxx
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2016, 22:17

Re: Uwaga pluskwy!

Post autor: megixxx »

Na orzeszkowej 3, a czy 1 nie wiem-ale nie zdziwilabym sie gdyby i tam były ;/
sqnix
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 29 wrz 2015, 12:05

Re: Uwaga pluskwy!

Post autor: sqnix »

Całą prawie Ostrołęka siedliskiem karaluchów i pluskiew, w dodatku śmierdzi jak cholera z kazdym rokiem coraz gorzej.Piękne miasto :) aby tak dalej, dobrze ze kotów bezdomnych jest sporo to jeszcze szczurów tak nie widać.
ODPOWIEDZ