Anna Koronka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Anna Koronka

Post autor: rbk »

Ludzie co sie dzieje w 1LO?Skonczyłem te liceum rok temu...Wiem jak to wygladało...To było ELITARNE liceum...było bo kiedy koronka to przejeła to sie zrobił chlew!!Zaczeła wprowadzac smieszne nawyki z "metalówy" typu klapki...Sprowadziła swoja najlepsza kolezanke Maksimowską...A co do nauczycieli to lipa tez straszna wyszła...Strata pani profesor SUWIŃSKIEJ to była strata pierwszoplanowa!!!A teraz kilka słow o matce pani koronki-pani Cimachowska...Ta baba jest pokrecona do konca...Nic nie potrafi nauczyc i zastawia sie córeczko...LOGOS to głos uczniów...ale prawda boli...Prawda pani Aniu?Moim zdaniem powinna podac sie do dymisji...I szkoła powinna zajac sie powazna osoba...Wkoncu to prestiz naszego miasta...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Moim zdaniem również lepiej by zrobiła jakby się podała do dymisji.
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

Władze się zmieniły, wszystko się zmieniło.
Prawie jak w Polsce od jesieni '05.

pozdrawiam.
;)
Lukasz
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 07 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Lukasz »

Wszyskot sie zmienia po każdych wyborach poniewa w polsce jest taki zwyczaj że jak inna opcja przychodzi to wymienia ludzi i obsadza stanowiska swoimi ludź ale to jest normalne :wink:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Hahaha pani Anna K. najlepsza była w nauczani ludzi. Ja , z matmy noga ostatnia (żeby nie powiedzieć ostateczna) miałem u niej 5 a od razu na drugie półrocze po zmianie nauczyciela na Mr.'a Skibę zjechałem do chwalebnego poziomu 1 (słownie "pała"). Poza tym pani K. wyróżniała się pod wieloma innymi względami. Cała jej kadra: pani M. i pani wice G. to też nieźli pedagogowie ,raz musiałem czytać na ich oczach statut szkoły, żeby "dowiedzieć się w ilu miejscach go złamałem i żeby to się więcej nie powtórzyło" hahahah. I tak ich olałem bo przy poziomie jaki reprezentowali tą szkołę ukończyłby każdy , nawet skończony osioł :twisted:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
ja_z_o-ki
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2006, 15:50

Post autor: ja_z_o-ki »

heh....moim zdaniem pani A.K. powinna podac sie do dymisji bo nie potrafi reprezentowac szkoly tak jak powinien robic to dyrektor ;) z nauczaniem to tez kiepsko jesli chodzi o jej osobe ;] poza tym i tak wszyscy juz na nia jada...dalej...gazetke 'skasowala' bo prawda w oczy kole, a skoro sama piwa nawazyla to powinna je wypic(bo to przez nia w tej szkole zrobil sie ze tak powiem 'syf') :lol: aaaa co do pana S to on rowniez matematyki uczyc nie umie;]... w tej chwili dobrych nauczycieli w tej placowce edukacyjnej to prawde mowiac ze swieca szukac :lol: ...niestety
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Nie no moze jeszcze kilku zostało...Bugalecka od polaka jeszcze w miare...Ale koronka nasciagała sporo "smieci" z metalówy-Maksimowska, Żubrowa, chyba koles od angola...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
ja_z_o-ki
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2006, 15:50

Post autor: ja_z_o-ki »

noo tak ale tych kilku stanowi krople w morzu potrzeb... tyle ode mnie w tym temacie ;]
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Re: Anna Koronka

Post autor: arecki »

rbk pisze:Strata pani profesor SUWIŃSKIEJ to była strata pierwszoplanowa!!!
Pani Suwińska już nie uczy w ILO ? To faktycznie duża strata. Trzeba przyznać, że umie prowadzić zajęcia na odpowiednim poziomie
rbk pisze:pani Cimachowska...Ta baba jest pokrecona do konca... Nic nie potrafi nauczyc
Tu się nie zgodzę. Ma się może takie wrażenie w czasie liceum, ale później okazuje się, że jednak nauka nie poszła w las.

Jeśli chodzi o wymienione panie to zawsze będę bronił ich metody nauki.
rajski_kokosek
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2007, 19:41

Post autor: rajski_kokosek »

Taaak 1LO to były piękne czasy... Rzeczywiście strata p. Suwińskiej to nóż w 1LO i w ogole w Ostrołękę... teraz jest chyba w Ciechanowie choć dokładnie nie jestem pewien... tam sie cieszą tutaj płaczą... ciekawe jest też odejście p. Szypulskiego co też nie pozostało bez echa a o powodach każdy chyba wie :) przecież był w-ce dyrektorem. zakończenie kariery przez p. Antoszewską i Gadzałę też miało swój udział w tym co się teraz dzieje... Naszą szkołę wg mnie ratuje teraz p. Malinowska która jest chyba najbardziej charyzmatyczną osobą w 1LO...
rip_shit
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 07 cze 2005, 10:07

Post autor: rip_shit »

a tak w ogóle to niektórzy n-le w I LO mają bardzo interesujący plan... jest kilka pełnoetatowców, którzy jakimś przypadkiem mają dzień wolny od pracy - a reszta ma okna... wystarczy wejść na stronę z planem
czarna
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 kwie 2006, 22:05
Lokalizacja: z zadupia:)

Post autor: czarna »

rajski_kokosek pisze:(...)ciekawe jest też odejście p. Szypulskiego co też nie pozostało bez echa a o powodach każdy chyba wie :) przecież był w-ce dyrektorem(...)
P.Szypulski uczy teraz w ZKN. Ciekawa jestem powodów jego odejścia. Niestety o nich nie wiem. Poza tym takiego dyrektora 1LO nigdy nie miało. Prawie nikt nie ma o niej dobrego zdania. Powinna odejść.
AsiA
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 06 sty 2007, 21:20
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: AsiA »

Uczyla mnie pani Suwinska i to zdecydowanie najlepszy nauczyciel z jakim mialam do czynienia. Na jej lekcjach kazdy czul sie wazny, zauwazony od tej pozytywnej strony, sprawiedliwie oceniony i przede wszystkim chetnie sie uczyl. Bardzo wielka strata dla naszego LO. Jaki jest powod ? rajski_kokosku ta informacja o Ciechanowie to pewna ? Pani Suwinska sie po prostu przeprowadzila czy to byl jakis przymus ? Szkoda, wielka szkoda... :(
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Jak jest teraz w 1LO?Poprawiło sie cos?
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
rip_shit
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 07 cze 2005, 10:07

Post autor: rip_shit »

nic się nie poprawiło
borysek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2005, 19:39

Re: Anna Koronka

Post autor: borysek »

jestem teraz w 1 klasie I LO i muszę przyznać że kontakt z panią dyrektor jest nie najlepszy... przykłada małą wagę na sprawy uczniów to takie moje skromne zdanie po pół roku nauki


Co do pani Suwińskiej to uczy teraz w Ciechanowie, wiem bo byłem w tej samej klasie z jej synem w gimnazjum ... Szkoda
mgd
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 11 lut 2008, 16:45

Re: Anna Koronka

Post autor: mgd »

Jestem uczennicą II klasy. Muszę stwierdzić, że Panią dyrektor widuje tylko na apelach, podczas jej przydługich, często źle zredagowanych przemówień. Według mnie Pani A. Koronka w ogóle nie nadaje się na dyrektora jest niereprezentacyjna, nie zna uczniów i problemów szkoły, tworzy zła atmosfere. Pomimo wielu skarg "trzyma" słabych nauczycieli (p.Cimachowska, p.Perzanowska, p.Dziekońska, p.Żukowska), a pozwola ochodzic lub pozbywa sie tych najlepszych (p.Zając, p.Suwińska, p.Bugalecka). Do tego przyjmuje do pracy takie osoby jak p.Techmańska :crazy: wstyd i hańba!!!
WERONIKA
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 28 mar 2007, 23:49

Re: Anna Koronka

Post autor: WERONIKA »

a co chcesz od p.techmanskiej? uczyla moja kolezanke w innej szkole i byla zadowolona.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Re: Anna Koronka

Post autor: Czejen »

Słyszałem że córka p.Koronki jest najlepsza w szkole?? :lol:
mgd
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 11 lut 2008, 16:45

Re: Anna Koronka

Post autor: mgd »

WERONIKA pisze:a co chcesz od p.techmanskiej? uczyla moja kolezanke w innej szkole i byla zadowolona.
Uważam, że jest bardzo nieprofesjonalna. Na lekcje prztchodziła nie przygotowana. Najczęściej przepisywaliśmy słówka z tablicy... to sorry jeśli to jest dobry nauczyciel... Sama często popełniała błędy na lekcji i nawet niektórzy uczniowie jej zwracali uwage... Śmiech na sali albo litośc wzbudzała ta pani
mgd
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 11 lut 2008, 16:45

Re: Anna Koronka

Post autor: mgd »

Czejen pisze:Słyszałem że córka p.Koronki jest najlepsza w szkole?? :lol:
heh tak wyszło..., ale w gim. tez była najlepsza może to po prostu kolejny geniusz, kto wie??? :lol:
ODPOWIEDZ