Osiedle Idea Park

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
olma
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2016, 22:02

Osiedle Idea Park

Post autor: olma »

czy ktoś kupił lub zamierza kupić mieszkanie na nowo powstającym osiedlu " Idea Park"?
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: Osiedle Idea Park

Post autor: formatcedwukropek »

My zamierzamy kupić tam mieszkanie. Na razie mamy podpisaną umowę rezerwacyjną.
olma
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2016, 22:02

Re: Osiedle Idea Park

Post autor: olma »

Kiedy blok ma być oddany do użytku. Jaki jest czynsz? Na czym polega ta umowa rezerwacyjna?
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: Osiedle Idea Park

Post autor: formatcedwukropek »

We wrześniu. Czynsze ustali wspólnota mieszkaniowa, gdy się zawiąże. Umowa rezerwacyjna polega na rezerwacji mieszkania na 2 miesiące. Deweloper rezerwuje dla Ciebie wybrane mieszkanie i zobowiązuje się sprzedać Ci je po ustalonej cenie.

Zadajesz bardzo podstawowe pytania. Najlepiej zadzwoń do isbudu i dopytaj. Numery są na ich stronie.
niezapominajka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2013, 9:05

Re: Osiedle Idea Park

Post autor: niezapominajka »

Ja kupiłam tam mieszkanie. Czynsz narazie dopuki nie sprzedadzą się wszystkie mieszkania i nie wybierze się wspólnoty wynosi 1zl za metr mieszkania, reszta liczniki.

Jak narazie dobrze się zapowiada, budowa mimo zimy jest do przodu. Sami ustaliliśmy ścianki działowe, mogliśmy zmienić okna w salonie na duże. Dobry kontakt z przedstawicielka Is budu. Z tego co wiem już jest trochę sprzedanych.
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: Osiedle Idea Park

Post autor: formatcedwukropek »

Witam przyszłą sąsiadkę :) Na planach i wizualizacjach osiedle zapowiada się ciekawie. Oprócz piwnic, wszystko wydaje się dobrze przemyślane. No i budowa idzie sprawnie, więc jest nadzieja, na oddanie lokali znacznie przed terminem.
filcia
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2016, 23:51

Re: Osiedle Idea Park

Post autor: filcia »

Poszukuje osób które kupiły tam mieszkanie. moze będziemy sąsiadami. Jak idą prace. ktos wie?
mieart
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2016, 20:16

Re: Osiedle Idea Park

Post autor: mieart »

ja też kupiłem tam mieszkanie. U notariusza byłem jakiś miesiąc temu i to było chyba 7 lub 8 mieszkanie tam sprzedane. Na razie wszystko jest ok. Pomocny kierownik budowy, który podpowiada różne rozwiązania. Dobry kontakt z przedstawicielakami z firmy ISBUD
ODPOWIEDZ