Akcja "przyłapani"

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
arrow
starszy kapral
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2009, 0:24

Akcja "przyłapani"

Post autor: arrow »

W Ostrołęce jest wiele uczynnych, sympatycznych i uczciwych ludzi. (Są też i dranie.)
Często ci dobrzy są słabo zauważani, nie rzucają się w oczy nie szukają poklasku.
Myślę, że warto ich zauważyć, docenić, pokazać jako wzór do naśladowania.
W związku z tym proponuję akcję "PRZYŁAPANI".
Jeśli "przyłapiesz" kogoś na czynieniu dobra, uprzejmości, byciu pomocnym, że chce pomóc więcej niż przepisy nakazują, dostrzega innych i ich potrzeby (nie tylko czubek własnego nosa), to pochwal, podziękuj i napisz w tym wątku dla inspiracji dla innych.

Wiele kobiet ma dobre serce i z natury są mniej egoistyczni niż mężczyźni. Więc doceńmy je!

Dla inspiracji polecam ciekawy reportaż z Polskiego Radia. Co prawda nie dotyczy naszego regionu, ale może być inspiracją dla wielu. "Kowal cudzego szczęścia"
http://www.polskieradio.pl/80/1007/Arty ... Kasperczak

Podobny wątek o tym, że czasem zdarza się coś miłego:
http://www.forum.moja-ostroleka.pl/view ... =1&t=11723

Ja sam kilka razy byłem mile zaskoczony uczynną i sympatyczną obsługą pań z poczty na ul. Hallera (pod Spółdzielnią Mieszkaniową). Jak trzeba było, to cierpliwie wytłumaczyły, albo pomogły więcej niż miały w obowiązku.
majster
starszy kapral
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:22
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: PRZYŁAPANI!

Post autor: majster »

Miła sprawa sprzed 10 minut - pojechałem na ul.Pomian 15 do warsztatu samochodowego żeby zmienić "buty " na letnie i wyważyć .pech chciał ,że trafiłem na przerwę śniadaniową a trochę mi się śpieszyło.Właściciel serwisu znalazł jednak wyjście ,sam wystawił pojazd ze stanowiska i poprosił 2 chętnych pracowników ,którzy przerwali śniadanie i bardzo szybko uporali się z tą czynnością.Wyważono i zmieniono koła a trwało to zaledwie 10 minut -dziękuję i polecam
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Akcja "przyłapani"

Post autor: gutek »

Jestem godzien podziwu wykonania takiej usługi w 10 minut. :)
majster
starszy kapral
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:22
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Akcja "przyłapani"

Post autor: majster »

gutek pisze:Jestem godzien podziwu wykonania takiej usługi w 10 minut. :)
Dla mnie było to błyskawicznie była wymiana 4 kół i wyważenie 8 szt oraz wymiana 1 opony.
Zawsze wyważam będąc w serwisie 2 komplety następną zmianę robię we własnym zakresie.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Akcja "przyłapani"

Post autor: gutek »

Już sobie wyobrażam jakość takiej usługi w 10 min.
Ile kosztuje taka expresowa usługa?
ODPOWIEDZ