Nie ma pracy dla kobiet ok 50-cio letnich?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
buzz kulik
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2016, 22:12

Nie ma pracy dla kobiet ok 50-cio letnich?

Post autor: buzz kulik »

Od wielu lat mieszkam na Zachodzie.W Ostrolece mam rodzine.Jedna z kuzynek(ok 50 lat) irytuje mnie ciaglym narzekaniem,ze w Ostrolece nie ma zadnych szans na znalezienie pracy.Ma srednie wyksztalcenie,jest zdrowa,wolna,dzieci odchowane/samodzielne i...siedzi w domu narzekajac na caly swiat.Powiedzcie mi czy naprawde az tak tragicznie jest w Ostrej z praca dla takich kobiet??? Czy rzeczywiscie (tak jak twierdzi moja kuzynka)pracodawcy szukaja wylacznie 20 letnich dlugonogich lasek z 10-cio letnim doswiadczeniem? :) Bo jakos nie chce mi sie w to wierzyc.Tyle tych sklepow w miescie,galerii i innych firm...
Bede b.wdzieczny za Panstwa opinie.
Buzz
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nie ma pracy dla kobiet ok 50-cio letnich?

Post autor: Infom »

Do galerii faktycznie w większym stopniu zatrudnią długonogą 20 stkę niż 50 tkę :)
Faktycznie jest problem z zatrudnieniem osoby w takim wieku - w większości to tylko praca na produkcji przy taśmie - gdzie trzeba *****... za 1400 - 1500 zł.
justusz
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Nie ma pracy dla kobiet ok 50-cio letnich?

Post autor: justusz »

Będąc za granica, często , czasami świadomie traci się perspektywę.
buzz kulik
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2016, 22:12

Re: Nie ma pracy dla kobiet ok 50-cio letnich?

Post autor: buzz kulik »

justusz pisze:Będąc za granica, często , czasami świadomie traci się perspektywę.
Moze sie traci perspektywe,ale zeby zaraz swiadomie?
justusz
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Nie ma pracy dla kobiet ok 50-cio letnich?

Post autor: justusz »

Z własnych obserwacji .statystycznie rzecz ujmując sadze ze odsetek znaczny ,tak 7/10.
ODPOWIEDZ