KFC w mieście

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

KFC w mieście

Post autor: AZB666 »

Cześć Wam.

Pamiętam jak często przy powstawaniu galerii w Naszym mieście poruszany był temat MC, EMPIK i innych znanych marek.
Dlatego też, jak się o tym dowiedziałem, to postanowiłem podać info dalej.

;) Podsumowując: chyba będzie w końcu KFC

http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl ... 77983.html
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KFC w mieście

Post autor: Qrzysio »

Tak to prawda, na razie jednak nikt oficjalnie nie chce tego potwierdzić.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: KFC w mieście

Post autor: Sarcev »

Lokalizacja?
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: KFC w mieście

Post autor: AZB666 »

Właśnie :) Jak podejrzewacie, gdzie może powstać? Może w jednej z galerii, które mają w Ostrołęce jeszcze być?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KFC w mieście

Post autor: Qrzysio »

KFC powstaje w Galerii Bursztynowej w lokalu po kebabie.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: KFC w mieście

Post autor: skutekk »

Dziwi mnie ze w XXIw ktos sie jeszcze jara smieciowym jedzeniem, coraz wiecej ludzi od tego odchodzi i robi cos wlasnymi silami. No ale... kto co woli :lol:
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: KFC w mieście

Post autor: Sarcev »

Śmieciowe nie śmieciowe, ale są i plusy takiego jedzenia jak powtarzalność, szybkość realizacji zamówienia czy wysokie standardy przygotowania produktu. Poza tym w tego typu lokalach kręci się duża ilość osób przez co jest duża rotacja jedzenia, więc jest pewne że jest świeże. Zależy kto co lubi :)
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: KFC w mieście

Post autor: AZB666 »

W tym przypadku nie chodzi raczej o jaranie się jedzeniem.
Bardziej o fakt, że sporo moich rówieśników, jak też ludzi mi nie znanych, uważało, że jeśli nie ma jakiś markowych sklepów w mieście, fast-food'ów pod znaną marką itp. to znaczy, że te miasto to jedna wielka dziura.
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: KFC w mieście

Post autor: formatcedwukropek »

Jeśli chodzi o KFC, to ich flagowy produkt, czyli kurczak w panierce, ciężko nazwać "śmieciowym jedzeniem". Ot, zwykłe, nieprzetworzone mięso kurczaka, a panierka to mąka i mieszanka kilkunastu przypraw. Wszystko robione wręcz w sterylnych warunkach, z wyśrubowanymi normami higieny. Obroty bardzo duże, więc wszystko świeże. Co do innych "dań", jak kanapki, czy burgery, miałbym zastrzeżenia, ponieważ ich składniki to produkty wysoko przetworzone. Ale w sumie jakie to ma znaczenie, gdy przeciętny człowiek zje tam zaledwie raz, czy dwa w miesiącu.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: KFC w mieście

Post autor: skutekk »

Dawno takiej bajki nie slyszalem, zwykle nie przetworzone mieso jest juz nafaszerowane "witaminami" zwierzeta chowane na przemysl sa karmione m.in wspomagaczami wzrozstu i innymi swinstwami. To co widzisz surowego za lada sklepowa juz jest nastrzykane i napompowane chemia. Tego nie unikniesz, chyba ze sam sobie wychodujesz.
Te mieso tak swieze jak cieplutki chlebek w biedrze,lidlu czy leclerku, gleboko mrozone z chlodni w piec i do klienta.
A w te bajki o wysrubowanych normach jakosciowych to jedynie uwierza ci co nigdy nie pracowali przy spozywce.
Mimo to zycze smaczego i duzo zdrowia.
kama11
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2016, 13:20

Re: KFC w mieście

Post autor: kama11 »

możecie mi powiedzieć, czy to KFC już działa????
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KFC w mieście

Post autor: Qrzysio »

Jeszcze nie.
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: KFC w mieście

Post autor: formatcedwukropek »

Nie ma co porównywać polskiej "spożywki" do wielkich światowych korporacji. W KFC, zarówno surowcowe, jak i higieniczne normy są na wysokim poziomie. Mięso kupują u dwóch najlepszych polskich producentów i musi ono spełniać ich normy. Każda partia wyjeżdżająca z zakładów jest badana przez sieć. Takiego mięsa na pewno nie kupi się w żadnym markecie. Na potwierdzenie, czy ktoś słyszał o zbiorowym zatruciu w KFC? Nie, i raczej nie usłyszy. Natomiast, w polskich stołówkach jest to dość częste.
ODPOWIEDZ