Morderca na wolności!

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Anonimowy
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2005, 21:54

Morderca na wolności!

Post autor: Anonimowy »

Leszek Kowalczuk ps. ,,SPIKE’’ został brutalnie napadnięty, pobity, okradziony, zaciągnięty do Narwi i tam z zimna krwią utopiony przez R.B. i R.B. ps. ,,POMPEJ’’ 28 XII 2004r.
13 IV 2005r. sprawcy zostali aresztowani postawiono im zarzut zabójstwa.
Dzisiaj 12 VII 2005r. R.B. zam. ul. Modrzejewskiej jest na wolności!!Jak to możliwe ?? Jakie mamy prawo ?? Zamordowano człowieka-ojca dwojga małych dzieci.
Kat i oprawca niewinnego człowieka chodzi zadowolony po osiedlu Modrzejewskiej i śmieje się wszystkim w twarz !!!!
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Żeby coś na ten temat powiedzieć, to trzeba znać całą sprawę, a nie rzucać tendencyjne hasła bez podstaw.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Słyszałem o tym.
Debile pownini dostać dożywocie :!:
Potrącisz samochodem 70-letnią babcie, która przechodziła w nieodpowiednim miejscu przez jezdnię i dostaniesz 7 lat. A jak zabijesz człowieka z znimną krwią, to posiedzisz 3 miesiące.
Szkoda słów :!:
Anonimowy
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2005, 21:54

do ,, DYW ''

Post autor: Anonimowy »

to nie są tendencyjne hasła bez podstaw !!!!! obrańca się znalazł !!!!!!

zamordowany został fajny człowiek a bandyta, ćpun, naciągacz i przede wszystkim MORDERCA jest na wolności
Ostatnio zmieniony 26 lip 2005, 11:27 przez Anonimowy, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Stary wyluzuj... Wszyscy rozumieją sytuację i nikt nie broni morderców, jednak akurat ta sprawa nie był zbyt mocno nagłaśniana i mało kto na tym forum zna szczegóły sprawy. Ja popieram zasadę, że jeśli nie znam wszystkich okoliczności to nie staję po niczyjej stronie i czekam na wyrok sądu.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Anonimowy
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2005, 21:54

Post autor: Anonimowy »

Kochani ! Sprawa nie została nagłośniona bo zginął skromny człowiek. Wierzcie mi znałem pokrzywdzonego (Leszka) ,,Spike'' i znam jego rodzinę która do tej pory nie może otrząsnąć się z bólu. Znam też sprawcę R.B ,,Pompej''. Jestem w 100% przekonanyo winie ,,Pompeja''. Myślę że ,,Temida'' nie będzie ,,ślepa'' i skarze winnego (winnych) tej zbrodni
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

To przypadkiem nie chodziło o Spike'a, który swego czasu miał sklepik na Jaracza ??
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Anonimowy
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2005, 21:54

do Ex Hoppler

Post autor: Anonimowy »

Zgadza się. Przeczytaj pierwszy post. Jest tam imię, nazwisko i pseudonim. To ten sam chłopak
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

hmmm........................
Po Ostrołęce chodzi kilku morderców, jeden co odsiedział 25 lat, dwóch co się tak zamaskowali, ze wymiar sprawiedliwości nie moze udowodnic im winy (ale spec grupa ArchiwumX coś tam ma), oraz ten narkoman :oops: Oczywiscie są jeszcze drobni rzemieszki co potrafią nieźle narozrabiać.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
ODPOWIEDZ