Gdzie kupić komputer?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
paweł
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2007, 12:35

Post autor: paweł »

grey3 pisze:Ja akurat mam raczej kiepskie doswiadczenia z enterem, obsluga niby mila ale ma mnie za durnia i proboje wkrecac nieco dziwne rzeczy, gwarancja - w zyciu tyle nie czekalem i takich bajek sie nie nasluchalem... ale ceny dobre.
Tak bylo 2-3 lata temu, ale z tego co wiem to ludzie sie tam nie zmienili.

Co do os-intu, obsluga jak dla mnie ok, co prawda kompa nie kupywalem tam ale pare drobniejszych akcesoriow i nie bylo problemu z gwarancja, a ceny, hm, nie wiem jak jest teraz, kiedys to byla taka srednia ostrolecka.

Gdzie najlepiej kupic? Ja uwazam ze najlepiej kupic sobie samemu czesci, zlozyc i miec dokladnie to co sie chce, no ale trzeba male co nieco wiedziec, jesli wiesz to polecam wlasnie tak :)

co do gwarancji to wszedzie bywa roznie, ale razczej ja miales, kiedys robilem w podobnym biznesie i roznie to bywa ze stron hurtowni nie zawsze jest winien sklep. no ale twoja sprawa, kazdy moze wybrac. najlepiej zeby sie nic nie psulo bo nikt nie lubi czekac ale chyba niema takich zeczy haha.

[ Dodano: 11:21, 28.02.2007 ]
enter
Ritter
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 28 wrz 2006, 22:28
Lokalizacja: Kadzidło

Post autor: Ritter »

ja w OS-intcie kupiłem cztery kompy stacjonarne i laptopa w przeciagu kilku lat i nan jak najlepsze zdanie wszystko chhodzi tak jak powinno, obsługa miła Wszystko ok.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Post autor: mIcHaLos »

Na Os-int nie mogę powiedzieć złego słowa - ostatnio kupywałem tam sprzęt i chodzi jak zegarek. Mmm... co do Warnetu nie mam dobrej opinii - nie polecam.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Post autor: Bart3kk »

Polecam SKlep ITN na osiedlu Stacja przy ul.Kaczyńskiej , kiedyś mieścił się na Bernardyńskiej. Powiem tyle,że nic mi sie nigdy nie zepsuło i nigdy nie miałem problemów ze sprzętem. Poza tym, gość ktory prowadzi sklep jest spoko i zawsze doradzi i raczej nie naciągnie. Zostawiłem u niego już gdzieś ok. 8000 zł od 2001 roku i nie żałuję.
Jack Val
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2007, 11:49
Lokalizacja: dwqer

Post autor: Jack Val »

Witka, aż się zarejestrowałem, żeby napisać tu coś bo mam parę uwag, wiele osób widzę pisze o ENTERZE, mam tylko nadzieje, że to nie pracownicy firmy tylko prawdziwi klienci :) osobiście na ENTERZE się przejechałem, jakieś 3 lata temu kupiłem kompa, po roku miałem problem z nim (oczywiście wszędzie to mogło się zdarzyć nie mogę z tego powodu mieć pretensji), starano się mi pomóc, ale tylko nabiegałem się ze 5 razy i ciągle był ten sam problem, dopiero po skorzystaniu z innego ostrołęckiego serwisu ustalono przyczyne problemu i udałem się do ENTERA wskazalem palcem i wymieniono komponent (płyta główna) i bylo juz ok. Teraz z faktu ze mieszkam w Wa-wie sprzęt kupuje na miejscu w Actionie, ale okazuje się, że w O-ce kupiłbym ten sam sprzęt o ponad 50zl taniej (trudno, ale chce mieć na miejscu serwis)

Zakup przez internet nie polecam, czas wyczekiwania od 3-7 dni, sprawy gwarancyjne wymagają osobistego dostarczenia sprzętu i załatwienia sprawy od ręki, inaczej reklamacje trwają miesiące.

Polecam wszystkim zakup sprzętu w rejonie zamieszkania, ceny są juz tak konkurencyjne, że wszędzie na jedno wyjdzie, sugerować się znajomymi i ich opiniami... moi znajomi korzystają z usług NET-PLANET i SETUP Computers, tylko ja wybiłem się z tym ENTEREM, akurat to był nie fart w moim przypadku, ale znajomi całymi rodzinami korzystają z usług wymienionych wyżej firm, jest OK.

Pozdrawiam, Jack
dasdas
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Nie chcę zakładać nowego tematu, a szukam w Ostrołęce dobrego sklepu z grami na kompa. Zwykle kupuję gry przez neta, niestety poczta polska nawaliła i przed zbliżającym się wydłużonym weekendem nie poszarpię w Wiedźmina. Tak więc sklepik w naszym pięknym mieście może być dla mnie jedyną alternatywą. Czekam na koordynaty.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

[quote="mały krzyś"]a co myślicie o firmie LAST MINUT SERVIS?

mają punkt w BILLI i w Handlowcu? Miał ktoś z nimi jakiś kontakt?[/qu
ote]



Ja kupowałem i polecam :) ceny najlepsze :0 złóż zestaw z cenami od innych sklepów i pójdź do nich i sie przekonasz ze dostaniesz taniej :) nie wciskaja szajsu jak inni :)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Last Minute Servive polecam...naprawde...wszyscy tam biora...kolesie sa dobrze zorganizowani...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
adek
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 lip 2007, 16:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: adek »

Z Ostrołęckich sklepów polecam OS-INT. Mają miłą obsługą, duży i tani asortyment no i co ważne nie ma potem u nich problemów w razie jakiejś awarii. Kupuje tam prawie wszystko do komputera i jak na razie się nie zawiodłem. Jeżeli jednak trochę się znasz na budowie komputera to polecam złożyć samemu z kupionych oddzielnie części - napewno wyjdzie Ci taniej. A tak wogule kupując w jakimkolwiek sklepie trzeba się trochę znać bo inaczej wszędzie mogą Ci kita wcisnąć...:/
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

adek pisze:polecam OS-INT.
o Boże...
adek pisze:Mają miłą obsługą
a mnie aż wyprosili kiedyś...
adek pisze:duży i tani asortyment
to akurat prawda
adek pisze:nie ma potem u nich problemów w razie jakiejś awarii
albo jesteś właścicielem sklepu, albo nigdy ci się nic nie zepsuło
adek
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 lip 2007, 16:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: adek »

Qrzysio pisze:
adek pisze:Mają miłą obsługą
a mnie aż wyprosili kiedyś...
No to musiałeś albo bardzo źle trafić albo sam byłeś niezbyt miły...:/
Qrzysio pisze:
adek pisze:nie ma potem u nich problemów w razie jakiejś awarii
albo jesteś właścicielem sklepu, albo nigdy ci się nic nie zepsuło
Fakt, że mało rzeczy z OS-Intu mi się psuło ale to, że najdłużej trzymali mi sprzęt 2 dni o czymś świadczy... miałem doświadczenia z innego sklepu, w którym trzymali komputer ponad miesiąc...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

adek no to jesteś szczęściarz. Moi znajomi tyle szczęścia nie mieli. Ja zresztą także.
pelero
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:40

Post autor: pelero »

enter
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

"TWÓJ PECET" przy ul.Piłsudskiego... polecam
r0dzyn3k
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:07

Post autor: r0dzyn3k »

Ciekawe dlaczego Cię wyprosili ;o

OST-int jak najbardziej polecam...
Jak masz trochę pojęcia to sam sobie możesz złożyć.. W 1 sklepie jak wypisałem specyfikacje za ile by mi mogli to sprowadzic i poskladac to im wyszlo 2100, a części same 1500..

Tak więc - SKŁADAJ SAM :D
be.with.me
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

LAST MINUTE ;] Szybko , tanio i bez problemów ; )
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Re: Gdzie kupić komputer?

Post autor: ^_^ »

...
Ostatnio zmieniony 21 gru 2012, 19:15 przez ^_^, łącznie zmieniany 1 raz.
pawik87
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 02 lis 2006, 10:54

Re: Gdzie kupić komputer?

Post autor: pawik87 »

Ja polecam OST INT. Super obsługa. Zawsze u nich kupuje i jeszcze nigdy nie mialem problemu. Duzy wybór dobre ceny. Zawsze doradzą. :lol:
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Re: Gdzie kupić komputer?

Post autor: wilq »

Witam serdecznie..
Chciałbym wtrącić swoje słówko do tematu. Co do sklepu Enter, miła obsługa, fachowość, odpowiedzialność.. co do sklepu SETUP! nigdy nikomu tam nie polecam iść kiedyś miałem tam kupiony komputer, miałem dość spore problemy aby mi przyjęli sprzęt do serwisu aż około 2m-cy czekałem tam taka pani o dość sporawych gabarytach i czarnych włoskach robiła wielkie ale.. no nic co do Last Minute powiem tak drętwo jest.. i co za dużo to nie zdrowo z jednego punktu na inne się przenoszą. innych sklepów nie znam i nie miałem styczności.
Pozdrawiam Łukasz W. aka wilq ;]
mkeruj
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 07 maja 2007, 20:38

Re: Gdzie kupić komputer?

Post autor: mkeruj »

Ja składałem kompa rok temu i przygód miałem co nie miara. Poznałem trochę rynek ostrołęcki i pozwalam sobie skrytykowac co niektórych, a mniejszość pochwalić:


Hurtownia na Findera - właściciel kawał buca, raczej mało skory do negocjacji, niegrzeczny, oszust i burak po prostu. Kupiłem u niego tylko przelotkę DVI-D`sub. A poza tym co to za hurtownia jak nic nie ma od ręki.

Last Minute Service - Billa - chłopaki w porządku, ale wykorzystują położenie i serwują ceny raczej mało konkurencyjne. Nic do nich nie mam, z racji tego, że mieszkam blisko - wpadam zarobić kabelek, ale nic droższego u nich nie kupuję, bo raczej nie lubię płacić fortuny za nic.

Os-Int - Gomulickiego? - nigdy nie było tego co chciałem, mała chęć sprowadzenia, wejdź - wyjdź.

Best Office - Kopernika - nie znają się totalnie. Przynajmniej większość. Chciałem złożyć maszynę marzeń, a zaproponowali mi to co na półce.

Warnet - Kilińskiego - Profesja na każdym polu. Dałem im nawet ruter do naprawienia - okazało się, że wada fabryczna, ale za dwudniową walkę ze sprzętem nie wzięli ani grosza. Ostatecznie wydałem u nich 1500 peelena na grafę i ram przy modyfikacji kompa. Za rok składam u nich następną maszynę.

Key - Kupiec - świetni fachowcy. Z tego co wiem, zaczynali u Cornella (początek lat 90.), potem odłączyli się i bardzo dobrze zrobili. Ceny bardzo negocjowalne, choć wyższe niż w warnecie.

Setup - Bogusławskiego - obsługa wstępna w porządku, ale serwisowałem kiedyś u nich grafę - wrogowi nie polecam nawet.

Cornell - Kilińskiego - szkoda gadać. Jadą tylko na renomie zdobytej 15 lat temu.

Sklep naprzeciwko Cornella - nie ma w ogóle o czym mówić. Brak elementarnej wiedzy. Nie odróżniają DDR od DDR2, nie wiedzą co to CrossFire.

Enter - w porządku, chociaż chcieli zarobić na mnie na cały miesiąc działalności firmy.

AVI - Handlowiec - ci to dopiero kolesie. Przy próbie negocjacji ceny nie mogli mi uwierzyć, że np. w Key`u czy w Warnecie coś jest tańsze "To niech se idzie i kupi". No to "se poszłem i kupiłem"...


Szczerze przepraszam, jeśli kogoś pominąłem.

Wiem, że jeszcze w handlowcu od strony Gorbatowa byłem w jakimś sklepie, był pracownik, szef miał oddzwonić ale widocznie mu się nie chciało....

Pozdrawiam
klientów i właścicieli sklepów
miłych i buców

mkeruj


PS
Ostatecznie kompa kupiłem wysyłkowo w firmie

"Ambros" Paweł Ambroziak
Gdańsk Al. Jana Pawła II
Osoba do kontaktu: Pan Michał Barański

Jeszcze nigdy tak się nie naciąłem jak z tym zakupem.
Trzy miesiące czekałem na naprawę grafy w ramach gwarancji.
W końcu odzyskałem połowę pieniędzy i kupiłem lepszą.

Już w Warnecie.......

mkeruj
SuperBeam
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2008, 16:15

Re: Gdzie kupić komputer?

Post autor: SuperBeam »

Solidna firma -"ITS " Gomulickiego 35 :jupi: Polecam!
Schodkami w dół -->pod Biurem Projektowym.
ODPOWIEDZ