Gdzie kupić komputer?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
MRKO
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2007, 9:38

Gdzie kupić komputer?

Post autor: MRKO »

Gdzie w Ostrołęce kupić komputer.(składak. stacjonarny)

SKLEP

1. Solidność
2. Fachowość
3. Serwis
4. Ceny .rozsądne

Wasze doświadczenia pozytywne i negatywne.
Kogo polecacie lub odradzacie i dlaczego.

Z góry dzięki .
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Ja zawsze kupowałem w Setupie - miła obsługa i niezłe ceny wg mnie...ale to było jakiś czas temu, a jak z tym teraz ? nie wiem...
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Tylko i wylacznie sklep komputerowy ENTER znajdujacy sie obok sklepu wrangler na deptaku. A co do sklepow, ktore nalezy omijac to KEY w kupcu - ceny duze a co do gwarancji szkoda gadac - najgorszy sklep w Ostrolece.
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

jeżeli chodzi o cenę to polecam AKTIM na centrum
mają bardzi tanio, ale oczywiście ceny zawsze można porównać
obsługa u nich niestety nie najlepsza
ale cena zdecydowanie tak
paziu8
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 23 kwie 2006, 19:32

Post autor: paziu8 »

W Ostrołęce się nie opłaca składać kompa lepiej znajdź jakiś sklep na necie albo ja osobiście polecam bpsystem w .... Olsztynie naprawde warto tam kupować kompy :D
Tanio, szybko, fachowo tyle, że nie na miejscu :(
Podam ich strone .bpsystem.pl
Na marginesie dodam iż minusem sklepów w O-ce są cenniki które albo ciężko dostac albo wcale ich nie ma i sprzedawcy ceny podają takie jakie wymyśla w danej chwili banda głąbów i oszołomów
Jak chcesz miec tanio to sprawdz w Oce hurtownie na centrum przy Findera tam mają te kompy troche tańsze idzie się z nimi dogadać
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Na pewno warto: ENTER ul. Gomulickiego, róg Głowackiego (deptak)
ITN, ul. Kaczyńska 22 (przy kościele na os. Stacja, super serwis).

Lepiej do nich nie zachodzić:
OS-INT, ul. Gomulickiego. Hurtownia AKTIM na Centrum, to to samo co OS-INT, ten sam właściciel, ci sami pracownicy.
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

dlaczego lepiej nie zachodzić??
blade lico
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 20 mar 2006, 8:31

Post autor: blade lico »

Jak najbardziej polecam ENTER, bardzo miło, sprawnie i niedrogo. Kompa kupowałem u nich ze 4 lata temu jak jeszcze byli na Gołębiej, ale nawet teraz po takim czasie jak coś mam nie tak to idę do nich, doradzą, pomogą, często za darmo dla swoich klientów. Nie polecam natomiast OS-INTu, niezbyt mili i szybko zapominają o swoich klientach, co ja się nachodziłem z drukarką do nich, która się psuła i mimo, że była na gwarancji to ciągle jakieś problemy wymyślali.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Na temat osintu rowniez nie mam dobrego zdania... Skladajac u nich zestaw nie znajac sie na sprzecie wcisna jakis syf chociaz ceny maja calkiem niezle ale serwis kiepski. Warto tam kupic jaka pojedyncza czesc jezeli jest w promocji ale komputera tam bym nie zlozyl. Co do wspomnianego przez Qrzysia ITNu to rowniez mam o tym sklepie dobre zdanie. Kupilem tam pierwszy komputer i z tego co pamietam to wlasciciel byl bardzo mily i komputer kupiony tam ok 7 lat temu nadal dziala bez zarzutu i bez awarii :) Tak jak wspominalem wczesniej najlepiej wybrac ENTER. Prawie w centrum miasta no i bardzo mila obsluga i super serwis :)
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

a co myślicie o firmie LAST MINUT SERVIS?

mają punkt w BILLI i w Handlowcu? Miał ktoś z nimi jakiś kontakt?
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Wiem ze moj kolega kupil tam komputer i chyba sprawuje sie dobrze. Ja zakupilem tam raz nagrywarke DVD, ktora sie popsula po krotkim czasie... niby wymienili na nowa, ktora tez sie popsula :/
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Polecam allegro i komputronik.pl
Warto zajrzeć też na ceneo.pl aby znaleźć najtaniej.
Za naprawde dobrą cenę można złożyć tam super sprzęt za który w ostrołęce zapłacisz o 20-30% więcej. Kto mądry ten wie gdzie kupować ;)
Lepiej być nie może...
ZiBi
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 sty 2007, 13:18

Post autor: ZiBi »

No to i ja się przyłącze do poparcia "Entera". Kupiłem tam nowe bebechy do starego kompa 4 miesiące temu. Nie wciskają co mają byle się pozbyć. Zajdziesz z listą co chcesz jak sie znasz sam i jak nie mają od ręki to odczekasz dwa dni i dostajesz co chciałeś. Jak się nie znasz to tylko powiedz ile chcesz wydać na kompa a złożą (zaproponują) ci taki zestaw że będziesz miał max wydajność do ceny.
Nie wiem jak z serwisem bo nie mam problemów by tam iść. Komp poprostu działa. Dwu znajomych też tam kupowało i z tego co wiem też nie mieli okazji iść tam z usterką więc opini o serwisie nie mam, ale i to dobry znak że się nie psują. Może są optymalnie złożone jako składaki.

Co do Os-int nie miałem z nimi osobistego kontaktu, ale też jakoś słyszałem same nie pochlebne opinie.

[ Dodano: 23:37, 20.02.2007 ]
retsam pisze:Polecam allegro i komputronik.pl
Za allegro dziękuje. Cztery zakupy i cztery wtopy. Więcej kasy nie zmarnuje i nic tam nie kupie. Wole przy okazji pojechać na giełdę komputerową jak koniecznie chce taniej, ale z zasady wolę wydać 100 zł więcej na zestawie niż by kosztował na sklepie internetowym i mieć w razie prolemów sewisowanie pod ręka a nie wysyłać i czekać miesiąc czasu aż odeślą łaskawie. A w między czasie komp straci na wartości i w domu ponura nuda zapanuje.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

mały krzyś pisze:dlaczego lepiej nie zachodzić??
Żeby nie tracić zdrowia, nerwów, czasu i pieniędzy.
DonPomidor
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2006, 7:09

Post autor: DonPomidor »

ja i brat kupywalismy kompa w Last minute service
ale jakis rok temu i powiem,ze byla mila obsluga,
latwo sie dogdalismy , sprzedawal taki wysoki koles tzn u niego bralismy -dogadalismy sie bez problemu i tam doradzil co on by wzial itp..
no mowie bylo ok.. ale ostatnio cos go nie widze ,
tez bylem z nagrywarka bo cos tam sie stalo i myslalem ze z nim to zalatwie, ale tam sie ludzie pozmieniali na niemilych i szkoda ... :cry:
... :D
MRKO
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2007, 9:38

Post autor: MRKO »

Dzięki za dotychczasowe info.

Zachęcam do wypowiedzi na ten temat więcej osób.
Nie chciałbym się naciąć i potem mieć problem.

Chce kupić na miejscu , no sprawa gwarancji 3 lata na zestaw .(3 lata spokoju)
Alegro , Komputronik itp.. raczej nie dostane gwarancji na 3 lata ?
Alegro Odpada.
Komputronik ten czas droga, dom - serwis, serwis - dom.
Dlatego szukam solidnego sklepu na miejscu .
darek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2007, 12:16

Post autor: darek »

mały krzyś pisze:a co myślicie o firmie LAST MINUT SERVIS?

mają punkt w BILLI i w Handlowcu? Miał ktoś z nimi jakiś kontakt?
raczej pozostalbym przy enterze . w last minute nie zloza ci tego co ty chcesz

[ Dodano: 14:35, 21.02.2007 ]
proponuje raczej enter, w zyciu zakupow przez internet. lepiej troche drozej a na miejscu.
paweł
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2007, 12:35

Post autor: paweł »

witam. wszyscy polecaja "enter" bede tez za! bylem w roznych sklepach ale u nich jest spoko. jak to mowia nie masz komputera idz do entera. haha. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Co do Last Minute Serwis to mam kilka pytań. Czy ktoś wie dlaczego jeszcze niedawno mieli chyba 2-3 siedziby w Ostrołęce oraz filie w okolicznych miastach, a teraz moi znajomi, którzy kupowali u nich komputery szukają ich lokalu. Przez jakiś czas myślałem, że w ogóle zwinęli interes. Tak częstej zmiany lokalu chyba żaden sklep jeszcze nie miał.
Awatar użytkownika
list40i4
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 01 gru 2006, 23:00
Lokalizacja: O-ka

Post autor: list40i4 »

Jak ja kupowałem kompa w 2003 r., to Last Minut Serwis mieścił się w lokalu przy ul. Prądzyńskiego na I piętrze i była to filia firmy, która swoją siedzibę miała w Legionowie, taką mam pieczątkę na gwarancji. Z tego co mi wiadomo nie miała ona żednych powiązań z firmą o tej samej nazwie mieszczącej się w dawnym Minimalu.
DonPomidor
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2006, 7:09

Post autor: DonPomidor »

moze jakas restruktoryzacja czy cosik ..
bo nie ma "starych" pracownikow, i byc moze po ich odejsciu firma stracila renome, moze to oni podtrzymywali obroty nie wiem.. ale wiem jedno ze wtedy bylo lepiej. Osobiscie pamietam tego wysokiego, ciemne wlosy i z nim szlo sie dogadac i kupilem to co chcialem:D, podobnego wzrostem kolesia w okularkach, drugiego w okularkach i tam chyba jeszcze dwoch bylo czy trzech..

w ostrolece punkty mieli na kopernika nad audiomixem,handlowiec i obecna billa.
mieli w lomzy gdzies przy stokrotce chyba itd na dokumentach jest jeszcze mowa o sklepach w legionowie -glowna siedziba, nowy dwor, jablonne chyba czy jakos tak...
... :D
Lukasz
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 07 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Lukasz »

A ja polecam Warnet nigdy niemiałem problemów u nich i sklep na ulicy kaczyńskiej czyli stacje INT. Nie ma problemu unich z niczym.

[ Dodano: 12:19, 22.02.2007 ]
Ja osobiście polecam Warnet i ITN na ulicy kaczyńskiej (stacja). Brałem unich dwa kompy i jak narazie nie moge narzekać , miła i sprawna obsługa. Z Serwisem niema problemu.
Awatar użytkownika
pandi
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 27 maja 2005, 22:46

Post autor: pandi »

Last Minute Service - sprowadzą wszystko i po odpowiedniej cenie, trzeba tylko ponegocjować. Czasem poczekać, ale raczej załatwią. Swoją drogą to polecam składać kompy w sklepach netowych: esc, arest, proline itd.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Kiedys ale to bylo dosyc dawno, bralem sprzet z Warnetu. Mam mile wspomienia, w przypadku problemu z intalacja karty TV serwis u mnie w domu, natomiast co do OS-INT to mozna by napisac dobry kabaret, nie raz plakalem ze smiechu z opowiesci znajomych, ktorzy tam zakupywali sprzet :))
grey3
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 17:43
Lokalizacja: O-ka / W-wa

Post autor: grey3 »

Ja akurat mam raczej kiepskie doswiadczenia z enterem, obsluga niby mila ale ma mnie za durnia i proboje wkrecac nieco dziwne rzeczy, gwarancja - w zyciu tyle nie czekalem i takich bajek sie nie nasluchalem... ale ceny dobre.
Tak bylo 2-3 lata temu, ale z tego co wiem to ludzie sie tam nie zmienili.

Co do os-intu, obsluga jak dla mnie ok, co prawda kompa nie kupywalem tam ale pare drobniejszych akcesoriow i nie bylo problemu z gwarancja, a ceny, hm, nie wiem jak jest teraz, kiedys to byla taka srednia ostrolecka.

Gdzie najlepiej kupic? Ja uwazam ze najlepiej kupic sobie samemu czesci, zlozyc i miec dokladnie to co sie chce, no ale trzeba male co nieco wiedziec, jesli wiesz to polecam wlasnie tak :)
ODPOWIEDZ