Komentarze na MO

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
trafka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2007, 15:13

Komentarze na MO

Post autor: trafka »

Qrzysiu to juchhhhhuuuuuuuchuuuuuuuu---c-h-u-j!!!
Usuwa komentarze zamieszczane pod artykułami.
Zwłaszcza jeśli chodzi o marihuane. Społeczny chłopczyk z niego taki coś pod Policjanta.
A jak powszechnie wiadomo Policja to...
A Qrzysiu to się ich boi i współpracuje z nimi, bo go postraszyli że się nim zajmą - mandaty itp... więc się chłopiec wystraszył i usuwa takiej treści komentarze.
MARIHUANA LEGALIZEEE
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

czy ty jesteś normalny ? nie sądze.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

co do komentarzy to uwazam ze powinno sie je pisac po zalogowaniu poniewaz niektorzy robia sobie jaja i podszywaja sie pod innych uzytkownikow, a pozatym zmiejszyloby to moze fale "mendy internetowej" i "super mendy" czy jak to lecialo ktorzy nic tylko krytykuja i wyzywaja
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

trafka pisze:Qrzysiu to juchhhhhuuuuuuuchuuuuuuuu---c-h-u-j!!!
nie no troszke przesada...mnie denerwuje to co admin robi ale nieaz do takiego stopnia zeby go wyzywac...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

Powiem krótko, wydaje mi się że z komentarzami do newsów, podobnie jak i z postami na forum dzieje się coś dziwnego, czasami znikają, przy którejś kolejnej próbie 'obejrzenia strony' znów się pojawiają, czasami znikają zupełnie. Już pare razy tego doświadczyłem. Ale raczej nie wydaje mi się żeby adminowi się nudziło, i bynajmniej jest to jego dzieło/wina.

Są oczywiście posty, które należy usuwać na bierząco. Czytając komentarze ja usuwałbym jeszcze więcej niż admin usuwa teraz.. dziecinne zachowanie i komentarze naprawde psują wizerunek.. nie tylko Informatora.

@MarcinQ, popieram. Możliwość dodawania komentarzy do newsów powinna wymagać konta na MO. coś ala konto na forum, a może połączyć jedno z drugim. Do tego rejestracja konta powinna wymagać autoryzacji głównego admina.
przykład: internauta/forumowicz o nicku "trafka", cyt. "Qrzysiu to juchhhhhuuuuuuuchuuuuuuuu---c-h-u-j!!!
Usuwa komentarze zamieszczane pod artykułami.
Zwłaszcza jeśli chodzi o marihuane. Społeczny chłopczyk z niego taki coś pod Policjanta.
A jak powszechnie wiadomo Policja to...
A Qrzysiu to się ich boi i współpracuje z nimi, bo go postraszyli że się nim zajmą - mandaty itp... więc się chłopiec wystraszył i usuwa takiej treści komentarze."


Użytkownik Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2


fast nick? - nie wygląda przecież na to że owy internauta jest gościem MO od 2-3 dni.

nie trudno złapać internautów po ip (nie w 100%; ale jest duża możliwość) Istnieją przecież bany na ip. Głupie i szczeniackie zachowanie powinno być karane. powinno się zabierać im możliwość komentowania newsów i udzielania się na forum. Jest to przecież INFORMATOR MIEJSKI MIASTA OSTROŁĘKA. Wiec niech portal wygląda na poziomie. Według mnie do poprawy na 1 miejscu są komentarze w newsach. Albo zmienić zasady komentowania, albo usunąć komentarze zupełnie.

pozdrawiam.
;)
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Też jestem za tym, żeby były dostępne TYLKO dla forumowiczów (i najlepiej z jakimś starzem, albo po napisaniu tych kilku postów, żeby nie było zakładanie 50 kont, żeby napisać jakieś głupoty)
Lukasz
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 07 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Lukasz »

Bedzie dobrze jak zostanie tak jak jest tylko żeby wiecej razy osoba odpowiedzialna za porzodek na stronie wchodziła i sie zajmowała postami niestosowne likwidowała i może coś sie by zmieniło. Ale żeby kultura rozmowy sie zmieniła to i też ludzie muszo sie zmienić i nieraz na darmo nie żucać oszczerstw na niektóre osoby albo rzeczy.
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Lukasz napiszał
"... to i też ludzie muszo sie zmienić i nieraz na darmo nie żucać oszczerstw na niektóre osoby albo rzeczy."

wcale nie MUSZO
i wcale nie ŻUCAM oszczerst na darmo
przeważnie robie to nie na darmo

rzucam oszczerstwa na ludzi, rzeczy ... lub czasopisma.
Awatar użytkownika
pawelek7
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 26 maja 2006, 17:48
Lokalizacja: z Białych Bloków

Post autor: pawelek7 »

trafak raz napisa kome i sie strasznie wymadrza nie troche pobędzie na tej stronie i wtedy się wypowiada
'p'
trafka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2007, 15:13

Post autor: trafka »

pawelek7 pisze:trafak raz napisa kome i sie strasznie wymadrza nie troche pobędzie na tej stronie i wtedy się wypowiada
Tak się składa małolacie że jestem już jakiś czas na tym forum.
To jest tylko moje 2 konto.
No ale po co sobie robić problemy, na swoim zasłużonym koncie?

A To znacie:
Redakcja MOJEJ OSTROŁĘKI nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.


Więc po co Qrzysiu ingeruje w czyjeś opinie. Czaje temat jeśli co 2 słowo to KU, CHU etc. Ale to że usuwa komentarze nie zawierającej takiej treści to nie jest fair.
MARIHUANA LEGALIZEEE
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

trafka poczytaj kodeks karny, a dopiero potem zabieraj głos w takich sprawach.
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

Wróciłem z Madagaskaru i widzę drodzy internauci że Qrzysiowi nie jest lekko. Niewiele dzieje sie na forum Mojej Ostrołęki poza niewybrednymi atakami na webmastera . Wylegując się w słońcu i korzystając w pełni z uroków tropopikalnej wyspy nie miałem świadomości tego co dzieje się w naszej niewielkiej społeczności . Jest mi przykro że wielu z was gryzie Qrzysia w łydkę i zmusza by wróciły stare zwyczaje .
Niestety tak jak nie da się spowodować , by woda w Narwi popłynęła w drugą stronę tak nie ma powrotu do czasów gdy wielu z was mogło pisać i gadać co chciało. Nie obwiniajcie Qrzysia za to co się stało, bo pełną odpowiedzialność ponoszę Ja wredny Miś 2. Zostawcie chłopaka w spokoju , i jeśli przeszkadza wam brak pełnej wolności słowa to zawsze możecie zmienić miejsce gdzie wygłaszacie swoje trzy po trzy...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Misiu nieźle ci te słońce przygrzało...
Awatar użytkownika
Miś 2
starszy szeregowy
Posty: 97
Rejestracja: 15 lis 2006, 12:47

Post autor: Miś 2 »

A wszystko przez to ,że nie zbrałem ze sobą rytualnego nakrycia głowy :D
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Tak się składa małolacie że jestem już jakiś czas na tym forum.
To jest tylko moje 2 konto.
No ale po co sobie robić problemy, na swoim zasłużonym koncie?
Buhahah a czego się boisz ?? Że ktoś coś o tobie pomyśli ?? Jedziesz po adminie, który może sprawdzić twoje IP i zobaczyć kto z tego IP pisze i i tak będzie wiedział kim jesteś... Ja też miałem z Qrzyśkiem kłopoty bo usunął niepotrzebnie jeden mój post ale myślę że wyjaśniliśmy to sobie kulturalnie jak ludzie na poziomie...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Ehhh qrzysio robi z tego forum własną piaskownice...za pomoca selekcji wybiera dzieci lepsze i gorsze...Te które moga sie bawic wszystkim zabawkami i te które moga tylko popatrzec... 8)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

No... w końcu Qrzysiek jest adminem i ma do tego prawo :? HEHE mam pomysł... niech ktoś zrobi konkurencyjne forum ;D
ODPOWIEDZ