Ostrołęckie taksówki

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Ostrołęckie taksówki

Post autor: kris4724 »

Witam
Miałem dziś przyjemność korzystać z jednej z korporacji taksówkarskich w Ostrołęce (nie napiszę jaka - żeby nie być posądzonym o zarzut że to konkurencja pisze) ale poziom czystości w aucie był bardzo niski - było po prostu zwyczajnie brudno. Bałem się czy wyjdę z auta czysty. Auto też grubo powyżej 10 lat. Korzystając z taksówek w większych miastach nigdy nie zdarzyło mi się żeby był taki syf w aucie. W związku z tym chciałbym podpytać szanownych internautów o to która z korporacji ma najmłodszy tabor i w której z firm taksówkarskich w Ostrołęce jest osoba lub procedury które zapewniały by i zobowiązywały kierowców do dbania o auto, zarówno pod względem technicznym i estetycznym (podczas jazdy w aucie słyszalne były stuki-puki). PROSZĘ wszystkich właścicieli i menadżerów w korporacjach - ZADBAJCIE O AUTA!!!
kanalia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Re: Samochody TAXI

Post autor: kanalia »

kris4724 pisze:W związku z tym chciałbym podpytać szanownych internautów o to która z korporacji ma najmłodszy tabor i w której z firm taksówkarskich w Ostrołęce jest osoba lub procedury które zapewniały by i zobowiązywały kierowców do dbania o auto, zarówno pod względem technicznym i estetycznym
W Ostrołęce nie ma takiej korporacji.
Każda korporacja ma klientów-brudasów. Jedna przejażdżka takiego delikwenta i cały samochód nadaje się do gruntownego czyszczenia.
kris4724 pisze:Bałem się czy wyjdę z auta czysty.
:lol: :devil:
Nie napisałeś, a mnie to bardzo ciekawi, więc jak wyszedłeś czysty?
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Samochody TAXI

Post autor: kris4724 »

Nie chodzi mi o to żeby się konfrontować z kimkolwiek. Taksówka była bardzo brudna w środku, samochód stary, z zewnątrz poobijany. Jestem klientem i płacę za usługę, która w innych miastach wykonywana jest autem w miarę nowym ale przede wszystkim czystym. Jeżeli trzeba czyścić auto po brudnym kliencie to trzeba to zrobić i tyle. Jak nie będziemy wymagali dobrej jakości usług w tym mieście to ich po prostu nie będzie. Jednym słowem podejrzewam, że wszystkie korporacje są na takim samym lub podobnym niskim poziomie, bo żadna nawet nie chce się zareklamować, że ma w miarę nowe auta.
Jak będziesz jako taksówkarz dawał niską jakość swojej usługi to taką samą jakość otrzymasz od murarza, fryzjera, lekarza czy adwokata w tym mieście. Reasumując twoją wypowiedz jeżeli moi klienci to brudasy to ja też jestem brudasem i dobrze mi z tym.

Nie ubrudziłem się bo starałem się niczego nie dotykać i nie wiercić
kanalia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Re: Samochody TAXI

Post autor: kanalia »

kris4724 pisze:że ma w miarę nowe auta.
Nie wiek auta stanowi o jakości.
Komfort jazdy w takim np. W124 jest o wiele większy niż w jakimś nowym żelaźniaku typu kia, hyundai czy fiat.
kris4724 pisze:Reasumując twoją wypowiedz jeżeli moi klienci to brudasy to ja też jestem brudasem i dobrze mi z tym.
Można inaczej reasumować: najwięcej krzyczą ci, którzy sami mają dużo za uszami, lub od innych wymagają więcej niż od siebie.
kris4724 pisze:Jednym słowem podejrzewam, że wszystkie korporacje są na takim samym lub podobnym niskim poziomie
Słusznie podejrzewasz, dlatego proponuję w końcu zrobić prawo jazdy, kupić samochód i nie pić jeżeli w towarzystwie nie ma osoby, która potem wszystkich rozwiezie. :devil:
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Ostrołęckie taksówki

Post autor: kris4724 »

czyli konkluzja jest taka (na podstawie przemyśleń zaprezentowanych przez kanalie):
kurp jest brudny, chciwy i głupio mądry: samochodu nie umyje i pod pachami się nie umyje, drugiemu zarobić nie da (bo lepiej nie pić i zrobić prawo jazdy za zaoszczędzone pieniądze), a głupio mądry bo nie dąży do rozwiązania problemu tylko kręci swój chocholi taniec w miejscu (patrz posty kanalii, które nie wniosły niczego konstruktywnego do dyskusji)
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Ostrołęckie taksówki

Post autor: ewelina19898 »

Ja ostatnio jechałam Kurp Taxi i było bardzo miło. Czyściutkie, nowe auto. Miły, młody kierowca. Nie policzył Bóg wie ile.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ostrołęckie taksówki

Post autor: sKaLpeL »

Z mojego miejsca zamieszkania praktycznie do każdego punktu w Ostrołęce dojeżdżam od 6 do maks 12 złotych!
Taksówkarze raczej kokosów nie zarabiają, dlatego nie ma się co dziwić że nie wożą nas np. mercedesem klasy S z 2014 roku.
kanalia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Re: Ostrołęckie taksówki

Post autor: kanalia »

kris4724 pisze:czyli konkluzja jest taka (na podstawie przemyśleń zaprezentowanych przez kanalie):
kurp jest brudny, chciwy i głupio mądry: samochodu nie umyje i pod pachami się nie umyje, drugiemu zarobić nie da (bo lepiej nie pić i zrobić prawo jazdy za zaoszczędzone pieniądze), a głupio mądry bo nie dąży do rozwiązania problemu tylko kręci swój chocholi taniec w miejscu (patrz posty kanalii, które nie wniosły niczego konstruktywnego do dyskusji)
Brawo kurpiu :lol: .
Lepiej tego ująć nie można :lol: .
Zapomniałeś dodać, że kurp robi jeszcze z siebie niezdarną pi*dę i żali się w necie na czystość taksówek, zamiast załatwić to w biurze danej korporacji i jeszcze usiłuje to nazwać "dążeniem do rozwiązania problemu" :lol: .
Przez wpisy w necie (szczególnie te anonimowe) jeszcze nikt nigdy żadnego problemu nie rozwiązał.
Może powinieneś otworzyć własną korporację taksówkową, nazwać ją np. "czysta i nowa taksówka", dać hasło reklamowe "u nas się nie ubrudzisz" oraz "jeździmy tylko autami tegorocznymi" i masz całą Ostrołękę u swych stóp, pozamiatasz wszystkie inne korporacje.
kris4724 pisze:dąży do rozwiązania problemu
Jak już rozwiążesz ten problem i w Ostrołęce będą tylko nowe, czyste i pachnące taksówki, to daj znać.
Choć obawiam się, że wpisy na forum to za mało, być może będziesz musiał napisać list do nadpremiera Jarosława.
bati25
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 wrz 2010, 17:27

Re: Ostrołęckie taksówki

Post autor: bati25 »

ODPOWIEDZ