Jakiego salonu kosmetycznego brakuje w Ostrołęce?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
ajka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 lis 2016, 14:42

Jakiego salonu kosmetycznego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: ajka »

Witam.
Jak wiadomo w Ostrołęce salonów kosmetycznych i kebabow pełno na każdym rogu. Mnie jednak interesuje jakiego salonu brakuje w Ostrołęce? Jakich usług tutaj nie odnajdziemy? Na jakie zabiegi Panie jeżdżą do innych miast? A może jakich produktów kosmetycznych nie da rady kupić na miejscu, a jest nimi zainteresowanie? Pozdrawiam
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Jakiego salonu kosmetycznego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: Markus »

skoro " salonów kosmetycznych i kebabów pełno na każdym rogu " to po co następny
ajka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 lis 2016, 14:42

Re: Jakiego salonu kosmetycznego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: ajka »

Dużo nie znaczy dobrze i właśnie dlatego pytam. Nie pochodzę z Ostrołęki, a z całkiem innego województwa i nie znam tutejszego rynku, a kto pyta nie błądzi :) może istnieje luka w tej branży, klientki najlepiej wiedzą czy i czego brakuje na rynku.
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Jakiego salonu kosmetycznego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: Markus »

najpierw piszesz " wiadomo w Ostrołęce salonów kosmetycznych i kebabow pełno na każdym rogu ' a potem " Nie pochodzę z Ostrołęki, a z całkiem innego województwa i nie znam tutejszego rynku " to o co chodzi wiesz i nie wiesz , ryzyko jest twoje .
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Jakiego salonu kosmetycznego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: Akkarin »

kosmetyki dziewczyny kupują sobie w necie jest dużo taniej niż na miejscu . a czy dziewczyny jeżdżą do innych miast na zabiegi to chyba tylko powiększyć sobie wargi pośladki i cycki . to moje zdanie . jak jakież poważne korekcje tważy to każdy suka w świecie .
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Jakiego salonu kosmetycznego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: Markus »

a możesz ostatnie zdanie przetłumaczyć na polski
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Jakiego salonu kosmetycznego brakuje w Ostrołęce?

Post autor: Akkarin »

przepraszam najmocniej ale za szybko chciałem napisać i wyszło jak zwykle do dupy . nikogo nie chciałem obrazić . jak ktoś poczuł się lekko urażony to przepraszam
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
ODPOWIEDZ