Nowy nieoznakowany radiowóz ostrołęckiej policji

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Nowy nieoznakowany radiowóz ostrołęckiej policji

Post autor: obcy w mieście »

Drogówka w Ostrołęce może pochwalić się nowym nabytkiem jest to nowiutka czarna Skoda Superb z całym osprzętem potrzebnym do gnębienia nieuważnych kierowców. Numerki jak na tę okolicę dość nietypowe bo WZU K 006, tak że łatwo można się naciąć. Mam taką propozycję żeby wpisywać tutaj zauważone ostatnio auta drogówki (nieoznakowane) które działają wokół O-ki i w sąsiednich powiatach. Czasami taka wiedza może komuś uratować kilka stówek. Pozdrawiam.

P.S. Zapomniałem jeszcze dodać że takie autka dostała też podobno Ostrów ,Łomża i jeszcze ktoś tam.
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: nowy nieoznakowany radiowóz KPP O-ka

Post autor: niepodporzadkowana »

Błachy z Żuromina :) heh
A co do tematu ,jaki kolego poruszyłeś, to bardzo dobrze , że te auta nieoznakowane są i że trzepią. Sama bez winy nie jestem. Prędkość przekraczam jak każdy. Ale jak jedzie taka p.r.l.o.a ulęgała , która za nic ma jakiekolwiek zasady obowiązujące w cywilizowanym świecie, no to sorry. Należy się takiemu jak psu buda ! Po za tym nie jestem również fanką mrugania, że stoją. Bo może akurat ktoś jedzie pijany i dzięki takiemu dobroczyńcy, za kilka km kogoś zabije. Jeździjmy kulturalnie a wtedy na pewno mandatu ku chwale ojczyzny nie dostaniemy.
Pablos934
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2015, 9:59

Re: Nowy nieoznakowany radiowóz ostrołęckiej policji

Post autor: Pablos934 »

Dzięki kolego za informacje :) A co do poprzedniego postu to chyba pisał to kierowca pięknej nieoznakowanej czarnej skody. Powodzenia na drodze i nie dajmy się łapać drogówce :)
Awatar użytkownika
Barty
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 05 lut 2009, 22:48

Re: Nowy nieoznakowany radiowóz ostrołęckiej policji

Post autor: Barty »

@niepodporzadkowana G**no prawda! Bagiety przy suszeniu tylko "dokumenciki" i stawiają w kolejkę do wypisywania mandatów, aby statystyki i hajs się zgadzał. Zero dmuchania w alkomat. Ciekawe ilu pijanych im tak koło nosa przeszło?
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Re: Nowy nieoznakowany radiowóz ostrołęckiej policji

Post autor: obcy w mieście »

Właśnie chodzi o to że państwo ,niezależnie od rządzącej opcji zrobiło z drogówki maszynkę do nabijania kasy. I mało ma to wspólnego z bezpieczeństwem , sami policjanci to udowadniają jadąc za pacjentem tak długo aż uzbiera się odpowiednią liczba wykroczeń i punktów bo po co tracić czas na mandat za 50 złotych. Dlatego jestem za ostrzeganiem innych na drodze z tym że robię to przy pomocy radia albo yanosika a nie świateł. Jest pewne ryzyko że ostrzegę pijanego ale tacy , wydaje mi się raczej nie używają radia bo taki gość ledwie może skupić się na jeździe i na niczym więcej. Jeszcze odpowiedź dla kogoś kto mi zarzuca (żartem oczywiście) że jestem kierowcą tej skody; kolego bardzo chętnie zamienił bym swoją 11-letnią bryczkę na tego superba. Tak więc reasumując O-ja ma już co najmniej dwie bryki do łatania budżetu, bo vectra c na numerach WOR 03307 jest chyba nadal aktualna.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: nowy nieoznakowany radiowóz KPP O-ka

Post autor: hcuj »

niepodporzadkowana pisze:Błachy z Żuromina :) heh
A co do tematu ,jaki kolego poruszyłeś, to bardzo dobrze , że te auta nieoznakowane są i że trzepią. Sama bez winy nie jestem. Prędkość przekraczam jak każdy. Ale jak jedzie taka p.r.l.o.a ulęgała , która za nic ma jakiekolwiek zasady obowiązujące w cywilizowanym świecie, no to sorry. Należy się takiemu jak psu buda ! Po za tym nie jestem również fanką mrugania, że stoją. Bo może akurat ktoś jedzie pijany i dzięki takiemu dobroczyńcy, za kilka km kogoś zabije. Jeździjmy kulturalnie a wtedy na pewno mandatu ku chwale ojczyzny nie dostaniemy.
a gdyby tu było przedszkole w przyszłości? i wasz synek przechodził w przyszłości?
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Nowy nieoznakowany radiowóz ostrołęckiej policji

Post autor: Markus »

dzisiaj ten radiowóz zatrzymał wariata w oplu na warszawskiej i dobrze.
marti40
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2011, 14:09

Re: Nowy nieoznakowany radiowóz ostrołęckiej policji

Post autor: marti40 »

Ten nowy radiowóz to nie żadna Skoda SuperB tylko zwykła Skoda Octavia. Nie jest koloru czarnego tylko ciemno-szarego.. Sprawdźcie dokładnie nim puścicie coś w eter.. A jeśli chodzi o Vectrę C o nr rej. WOR 03011,a nie żadne WOR 03307 to pojazd ten został rozbity w okolicach Myszyńca i sprzedany na przetargu, również ze względu na przebieg i wiek (miał 10 lat).. także nawet jeżeli ktoś to odremontował i jeszcze porusza się po drogach to już napewno nie jako radiowóz i z innymi tablicami.
ODPOWIEDZ