Praca w Ostrołęce. Jak z tym jest?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Praca w Ostrołęce. Jak z tym jest?

Post autor: mariusz88 »

Witam!
Mam do was drodzy mieszkańcy Ostrołęki pytanie: Jak to jest u was z pracą? czy ciężko ją znaleźć, czy powiedzmy "stosunkowo" nie najgorzej ? pytam sie z ciekawośći gdyz w przyszłym roku zamierzam się przeprowadzic do O-ki. A wracając do aspiracji to wykształcenie (jak narazie) średnie-techniczne
kamil902
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 30 sty 2007, 14:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: kamil902 »

najszybciej to na pewno znajdziesz na budowie ale po dluzyszm szukaniu znajdziesz i cos innego nie raz na stronie mojej ostroleki tez sa ogloszenia z przyjeciem do pracy :)
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

To chyba nie powinno być aż takich problemów ? tym bardziej że ja kończe właśnie Technikum Budowlane
Awatar użytkownika
list40i4
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 01 gru 2006, 23:00
Lokalizacja: O-ka

Post autor: list40i4 »

W sezonie letnim na budowie znajdziesz pracę na pewno, kwestia jest tylko czy wynagrodzenie będzie odpowiadało Twoim aspiracjom. Stawka wacha się od ok. 4,50 - 7 zł/h.
Obrazek
Lukasz
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 07 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Lukasz »

Ogulnie to jest praca w ostrolece tylko trzeba dobrze poszukać i być operatywnym a napewno znajdziesz coś dobrego i nie za 4,5 albo 7 zł za godzine ale za wiekszo kwote.
DonPomidor
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2006, 7:09

Post autor: DonPomidor »

Ogulnie to jest praca w ostrolece tylko trzeba dobrze poszukać i być operatywnym a napewno znajdziesz coś dobrego i nie za 4,5 albo 7 zł za godzine ale za wiekszo kwote.
no z ta praca to zalezy w jakim zawodzie...
moj znajomy jest informatykiem, jest na 2roku 4 sem. wiec juz koncowka
i co szukal i szuka w o-ce pracy w zawodzie i nic nie ma..a jest kumaty....

z budowa to tak bedzie praca, jakies elektryki, itp. ...
praca typu wlasnie informatyk jest niemal nie osiagalna w o-ce..
... :D
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Dokladnie mówiąc to Technik urządzeń sanitarnych ;) chodź w sumie podjął bym się każdej pracy nie koniecznie w moim zawodzie

[ Dodano: 23:15, 03.03.2007 ]
No i ogólnie ostatnio pracuje w Ochotniczej Straży Pożarnej (stopień strażak) ale to jest oczywiście tak "dorywczo"
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

W Polsce to Ty jeszcze możesz się uczyć..
a jak chcesz pracować to radze Ci za pierwszą lepszą granicę..
;)
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Tzn Amber masz rację ale z Ostrołęki mam bliżej niż ze Szczecina na studia do Warszawy, a fakt jest taki że chcę studiować zaocznie tak więc i jakaś praca się przyda :) o to mi chodzi właśnie...
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
ANKA
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2006, 16:15
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: ANKA »

Niestety musze Cię Mariusz 88 zmartwić jesli chodzi o pracę na terenie Ostrołęki.Nie licz na państwowa firmę bo nic nie znajdziesz.Teraz wszędzie prywaciarze.Jesli pójdziesz na budowe z pewnościa nie dostaniesz dużych pieniędz wszyscy chcą jak najwięcej wykorzystać ale z wynagrodzeniem kiepsko.Jeśli nie znasz sie na fachu to nawet 6 zł nie dostaniesz,wiem coś o tym bo mój brat jest po tech.bud. i pracował w kilku firmach oczywiście na ''czarno''i rzucił to otworzył własne usługi.Jeśli będziesz szukał pracy to życzę powodzenia!
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Praca jest tylko ludzie są leniwi i nie chce im się pracować... Może nie wszyscy bo nie wszyscy mają odpowiednie uprawnienia ale żeby kórwa 2 miechy wisiało w biurze pracy(czy zatrudniaku czy jak to tam zwą) ogłoszenie że przyjmę kierowcę autobusu i żeby sie nikt nie zgłosił to sory...
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

Mam nadzieje że coś się znajdzie na początek :)
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Z narzaczoną też myslimy o przeprowadzce do Ostroleki :) Ale narazie czekamy, zalezy od pracy....
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Post autor: mIcHaLos »

Powiem tak - połowę życia przemieszkałem w O-ce - i jeśli chodzi o pracę to jest bardzo trudno znaleźć coś za godne pieniądze. Fakt faktem jest ze kto szuka - zawsze znajdzie! Jednak osobiście postanowiłem wybyć do większego miasta i powiem szczerze że nawet nie ma czego porównywać. Na pewno nie żałuje tego ! A za granice to nie bardzo mi się chce jechać żeby zapie.rdzielać jak biały murzyn od świtu do nocy ;]
KasQ
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 28 cze 2005, 0:15
Lokalizacja: Centrum

Post autor: KasQ »

Witam, jak macie wolnego czasu to możecie spróbować poprawcować przy komputerze, gwarantuje, że praca jest lekka a zarobki nie będą się wahać pomiędzy 4-7zł. Zainteresowanych prosze o kontakt jakub.odrowski.@wp.pl chodzi o obsługę e-mail. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ