Forte - Ostrów Mazowiecka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
czemu
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2009, 18:42

Forte - Ostrów Mazowiecka

Post autor: czemu »

Witam, czy ktoś z was pracuje albo ma informacje o fabryce mebli Forte w Ostrowi Mazowieckiej?
Pojawiają się często ogłoszenia o pracę w Forte i ciekaw jestem atmosfery, zarobków, dojazdów itp.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Forte - Ostrów Mazowiecka

Post autor: Sarcev »

Znam chłopaka co tam pracuje już kilka lat. Zarobki dużo ponad srednia nasza lokalna ale na paliwo wydaje z 1/4 bądź 1/5 wyplaty co uwazam ze slabo swiadczy o firmie... Praca w biurze of course..
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Forte - Ostrów Mazowiecka

Post autor: samanta »

Dużo osób jeździ codziennie do Forte, więc to nie problem zgadać się w 4-5 osób i wtedy masz niższe koszty za paliwo.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Forte - Ostrów Mazowiecka

Post autor: ewelina19898 »

Zastanawia mnie fakt, że ciągle są u nich prowadzone nabory. Ciągle poszukują nowych pracowników. Coś chyba jest nie tak, że ludzie odchodzą.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Forte - Ostrów Mazowiecka

Post autor: Qrzysio »

Forte bardzo się rozwija. Powstają zautomatyzowane zakłady pracy w innych miejscowościach przy czym zarządzanie odbywa się z Ostrowi Mazowieckiej. Powstają nowe miejsca pracy. Nie są to etaty po zwolnionych lub wyczerpanych i zrezygnowanych pracownikach.
bona23
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 24 cze 2015, 8:54

Re: Forte - Ostrów Mazowiecka

Post autor: bona23 »

mój mąż jeździ codziennie do pracy do Ostrowi jesli ktoś zainteresowany w kwestii dojazdów zapraszam do kontaktu.
bona23
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 24 cze 2015, 8:54

Re: Forte - Ostrów Mazowiecka

Post autor: bona23 »

jeśli ktoś jest zainteresowany wspólnymi dojazdami proszę o kontakt migar88@interia.pl
KIKI1
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2018, 12:05

Re: Forte - Ostrów Mazowiecka

Post autor: KIKI1 »

witam czy ktoś z pracowników FORTE jeździ do pracy z okolic zarąb kościelnych lub Andrzejewa ??
ODPOWIEDZ