problemy z ciepłą wodą

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

problemy z ciepłą wodą

Post autor: aj_em22 »

Czy u was też trzeba spuścić cysternę wody zanim z kranu poplynie ciepła? Od tej burzy to nie ma dnia żebym się nie myła w zimnej. Żeby się wykąpać muszę grzać wodę w garach albo pozostaje zimny prysznic. Wróci to kiedyś do normy? Za bo my tak słono płacimy?
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: problemy z ciepłą wodą

Post autor: Markus »

to pytanie do administracji budynku i Opewiku
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: problemy z ciepłą wodą

Post autor: hcuj »

No tak, każdy budynek w mieście ma centralnie przygotowywaną CWU. Ktoś zaraz wyjaśni.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: problemy z ciepłą wodą

Post autor: Qrzysio »

Awaria w OPWiK została usunięta już kilka dni temu, więc problem raczej leży gdzieś indziej.
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: problemy z ciepłą wodą

Post autor: marbac »

aj_em22 pisze: 10 kwie 2017, 6:02 Czy u was też trzeba spuścić cysternę wody zanim z kranu poplynie ciepła? Od tej burzy to nie ma dnia żebym się nie myła w zimnej. Żeby się wykąpać muszę grzać wodę w garach albo pozostaje zimny prysznic. Wróci to kiedyś do normy? Za bo my tak słono płacimy?

U mnie nie trzeba spuszczać cysterny wody, odkręcam kran z ciepłą wodą i płynie z niego ciepła woda. Gdyby jednak pojawiły się kiedyś u mnie problemy z ciepłą wodą, to nie przyszłoby mi do głowy szukać pomocy na forum. Od tego jest administracja budynku i/lub pogotowie ciepłownicze,
ODPOWIEDZ