Wycinanie pieprzyków w Ostrołęce ;)

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Pi0trek
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 wrz 2006, 16:32

Wycinanie pieprzyków w Ostrołęce ;)

Post autor: Pi0trek »

Witam!
Muszę dokonac zabiegu wycięcia pieprzyka :) o Ostroleckich lekarzach mozna miec rozne zdanie, jedni są dobrzy drudzy... no po prostu są, ładnie mowiac :D No ale nie istotne, chciałbym sie dowiedziec czy mozecie polecic mi jakiegos chirurga który się tym zajmuje ? I powiedziec, czy takie zabiegi sa trudne i ryzykowne, i czy sa solidnie wykonywane w Oce ? Z góry dzięki ;) Pozdro.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Post autor: mIcHaLos »

Ostrołęki nie polecam ! Wybierz sie do Bialegostoku tu masz kilku dobrych specjalistow !
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Post autor: Aneta »

Wiesz ja mialam tez usuwany pieprzyk ale nie wycinany tylko zamrozony i potem sam odpadl.Jak chcesz wiecej wiedziec to napisz na priv
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
Awatar użytkownika
silk
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 04 sty 2007, 19:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: silk »

Z tego co wiem to usuwanie pieprzyka zawsze niesie ze sobą jakieś ryzyko, aczkolwiek wiadomo, że przy obecnym stanie medycyny jest ono stosunkowo nie tak duże jak 10 lat temu.

Co prawda w całym kraju zdarzają się przykre wypadki, ale jednak nie polecałbym Ostrołęki na taki zabieg.
kabumi
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:59

Post autor: kabumi »

ja milalam wycinany pieprzyk metoda "tradycyjna", skalpelem. zabieg mialam w warszawie, w szpitalu MSWiA na woloskiej. polecam. czeka sie w kolejce na zabieg ok 3 miesięcy, ale samo wycięce trwa kilkanascie minut wiec mozna sie wybrac do strolicy, zapewne bezpieczniej niz w o-ce, no chyba ze ktos poleci sprawdzonego chirurga. jak juz pisalam zabieg trwa kilka minut, lekarz zaklada pare szwów, po tygodniu zdjęcie i mała blizna, po jakims czasie wraca sie do szpitala zeby odebrac wynik badania jakiemu poddano wycinek. nie boli, przynajmniej nie jakos strasznie:) no a jesli chgodzi o ryzyko to na pewno wieksze jest jesli zostawi sie niebezpieczne znamie niz wtedy, kiedy sie je wytnie. pozdrawiam
ODPOWIEDZ