Basen - brak prądu w gniazdkach

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Basen - brak prądu w gniazdkach

Post autor: misia »

Witam. Chciałam zapytać dlaczego dziś tzn w niedzielę ( nie wiem czy tylko ) został odłączony prąd w gniazdkach w damskiej toalecie. Nie można wysuszyć włosów swoją suszarką (myślałam że zepsuta). Wiem , że są suszarki ale na strefie płatnej ( w innych miastach suszarki są poza strefą płatną, mało tego są taborety barowe ,żeby można było usiąść). Jeżeli wykupuje się karnet czasowy i wchodzi np na godzinę to trzeba skracać czas na wysuszenie włosów.. Nie wiem czy to jest celowe, żeby zmniejszyła się liczba ludzi korzystających z basenu, bo nie trudno zauważyć że ludzi przychodzi mniej, ci którzy są często mogą to potwierdzić. . Pozdrawiam.
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Basen - brak prądu w gniazdkach

Post autor: alf 78 »

Proponuję jechać do Łomży , baseny w Łomży a Ostrołęce to duża różnica oczywiście na korzyść Łomży czysto , ekstra sauna i prąd w gniazdkach a i woda nie tak zachlorowana jak w Ostrołęce
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Basen - brak prądu w gniazdkach

Post autor: Sarcev »

Mam kolegę z Łomży co przyjeżdża z dziećmi na basen do Ostrołęki bo stwierdził ze w Łomży to syf i za każde skorzystanie ze zjeżdżalni trzeba płacić... sick :D Nasza polska natura heh
ODPOWIEDZ