Coś nowego

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
nikoś007
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2017, 15:50

Coś nowego

Post autor: nikoś007 »

Hej. Czego brakuje w Ostrołęce? Sklepu ,baru, siłowni, fitness? Może jakieś podpowiedzi. Szukam pomysłu ale wszystkie mi się wypaliły. Dziękuję za pomoc wszystkim forumowiczom i Pozdrawiam
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Coś nowego

Post autor: Infom »

uderzaj w gastronomie, jedzenia nigdy mało, człowiek je, jadł i będzie jadł :) na to zawsze będzie klient, tylko trzeba to robić dobrze! Restauracji z prawdziwego zdarzenie w Ostrołęce np nie ma.
Kiedyś była fajna restauracja Wizja, gdzie można było kogoś zaprosić bez wstydu z bardzo dobrym jedzeniem, a teraz? nie ma typowej restauracji!
sveika
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 08 cze 2008, 20:25

Re: Coś nowego

Post autor: sveika »

Również myślę że przydało by się więcej jedzenia :))))
Kamilzil777
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2009, 14:44

Re: Coś nowego

Post autor: Kamilzil777 »

Zgadzam się, przydałby się jakiś lokal gastronomiczny na dobrym poziomie. Brakuje tego miejsca gdzie można zabrać swoją drugą połówkę na romantyczną kolację, w przyjemnym, klimatycznym lokalu z dobrym jedzonkiem. :)
nikoś007
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2017, 15:50

Re: Coś nowego

Post autor: nikoś007 »

Zgodzę się z wami. Prawdziwej restauracji brakuje ale to przekracza mój budżet i ciężko o dobrego kucharza.
kjboss
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 08 sty 2007, 8:31

Re: Coś nowego

Post autor: kjboss »

Dostawcy Internetu światłowodem w całej Ostrołęce.
swieczkos
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:37

Re: Coś nowego

Post autor: swieczkos »

Brakuje kebaba z prawdziwego zdarzenia. Takiego gdzie można byłoby pójść na romantyczny wieczór z drugą połówką, wziąć bułę z mięchem w łapę, plastikowy kubek z dobrym francuskim winem w drugą garść i delektować się tym przez godzinę. Musi to być kebab gdzie jest jakaś łazienka żeby ostrołęcka dama mogła pójść przypudrować nosek między kebabem a wykwintnym deserem np. babką z truskawkami w płatkach z białego maku i pudrze z palonego ziarna kakaowca.
PS. Tematów "czego brakuje" było już kilka na tym forum.

A najbardziej w Ostrołęce brakuje dobrego gospodarza.
Bo mi się należy!
ODPOWIEDZ