Szukam dobrego prawnika

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Szukam dobrego prawnika

Post autor: Werbia »

Dobry wieczór

Od dawna się nad tym zastanawiałam czy nie wystąpić o odszkodowanie od ostrołęckich służb zdrowia i ostrołęckiego systemu szkolnictwa, i może nadeszła pora.... .... ....
Kiedy jako młoda dziewczyna mieszkałam w ostrołęckim internacie przy LO na Traugutta wychowawczyni internatu posądziła mnie o romans z księdzem ponieważ chodziłam a czasem uciekałam z internatu przez okno na msze święte dla młodzieży. Dziewczynę, która sprawiała problemy wychowawcze i "nadawała na tych samych falach co osoby duchowne" wychowawczyni ze szkoły skontaktowała z ojcem swojego ucznia, który był lekarzem. Ów lekarz umieścił mnie w szpitalu, próbował wyleczyć z wszelkich przejawów życia duchowego, uznał za całkowicie niezdolną do nauki i pracy - wysłał na rentę uczniowską i stawiał diagnozy, które po 22 latach specjaliści z Warszawy i Białego Stoku uznali za błędne. Ostrołęka jest małym miastem i takiej przeszłości nie da się tutaj ukryć, i chyba głównie dlatego miałam tutaj problemy ze znalezieniem pracy, Po wycofaniu przez ZUS wypłacania mi renty uczniowskiej podjęłam pracę jako starszy referent w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce w ramach 4 miesięcznego stażu finansowanego przez Fundację z Lublina. Z sektorem turystycznym zapoznawałam się również podczas kursu prowadzonego przez Akademię Humanistyczną z Pułtuska. Ale ostatecznie w poszukiwaniu pracy musiałam stąd wyjechać - od roku pracuję w Warszawie. Aktualnie szukam dobrego prawnika. Chciałabym uzyskać odszkodowanie, które pozwoli mi na zakup budynku przy ul. I Armii Wojska polskiego 23 w Ostrołęce z przeznaczeniem go na parafialne muzeum poświęcone Bożemu Miłosierdziu, które zamierzam poprowadzić przy współpracy z księżmi i siostrami zakonnymi.
https://werbia.blog.deon.pl
pawello
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2017, 20:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szukam dobrego prawnika

Post autor: pawello »

Nie wiem jakie Pani leki łyka ale proponuje brać połowę.



Nic nie trzyma tu się kupy...
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Szukam dobrego prawnika

Post autor: Werbia »

- tymianek z podbiałem i verbascon :)
https://werbia.blog.deon.pl
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Szukam dobrego prawnika

Post autor: Markus »

pawello pisze: 24 paź 2017, 21:38 Nic nie trzyma tu się kupy...
Akurat kupy to się trzyma
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Szukam dobrego prawnika

Post autor: sKaLpeL »

pawello pisze: 24 paź 2017, 21:38 Nie wiem jakie Pani leki łyka ale proponuje brać połowę.
Dzięki za sporą dawkę śmiechu :jupi: o takie komentarze walczyłem :jupi:
kolejak
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2010, 19:44

Re: Szukam dobrego prawnika

Post autor: kolejak »

Werbia - i wszystko jasne :)
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Szukam dobrego prawnika

Post autor: Werbia »

Budynek przy I Armii Wojska Polskiego 23 w Ostrołęce to jedno z najlepszych miejsc w regionie na muzeum; lokal zabytkowy, przy trasie krajowej, a że za miedzą śmierdzi .... w Płocku też podobno nie tak dawno ludzie od smrodu wymiotowali na ulicach, ale skoro Petrochemię Płocką dało się ucywilizować i przywrócić normalne powietrze w tamtej okolicy to może i Stora Enso nie jest pod tym względem nie do naruszenia .... ... ....

A że osoby duchowne chętnie by przy takiej okazji założyły z jeden klasztor, to chyba nie tak trudno zrozumieć .... .... .... z duchowością dot. kultu Miłosierdzia Bożego jest tak sobie: grupa modlitewna w sanktuarium i peregrynacje obrazu w parafiach więc ksiądz Dziekan mógł mieć wątpliwości co do konkretniejszego umiejscowienia takiego muzeum w swoim dekanacie, rzeźbę Faustyny z drzewa wyrośniętego na tutejszym gruncie ksiądz biskup święcił osobiście więc obecności jej duchowości w farze trudno zaprzeczyć, ale czy siostry z tego zgromadzenia odnalazłyby się tutaj na dłużej? - jakoś wątpię; duchowość karmelitańska tu i ówdzie jednak raczej indywidualnie, trochę duchowości franciszkańskiej, "niewidzialne" szarytki ale za to kult Michała Archanioła kwitnie w całej Ostrołęce: kto wie, może i michalitki w końcu kiedyś jednak przyjdą tutaj za swoim Michałem Archaniołem .... .... .... ale, jak to mówią, muru głową nie przebijesz .... ....
https://werbia.blog.deon.pl
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: Szukam dobrego prawnika

Post autor: satek15 »

Tu nawet Ray Donovan nie pomoże...
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Szukam dobrego prawnika

Post autor: Werbia »

Pallotyni mogą dać eksponaty na jeden pokój, siostry ze zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia nie odmówią mi współpracy i honorowego patronatu przy zorganizowaniu wystawy związanej z osobą św. siostry Faustyny, Karmelici Bosi są gotowi na współpracę i wysyłanie jednego ze współbraci w celu założenia i rozpoczęcia formacji grupy szkaplerznej przy parafii pw. św. Wojciecha B.M. w Ostrołęce oraz wstępnej animacji tam kultu Matki Bożej Szkaplerznej.

- A Urząd Miasta Ostrołęki i Urząd Marszałkowski przysyłają mi same wymigiwacze .... .... ....
https://werbia.blog.deon.pl
jaro5284
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2017, 7:44

Re: Szukam dobrego prawnika

Post autor: jaro5284 »

Osobiście polecam adw. Wojciech Geżyński 691347402 Kilińskiego 20 Ostrołęka
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Szukam dobrego prawnika

Post autor: Werbia »

Dziękuję. Ale z właśnie otwartej korespondencji przesłanej z Departamentu Nieruchomości i Infrastruktury UM wynika że na wspomniany w wątku budynek przy ul. I Armii Wojska Polskiego 23 został 30. 08. 2017 r. wyłoniony nabywca a czynności przygotowawcze do podpisania umowy przenoszącej jej własność są w toku.

Więc wypada nabywcy pogratulować; na pewno będzie mógł w tym budynku otworzyć muzeum Poświęcone Bożemu Miłosierdziu .... ..... ..... gdy w Kościele Katolickim zakończy się mój proces kanonizacyjny, ksiądz proboszcz odprawi do mnie nowennę a Ordynariusz Diecezji Łomżyńskiej uroczyście wprowadzi do niego moje relikwie :) .... .... ... albo gdy, uwzględniając stanowisko Władz Kościelnych, zaproponuje mi pracę odpowiednią do wykształcenia, formacji, oczekiwań i predyspozycji.
https://werbia.blog.deon.pl
ODPOWIEDZ