Mieszkania do wynajęcia w Ostrołęce - ceny

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
nowa20015
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2015, 11:51

Mieszkania do wynajęcia w Ostrołęce - ceny

Post autor: nowa20015 »

Proszę osoby zorientowane na naszym ostrołęckim rynku mieszkaniowym o poradę .
Będę musiała w najbliższym czasie znaleźć mieszkanie do wynajęcia . Na jakie koszty powinnam być przygotowana , ile płaci się odstępnego czy w tym jest czynsz . Jak to wygląda w rzeczywistości , już zdążyłam się zorientować że dostępnych mieszkań jest niewiele , więcej osób poszukujących.

Mam szanse znaleźć mieszkanie za 500 - 600 zł odstępnego ?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Mieszkanie do wynajęcia Ostrołęka ceny

Post autor: Qrzysio »

Tak, około 50 m kw. (dwa pokoje) za tę kwotę odstępnego spokojnie wynajmiesz i to w dobrej lokalizacji.
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Mieszkania do wynajęcia w Ostrołęce - ceny

Post autor: AZB666 »

Nie dawno sam szukałem i wiem, że mało jest mieszkań, a więcej chętnych - jak sama wspomniałaś.
Sporo też jest osób, które nie ogłaszają swoich mieszkań, ponieważ sporo osób woli samemu wstępnie wybrać lokatorów.
Warto w ogłoszeniu podkreślić, iż masz stałe źródło dochodu, czy masz zwierzęta i ogólne swoje wymagania.

W tej kwocie spokojnie znajdziesz. Warto jednak już podczas pierwszej rozmowy umówić się na spotkanie. Najlepiej na ten sam dzień.
Kwota 500-600 zł to chyba w tym mieście raczej kwota samego tzw. odstępnego. Do tego należy doliczyć czynsz i media (prąd, woda, gaz, itp.)

Musisz mimo wszystko uzbroić się w cierpliwość :) a zostaniesz nagrodzona mieszkaniem spełniającym Twoje wymagania.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Mieszkania do wynajęcia w Ostrołęce - ceny

Post autor: Sarcev »

Za 600zł odstępnego jesteś wstanie wynająć mieszkanie ale w bardzo niskim standardzie. Tzn bez mebli, często stare drzwi i okna, brak AGD na podlogach plyty PCV itp Do tego dochodzi czynsz z woda ok 550zł + prad +internet i TV i masz kwotę 1300-1400zł/mieszkanie ok60m2, 3 pokoje/
Jak już ktoś napisał powyżej w Ostrołęce brakuje mieszkań pod wynajem i wynajęcie mieszkania 60m2 z AGD, meblami, panelami , zabudowana kuchnią, zmywarką, lodówką itd w cenie 1800zł z opłatami, nie stanowi większego problemu bo jest bardzo duzo chętnych. Widziałem mieszkania w nowym budownictwie poniżej 50m2 wykończone po 2500zł i tez myślę ze są zainteresowani.

Chyba ze chcesz wynająć pokój to kwota 600zł za osobę powinna wystarczyć już z opłatami w mieszkaniu o dobrym standardzie.
ODPOWIEDZ